Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 82. Bölüm Özeti # Seni Kaybedemem

Ah Kalbim 82. bölümde neler olacak? Tanu’nun ailesi partiye gelmişti, gerçekleri ne zaman öğrenecekler? Bu sorularınızın cevabı için Ah Kalbim 82. bölüm özet ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

Ah Kalbim 82. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 82. bölümde; Tanu’nun ailesi durumla ilgili her konuşmaya kalktığında hem Pragya hem de Abhi onların dikkatini dağıtırlar. Aaliya ise bu sırada Jhalla…..Mera Aashiq şarkısı eşliğinde çok güzel bir dans performansı sergiler. Tanu’nun ailesi Daadi’den Pragya’nın hamile olduğunu öğrenir. Tanu’nun annesi bebeğin babası kim deyince Abhi lafa atlar, tabiki benim diye.

Duruma bozulan aile kızları Tanu’ya gel kızım gidelim burdan, bebek doğunca sen ikinci kadın olacaksın deyince Tanu kendisinin Abhi’den hamile olduğunu itiraf eder. Nikhil ise hala ailesine yalan söylüyor olmasına sinir olur. Tanu, Pragya’nın da haberi var ve bunun için bu durum ortaya çıktı ve ben bu yüzden buradayım der. Tanu’nun ailesi ikna olmayınca Tanu, onları Pragya’nın yanına götürür. Bu sırada Abhi de Aadat Se Majbur şarkısı eşliğinde dans etmiştir.

Tanu, Abhi’ye gider ve ailesinin Pragya ile görüşmek istediklerini söyler. Bu sırada Sarla ve Büyükanne VIP şarkısında dans etmektedir. Abhi ve Pragya ise Tanu’nun ailesiyle görüşmek üzere odaya giderler. Tanu’nun babası utanmıyor musun kızımı hamile bırakmaya der hatta hiddetlenerek ailene durumu haber vereceğiz der.

Abhi onları durdurmak isteyince madem öyle kızımla yüzük takın ve biz de en azından garantimiz olsun der. Bu sırada kuzen daadi gelir ve partiye katılmalarını söyler. Bulbul ve Purab Bol Halke Halke şarkısında dans ederler.Bu sırada Nikhil Tanu’ya yaklaşır ve madem öyle bebeğin benim olduğunu herkese söylerim diye tehdit eder.

Pragya onları görür ve her şeyi duyar. Tanu’nun ailesi tam Abhi ve Tanu’ya yüzük takacakken Pragya bebeğin babasının Abhi olmadığını söyler ve kanıt olarak Nikhil yanındadır. Nikhil bebeğin babasının kendisi olduğunu söyler. Abhi Tanu’ya doğruyu söyle der. Tanu’nun ailesi de şok olmuştur. Tanu açıklamak istiyorum, lütfen beni affet deyince Abhi Tanu’ya tokat atar. Bütütn bu olanlar hayaldir ve Tanu derin bir nefes alır. Tanu’nun ailesi Abhi’ye yüzük konusunda ısrar eder ama Abhi zaman ister ve şu anda mehendinin olduğunu söyler. Nikhil ise zaman kazandığı için sevinir. Abhi oradan ayrılır ve partiye katılır. Pragya ve Abhi Bhangra şarkısında dans ederler.

Parti sona erince Abhi ve Pragya odalarındadır ve Abhi Pragya’ya rahatlaması içn birkaç ipucu verir. Tanu’nun ailesi Abhi’ye iki günlüğüne Tanu’yu Delhi’ye götürmek istediklerini bu esnada da istediği düşünme zamanına sahip olduğunu söylerler. Bu arada Purab evlilik öncesi Bulbul’u göstermeyecekleri için üzgündür. Abhi ise Bulbul ve Purab’ın düğününden sonra hayatının mahvolacağını düşünmektedir. Daadi’nin karşısına geçip aslında hamile olanın Tanu olduğunu nasıl söyleyebilecektir? Pragya bakar ve seni kaybetmekten korkuyorum der. Pragya ağlar. Tu Meri Jaan Hain şarkısı arka fonda çalmaktadır.

Ah Kalbim 82. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

11 Yorum

 1. iyi akşamlar Filiziç dualarım hep seninle inşallah çabucak ileşirsin hayatım allah daima hepinizi korusun

 2. KIZLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️FİLİZİM ❤️❤️❤️
  ASİM ❤️❤️❤️FATİMAM ❤️❤️❤️AYLİNİM ❤️❤️❤️EMELCİM ❤️❤️❤️ DENİZİM
  ❤️❤️❤️AYSELİM ❤️❤️❤️SERPİLİM
  ❤️❤️❤️SEMOŞUM ❤️❤️❤️SENACIM ❤️❤️❤️NURDANIM ❤️❤️❤️BÜLBÜL ❤️❤️❤️ABİ PRAGYA ❤️❤️❤️SEVDA ❤️❤️❤️ ELİF ❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  FİLİZİM GÜLÜM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  SENİ MERAK EDİYORUM
  ALLAH ŞAFİ İSMİNİN HÜRMETİNE ŞİFA VERSİN BİRTANEM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️
  RUH İKİZİM KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM AFRODİDİT
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  KOMŞU KIZI
  ❤️❤️❤️ELA❤️❤️❤️ DEFNEM ❤️❤️❤️

 3. Filiz tatlım anneciğinle aynı evde yaşıyosan anneciğine söyle sana zencefil tarçın karanfil kaynat kök olanlardan çay gibi kaynatsın iç balda katt iç vucüt direncin artar ?? bende kaynattım şimdi kızım da hasta olmuş gözleri baygın baygın bizde içeriz sebebineeee

 4. arkadaşlarım yeni bir virüsmüş bu grip gibi burun akması felna yok kuru grip diye geçiyormuş gerçekten klavyeye ellerim gitmiyor o kadar kırgınlık var nurdan canım anneme söyleyeyim tam olarak taze zencefili kaynetacağım kaynattığım suyu mu içeceğim yoksa taze zencefili mi yiyeceğim?

 5. Hayırlı geceler arkadaşlarım geceler arkadaşlarım tatlı rüyalar Nasılsınız????? Ela abla ben iyiyim çok şükür sen nasılsın nasılsın??? Filiz abla çok çok çok geçmiş olsun allah şifa versin kendine çok iyi bak tatlı rüyalar aylin abla nasılsın??? Arkadaşlarım size birşey soracağım sizin whatsapp durumunuzda ne yazıyo merak ettim biraz fikir ediniyim bakıyorım internetten ama beğenmedim benimkide şöyle… Dünya hoştur içi boştur aldanma hoşluğuna düşersin boşluğuna ???böyle sizinki nasıl yazarsınız bekliyorum alllaha emanet olun canım arkadaşlarım tatlı rüyalar

 6. Semoşum benim durumumda

  “”LAA TAHZENN “” İnsanların büyüklükleri dillerinin altında saklıdırr…..{{ Hz ALİ }}

  Yazıyorr La tahzen “”üzülme”” demek

 7. Filiz tatlım sana anlatacam ama yarın inşaAllah bu tarif edeceğim çay vucüt direncini artırıyor metobilizmayı kuvvetlendiriyor biraz damak tadına uymayabilit ama dene isterim ablamm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu