Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 81. Bölüm Özeti # Nikhil’in Planı

Ah Kalbim 81. bölümde neler olacak? Ah Kalbim’de en son Nikhil Tanu’nun bebeğinin babası çıkmıştı hatırlarsanız bakalım bu bölümde bu gerçek ortaya çıkacak mı? Bu sorularınızın cevabı için Ah Kalbim 81. bölüm özeti ve fragmanı sizlerle…

Ah Kalbim 81. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 81. bölümde; Purab Bulbul’un kınasında adını bulmaya çalışırken komik görüntüler yaşanır. Abhi de Purab’a bulması konusunda yardım eder. Pragyayı arayan Abhi, onu Tanunun yanında bulunca gelmesini söyler.

ah kalbim 81. bölüm resmi 2

Abhi bacaklarına masaj yaptırır. Pragya ise ona bakarak ne kadar da masum görünüyor diye ona bakakalır. Abhi ise masaja devam et diye gözlerini açtığında gözgöze gelirler. Arka fonda Saiyyara şarkısı çalmaktadır.

Bulbulle Purab birbirlerine sarılırken onları gören Aaliya ise kıskanır. Tam birbirlerini öpecekken Aaliya bilerek bacağına bir şey atar ki öpüşemesinler diye. Purab Aaliyayı alır odasına götürür. Pragya uyurken odaya gelen Abhi Pragyayı korkutmaya ve uyandırmaya çalışır. Yapmadığı kalmaz ama Pragya derin uyumaktadır.

ah kalbim 81. bölüm resmi 3

Pragya beni öp diye sayıklarken Abhi sıcak çayı alır Pragyanın dudağına koyunca Pragya uyanır ve kızar. Tanu ise Nikhile çek verir. Para verince Nikhil kabul edecektir o da kurtulacaktır ama planı tutmaz. Nikhil çek kağıdını yırtar atar. Nikhil madem öyle bana Abhi’nin seni benim seni sevdiğimden çok sevdiğini kanıtla der. Ben seninle evlenmeye hazırım Abhi ise hazır değil diye iddia eder.

ah kalbim 81. bölüm resmi 4

Nikhil Tanu’nun ailesini arar ve Pragya’nın hamile olduğunu gidin ve kendi gözlerinizle görün diye gaz verir. Böylece Tanu o evden uzaklaşacak ve kendisine kalacaktır. Daadinin doktoru Daadiyi muayene edince, Daadi Pragyayı da muayene etmesini ister. Pragya doktora bıçağı gösterir eğer bir şey söylersen ben seni ameliyat ederim deyince doktor Pragya da gayet iyi der.

ah kalbim 81. bölüm resmi 5

Bulbul herkesi çağırır ve şarkı listesi yaptığını ve herkese bir şarkı vereceğini söyler. Daadi Pragya’nın dans etmesini istemeyince Tanu ve Abhi dans edecektir. Bulbul’un düğün öncesi gelenek olan bu dans yarışmasında Pragya normalde dans etmeyecektir ama Tanu ile plan yapan Pragya Daadiyi kızdırmak için dans etme kararı alır.

ah kalbim 81. bölüm resmi 6

Daha sonra Abhi ile Pragya odalarındayken Abhi kendini Pragyanın yerine koyduğunda kötü hissettiğini işe yaramaz hissettiğini söyleyince Pragya onu susturur ve gözgöze gelirler. Abhi ayağa kalkar ve kırmızı tozdan Pragyanın alnına sürmeye kalkar ama Pragya kendinin süreceğini söyleyince Abhi oradan ayrılır.

ah kalbim 81. bölüm resmi 7

Daha sonra oda oda gezen Pragya herkesin dans hazırlığı içinde olduklarını görür. Dans vakti gelir. Önce Daadi ve kuzen Daadi Toot şarkısı eşliğinde dans ederler.

Bu sırada Tanu’nun annesi de gelir. Pragya ve Abhi şok olur. Daadi onalrı tanımak isteyince Tanu benim ailem derken Tanu’nun annesi kızmın başı dertte olduğu için buradayız der. Tanu soruyu çevirir benim dairemde yangın çıktı ya ondan bahsediyor der. Daadi onları dans etkinliğine çağırır hatta değerlendiren olmalarını rica eder. Tanunun ailesi kabul eder.

Abhi neden aileni çağırdın idye Tanu’ya kızınca Tanu ben çağırmadım der. İkinci dans eden Mitalidir ve Nach Karenge Bachle Ve şarkısı eşliğinde dans eder. 

Ah Kalbim 81. Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

29 Yorum

 1. HAYIRLI AKŞAMLAR SİTEMİZİN GÜLLERİ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  FİLİZİM GÜLÜM ELİNE EMEGİNE SAGLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ
  CİHAN BEY SİZİNDE EMEGİNİZE SAGLIK
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ASİM ❤️❤️❤️FATİMAM ❤️❤️❤️AYLİNİM ❤️❤️❤️EMELCİM ❤️❤️❤️ DENİZİM
  ❤️❤️❤️AYSELİM ❤️❤️❤️SERPİLİM
  ❤️❤️❤️SEMOŞUM ❤️❤️❤️SENACIM ❤️❤️❤️NURDANIM ❤️❤️❤️BÜLBÜL ❤️❤️❤️ABİ PRAGYA ❤️❤️❤️SEVDA ❤️❤️❤️ ELİF ❤️❤️❤️RÜMEYSA ❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  AYSELİM CANIM CANI CANIMIN İÇİ NERDESİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM❤️❤️

 2. Mersinli ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUHUMUN İKİZİ AHİRETLİGİM ❤️❤️❤️ dedi ki:

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️DEFNEMMM❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️KELEBEGİM ❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️AHİRRETLİGİM ❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️GÜN IŞIGIM ❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️GÖK YÜZÜNDE YAGAN YAGMUR TANESİ ❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️KALBİMİM GONCA GÜLÜ ❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️SEVGİMİZ BİR ÖMÜR BOYU OLSUN ❤️❤️❤️
  SENİNLE BÖYLE KONUŞTUGUM ZAMAN YANIMDAYMIŞSIN GİBİ OLUYOR
  ❤️❤️❤️SENİ ❤️❤️❤️ÇOK❤️❤️❤️ ÇOK❤️❤️❤️ ÇOK❤️❤️❤️ ÇOK ❤️❤️❤️ SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️ELA ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️

 3. ELAMM hoşgeldin BİTANEM bilmukabele ???
  KELEBEĞİM hemen kayboluyorsun. Benimde içimde bir sıkıntı var ya..
  Herkeste kayıp..
  Ben bir müddet yazamiycam bir hafta on gün falan
  HOŞÇAKALIN ??
  HOŞÇAKAL ELAM?

  1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUHUMUN İKİZİ AHİRETLİGİM ❤️❤️❤️ dedi ki:

   ???DEFNEM ??? RUHUMUN İKİZİ ???AHİRETLİGİM ??? NADİDE GÜLÜM
   NE SIKINTIN VAR SENİ ÇOK MERAK EDİYORUM BANA
   BİR HAFTA ÇOK UZUN ZAMAN
   BEN SENİ ÇOK ÇOK ÖLÜYECEM
   HOŞÇAKAL DEME RUHUMUN İKİZİ KOMŞU KIZI
   SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
   ANLAT RAHATLARSIN ???
   ❤️❤️❤️ELA❤️❤️❤️ DEFNEM ❤️❤️❤️

  2. Defne hanım bizden kaynaklı bir sorundan dolayı mı? Akşam saatlerinde ben de filiz’de genelde diziyi izlediğimiz için yorumları kaçırabiliyoruz dikkat ediyorum filiz geriye dönük hep cevap veriyor. Biz sizi burada görmek emin ol filiz e de bana da mutluluk veriyor filiz şu an ateşli acile getirdim yorumları görünce bu işin hakkını veremiyoruz dedi siz de öyle mi düşünüyorsunuz.?

 4. İyi akşamlar canlarım Fatimam Semam Abhigyam Elacım Emelcim Filizcim Defnecim Denizcim Nurdan ablacım Aysel ablacım Senacım Asicim Rumeysacım nasılsınız? Iyisinizdir insallah Elacım ben iyi sende iyi ol hep Fatimam nerelerdesin seni çoook özledim canim Filizcim özet mükemel tşkrlər herkese tatlı rüyalar öpdüm

  1. AYLİNİM ❤️❤️❤️ GÜZELLER GÜZELİ HAMD OLSUN BEN İYİYİM
   SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN CANIM
   HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ HAYIRLI AKŞAMLAR

  2. Aylinciğim hoşgeldin çok teşekkür ederim ben iyiyim ilaçların etkisiyle toparlanıyorum şükür bir de burdan aldığım zencefilli bir tarif vardı onu denedim bayağı etkiledi :) Sen nasılsın canım benim ? Fatma bir süredir gelmiyor galiba interneti bitecekti söylemişti diye hatırlıyorum ama gelince kesin yazar Fatmamız bir tanedir merakta bırakmaz bizi ;)

 5. FLİZİM ❤️❤️GÜLÜM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SENİN DURUMUN NASIL İYİMİ
  AH KALBİMİ İZLİYORUM
  REKLAM OLDUGU ZAMAN FAZİLET HANIM KIZLARI ONU İZLİYORUM
  SEN NE YAPIYORSUN OKUL LA ARAN NASIL GİDİYOR
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  HAYIRLI AKŞAMLAR
  ❤️❤️❤️

  1. Elacığım ben de biraz daha iyiyim zencefildi baldı ilaçtı derken ayaklandım diyebilirim ;) ben de fatmaya sözüm var Fazilet hanım ve kızları konusunda onu izliyorum ;) sen de Allaha emanet ol canım benim görüşürüz ;)

 6. Mersinli ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUHUMUN İKİZİ AHİRETLİGİM ❤️❤️❤️ dedi ki:

  ???DEFNEMMM ??? RUH İKİZİM ???KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM KOMŞU KIZI BİR SES VER SENİ MERAK EDİYORUM
  ❤️❤️❤️ELA❤️❤️❤️ DEFNEM ❤️❤️❤️

 7. Hayırlı geceler arkadaşlarım tatlı rüyalar????????……. Aylin abla, ela abla ben iyiyim çok şükür sizler nasılsınız????? Defne abla kendini çok özletme allaha emanet…. CANIM arkadaşlarım allaha allah rahatlık versin tatlı rüyalar ?????

 8. Fillizciç hoş bulduk senin iyi olmana çok sevindim hep iyi ol Fatimamda tezliklə yazar Elam biricik çiçeyim saol canım allah seninde gölnüne göre versin güzel yürekli arkadaşım Semam saol hayatım iyim çok şükür seninde iyi olmana çok sevindim canım benim Defnem kendini özletme hepimizin çok seviyorum öpdüm tatlı rüyalar

 9. Hayırlı akşamlar güzüllerim canlarm çiçeklerim nasılsınız? Evde deyilim bi kaç gündür yazamyodum neler yaoyonuz naslsnz. Yarın bol bol konuşurus inşeALLAH. Hepinizi çok sevyorum ALLAHa emanet olun:)

 10. Defne hanım bizden kaynaklı bir sorundan dolayı mı? Akşam saatlerinde ben de filiz’de genelde diziyi izlediğimiz için yorumları kaçırabiliyoruz dikkat ediyorum filiz geriye dönük hep cevap veriyor. Biz sizi burada görmek emin ol filiz e de bana da mutluluk veriyor filiz şu an ateşli acile getirdim yorumları görünce bu işin hakkını veremiyoruz dedi siz de öyle mi düşünüyorsunuz.?

 11. ☀️☀️☀️Günaydın ☀️☀️☀️hayırlı sabahlar canım arkadaşlarım nasılsınız?????? Filiz ablacım çok geçmiş olsun kendine çok dikkat et seni seviyorum…. Fatima ablacım hoş geldin ben iyiyim çok şükür sen nasılsın??? Ben bu gün evdeyim …. ????

  1. Çok teşekkür ederim Semacığım :) nasıl bir virüsse tam iyileştim geçti diyorum tekrar yıkıyor beni :( inşallah geçer canım ya dua et benim için ;) ben de seni seviyorum canım benim :)

 12. GÜNAYDINLAR
  CIHAN BEY hayir sizden kaynaklı değil benim biraz işlerim var. O yüzden bir müddet yazamiycam
  Bu konuda hem siz hem Filiz müsterih olun. Icinizi ferah tutun..
  Filizcim iyilesmesine baksin sadece. Dondugumde yazicam insallah

 13. Bizde Filizi görmekten mutluluk duyuyoruz..
  Hayır cevabimiz. Yani işinizin hakkini veriyorsunuz. Sizlere ve sitenize bayiliyoruz..
  Sadece bazen işlerimiz olabiliyor bir müddet yazamiyoruz..

 14. Günaydın canlarım Fatimam Semam Abhigyam Elacım Emelcim Filizcim Defnecim Denizcim Nurdan ablacım Aysel ablacım Senacım Asicim Rumeysacım nasılsınız? Filizcim geçmiş olsun hayatım kendine iyi bak Fatimam hoş geldin seni çok özledim hepinizi öpüyorum hoçakalın

  1. Teşekkürler Aylinim :) Dua et benim için olur mu direncim çok düşmüş canım :( ama geçecek inşallah ;) sen nasılsın canım?

 15. Filizcim tatlımm geçmiş olsun kızz dikkat et narin kızz

  Defnemm gamzelimm yine bir müddet ara hee hadi çabucak dön bize yine tamam mı

  1. Canım benim çok teşekkür ederim aynen valla nari bir kız oldum ya rüzgar esse hastanıyorum :( ama umarım en kısa sürede iyileşirim duanda unutma canım :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu