Ah Kalbim 85. Bölüm Özeti #Gerçekler Ortaya Çıkar

Ah Kalbim’de son olarak Tanu’nun hamile olmasına rağmen Pragya’nın hamile olduğu yalanı herkesi mutlu etmişti. Ancak Pragya’nın hamile olmadığı ne zaman ortaya çıkacak sorusunun cevabı olan Ah Kalbim 85. bölüm özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

Ah Kalbim 85. Bölümde Neler Olacak?

Ah Kalbim 85. bölümde; Akash ve Purab uyumakta olan Abhi’yi uyandırırlar. Purab yapımcı ile görüşmesi gerektiğini söyleyince Abhi doğum günümü hatırlamıyorlar bile diye içinden geçirir. Abhi hazırlanır. Tanu tam doğum günü için bir şeyler söyleyecekken Kuzen Daadi ağzına yiyecek basınca Tanu konuşamaz. Abhi Pragya sorunca evde olmadığını öğrenir.

Akash ve Purab Abhi’yi işle oyalarken ev ahalisi de evi doğum günü için hazırlar. Abhi eve geldiğinde ışıklar kapalıdır, açılınca üzerine çiçekler dökülür. Herkes doğum günün kutlu olsun der. Pragya hala ortada yoktur. Daadi misafirlerin yanında Abhi’nin baba olacağını söylerken Tanu, Nikhil’in de gelmiş olmasına şaşırır.

Pragya da eve gelir ve Daaadiye neden bunu herkese söylüyorsun diye kızar, bir de kürtaj olduğunu söyleyince Daadi neye döndüğünü şaşırır. Daadi bayılır. Abhi, Pragyaya neden bunu yaptın deyince Pragya, gelecekte daha fazla hayalleri yıkılacaktı der. Eğer Daadi sana bir şey sorarsa senin iznin olmadan aldırdığımı söyle derken arka fonda Hamari Adhuri Kahani şarkısı çalmaktadır.

 

Daadi hala inanamaz ve gerçek olup olmadığını sorgular. Pragya ise benim hayatım benim bebeğim ben karar verdim ve aldırdım der. Tanu da yangına körükle gider ve Pragya’nın kardeşinin düğünü yarım kaldı diye intikam aldığını söyler. Bu sırada Bulbul de gelir ve ablasına neler olduğunu sorar. Tanu ise daha da ileri gider ve Daadiye belki de bebek Abhiden değildi bundan dolayı bebeği aldırdı der.

Herkes şok olur. Abhi, yeter Tanu der ve ardından Pragya’nnın yalan söylediğini söyler. Aslında Pragya’nın hiç hamile olmadığını söyler. Bir yanlış anlaşılmadan dolayı böyle olduğunu yanlış raporun gönderilmesinden dolayı bu durumun yaşandığını söyler. Pragya size gerçekleri söylemek istediğinde ben onu durdurdum der. Pragya ve Daadi sarılır ve ağlarlar.

Tanu planının mahvolduğunu izler. Nikhil de gelir ve Tanu’ya Abhi’nin Pragya’yı ne kadar çok sevdiğini görmesini ister. Tanu yine düşecekken onu Nikhil tutar ve oradan ayrılır. Daadive kuzen Daadi hala şüphelidir zira raporda Abhi ve Pragya’nın adı yazıyordur, bu olayın aslını öğrenmek için kliniğe gitmeye karar verirler.

Pragya neden beni savundun diye kızınca sen neden beni basın karşısında korudun diye çıkışır. Abhi hissettiğinin arkadaşlık mı yoksa başka bir şey mi olduğunu düşünürken arka fonda Humsafar Toh Hain şarkısı çalmaktadır.

 

Pragya Daadilerin kliniğe gitme planlarını duyar. Daadi Pragya’dan çay ister. Çay için gittiğinde kuzen Daadi raporu odada bulur. Odadan ayrılırlar. Pragya durumu Abhiye anlatır. Tanu ve Nikhil bir restorantta buluşur. Tanu onunla evlenmek istediğini söyleyince Nikhil çok mutlu olur.

Daadiler kliniğe gider ve hatalı raporun hesabını sormak için hastane yönetici ile görüşmek isterler. Bu stresli dakikalarda Tanu, Abhiyi arar ve bebeği aldıracağını söyleyince Abhi ne istiyorsan yap der. Pragya Tanu ile konuşması için Abhiyi razı eder. Tanu Abhi’ye iki seçenek sunar: ya bebeği aldırma kağıtlarına imzala ya da boşanma kağıtlarını der. Abhi hem şaşırır hem de kafası karışır. 

Ah Kalbim 85. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 85. Bölüm Özeti #Gerçekler Ortaya Çıkar (21 Yorum)

 1. abhi seni çok seviyorum . lütfen türkiyede bir dizini daha yayınlaya bilirmisin rıca ediyorum . ve şunu da söylemek istiyorum.çok güzel oynuyorsun .

 2. abhi seni çok seviyorum . lütfen türkiyede bir dizini daha yayınlaya bilirmisin rıca ediyorum . ve şunu da söylemek istiyorum.çok güzel oynuyorsun .

 3. Merhaba kizlar nasilsiniz iyimisiniz hepiniz Filizcim sen nasilsin artik iyimisin canim.Aylincim bende iyim sen nasilsin arkadasim.

 4. ??❤️????????NURDANIM

  CANIM bu GIRIP BENİ MAHVETTİ AMA SEN VARSIN YA YETER CANIM CANIM NURDANIM SİZİ ORAY BUZ TUTMUŞ BEN ORDA OLSA ÖLÜRÜM BİZİ BUDA ÇOK SOĞUDU BİR YAGMUR YAĞIYOR ANLATAMAM KIZ SEVDİĞİN ÜNLÜLERİ ANLAT BAKALIM CANIM SONRA GÖRÜŞÜRÜZ

 5. Denizimm balım nasılsın nasıl oldun neyin vardıki kaç gün boyunca yazamadın biz iyiz teyzesi Ahmey okulda Esma da dolanıyoo

 6. Günaydın
  ♡Fatimam
  ♡Semacım
  ♡ Elacım
  ♡Emelcim
  ♡Filizcim
  ♡Defnecim
  ♡Denizcim
  ♡Nurdan ablacım
  ♡Aysel ablacım
  ♡Senacım
  ♡ Asicim
  ♡Rumeysacım
  ♡Öykücüm nasılsınız? Iyisinizdir insallah nerelerdesiniz Filizcim nasıl oldun iyleşdinmi canım

 7. ???????????????
  FİLİZCİM
  ?❤️?????????????

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM BENİM en sevdiğim renk zümrüt yeşili ve koyu kırmızı canım bugün en sevdiğimiz hem yabancı hem bizim ünlüler

  ????????AHMET KAYA
  ?????❤️??TÜRKAN ŞORAY
  ???❤️????KORAY AVCI
  YALANCILAR DAN

  ????????SHAHRUKH KHAN
  ????????AAMİR KHAN ?????????SALMAN KHAN

  HAYDİ SİRA SİZDE ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 8. ???????????????
  AYSELİMMMM
  ?❤️?????????????

  CANIM KANKAMMM

  Hüzün ağır gelir yüreğe, ama en güzel duaları ettirir sahibine. En güzel dualarda buluşmak dileğiyle…ÇABUK GELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL CANIM KANKAMMM SENİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

 9. CANIM ARKADAŞLARIM
  ???????????????

  NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ KIZLAR GELİNDE SOHBET EDELİM CANIM ARKADAŞLARIM

  ???????????????
  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???ZARAMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SEDEFİMMMM
  ???SENACIM
  ???ASİMM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ???FATİMAM
  ???BULBUL purab
  ❤️❤️❤️AYLACIM
  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SENİ ÇOK SEVİYORU

 10. ?????????NURDANIM

  CANIM GÜNAYDINNNN
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM KIZ HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM