Ah Kalbim 86. Bölüm Özeti # Daadi Abhi’yi Evden Kovar

Ah Kalbim’de Tanu’nun hamile olduğunu ortaya çıktığı 86. bölümde tansiyon iyice yükseliyor. Ah Kalbim 86. bölümde neler olacak sorusunun cevabı olan Ah Kalbim 86. bölüm özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

Ah Kalbim 86. Bölümde Neler Olacak?

Ah Kalbim 86. bölümde; Pragya hastane yöneticisi ile görüşür, raporları Daadiye göstermemesini söyler. Pragya adamı tehdit ederek amacına ulaşır ve raporda hamilelik değil de başka bir ibarenin geçmesini sağlar. Pragya durumu Abhi’ye haber verince, Abhi Tanu’ya yarın kararımı açıklayacağım der. Daadi raporları alır ama raporu açamadan Pragya, Bulbul’un raporlarını almaya gelmiştim deyip Daadi’nin elindeki raporları da alır, beraber eve giderler.

Evde Daadi raporları eline alır. Bu sırada Pragya annesi ile telefonda konuşunca ağlar ve odasına gider. Abhi gelir ve Daadi’nin elindeki raporu alır ve okumaya başlar. Tanu’nun hamile olduğu yazmaktadır ve Abhi şok olur. Daadi ne oldu diye elinden raporu alınca o da Tanu’nun hamile olduğunu belirten yazıyı görür ve şok olur. Bu sırada Tanu’nun ailesi de gelir. Tanu’nun annesi kızının hamile olduğunu söyler. Kuzen Daadi ailesine kızar zira bu nasıl bir yetiştirmedir, evli olmadan kızları hamile kalmıştır.

Tanu’nun babası durumu Abhi’ye sorun o halde der. Abhi iyice stres olur. Daadi, Tanu’nun babasına tokat atar. Tanu da Abhiden hamileyim deyince ortalık iyice karışır. Abhi de söylediklerinin doğru olduğunu söyler. Daadi, Abhiye tokat atar. Yaptıklarınla başımı öne eğdirdin diye Abhiyi sopayla döver, bir taraftan da ağlar. Pragya Daadi’den af dileyince “Sen nasıl birin kocan başkasını hamile bırakmış sen ne diyorsun?” diye ona da kızar. Pragya gerçekleri ben de biliyordum der. Daadi ise madem öyle neden sakladın diye çıkışır.

Evin mirasçısını taşıyan Tanu için yaptım bunları der. Daadi ise nasıl ikinci bir kadına izin verirsin, ben senden bebek istedim başka bir kadından değil diye kızmaya devam eder. Abhi, Tanuyu sevmesine rağmen Daadi’nin Pragya ile evlenmesini istediğinden bütün bu olanların ortaya çıktığını söyler. Daadi, Abhi’ye cezalandırılacağını söyler. Aaliya ise bu duruma sevinir.

Daadi yüzünü görmek istemiyorum hemen bu evi terk et der. Eğer sen gitmezsen ben gideceğim der. Abhi gitmek üzere yürürken, Pragya onu durdurur. Eğer bu evi terk edersen ben de senin eşin olarak burada kalamam der. Daadi “Haklı, hatayı saklayan daha da hatalıdır, Pragya da gitsin.” der. Aaliya daha da sevinir. Daadi üzgün bir şekilde odasına giderken, Abhi de odasına gider.

Aaliya da evden ayrılmamaya karar verir. Tanu Daadi’ye gider ve Abhi’yi kovmasının yanlış olduğunu söyler. Daadi ve kuzen Daadi, Tanuyu da kovar. Tanu ise bu kovmanız bebeğin babasının Abhi olduğu gerçeğini değiştirmez diye sinirlendirir. Üstüne bir de “Bundan sonra ne Abhiyi ne de doğacak torununuzu göremeyeceksiniz.” diye tehdit eder.

Abhi ise eşyalarını hazırlar. Abhi Pragya’nın durdurma çabalarına kayıtsız kalır ve bir arkadaş olarak Daadi’nin yanında birkaç gün kalmanı senden rica ediyorum der. Pragya ise sana ihtiyacım var yani bu ailenin yıkılmamak için sana ihtiyacı var der. Abhi ise bensiz yaşamaya alışmalısın der ve cezayı hak ettiğini söyler. Pragya ağlamaya başlar. Hamari Adhuri Kahani şarkısı çalarken Abhi eşyalarını toplar.

Pragya ise Daadi’yi ikna edeceğini söylerken, Abhi gözleri yaşla dolu bir şekilde Pragyaya bakar. Pragya Daadi’nin yanına gider ve cezadan vazgeçmesi için ricada bulunur. Daadi ise kararlıdır. Abhi herkesle vedalaşır ve Daadi’yi onlara emanet eder. Pragya koşarak Abhi’ye gelir. Abhi gözlerini kapatırken Pragya ağlamaktadır. İkili Kaisa Yeh Ishq Hai şarkısı eşliğinde ağlayarak sarılırlar.

Daadi onu ayrılışını izledikten sonra odasına gider. Abhi ise yolda ilerlerken Daadi’ye evi aldığını, anahtarı verdiğinde ise evin sahibi sensin deyince Daadi’nin evin sahibi sensin dediğini hatırlar. “Eğer hata yaparsam bu evden beni atabilirsin.” sözünü de hatırlayarak duygusal anlar yaşar. 

Ah Kalbim 86. Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 86. Bölüm Özeti # Daadi Abhi’yi Evden Kovar (91 Yorum)

 1. Filizim 90a kadar yazsan yeter
  ??
  ELAMM NERDESİN ya migrenin mi tuttu yoksa?
  ☘☘☘☘
  Böyle özel günlerde bir mucize olsun istiyorum nedense..

 2. FİLİZİM..

  Sevgililer sevgilisi RABBİMİN, Olmasaydın yaratmazdim alem-i cihanı dediği, ALLAH’ın biricik sevgilisi,Habibi Hz.MUHAMMED (S.A.V.)’in dünyayı şereflendirdigi dünyanın gelmis geçmiş en kutlu en mutlu günü..?????

 3. SAĞOL AYSELİM BENİM DE AYNI HEP
  MOR ÖYLE GELİYOR BANA?
  ??????
  SEVGILI FILIZCIM YENİ OZETLERİ VER ARTIK ?

 4. DENİZİİM ? ? ?

  Sağol Bitanem..seninde kandilin mübarek olsun ???

  İyiyim gibi..merak edilecek bir şey yok… eskisi gibi olmadığımin bende biliyorum..biraz özgüven eksikliği yaşıyorum bu aralar..
  Hakkımda, hakkımızda hayirlisi olsun canım benim….

  ??????????????

 5. ??????????AYSELİM

  KANDİLİN MÜBAREK OLSUN CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ BUARALAR SENDE BİRŞEY VAR SANKİ anlamadım bir durğunsu nerde o eski kankammm mesajları insanın yüzünü gülümsetiyordu CANIM KANKAMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 6. ???????????????
  CANIM ARKADAŞLARIM
  ???????????????

  Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek Mevlid kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

  ???????????????
  NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ KIZLAR GELİNDE SOHBET EDELİM CANIM ARKADAŞLARIM
  ???????????????

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???ZARAMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SEDEFİMMMM
  ???SENACIM
  ???ASİMM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ???FATİMAM
  ???BULBUL purab
  ❤️❤️❤️AYLACIM

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SENİ ÇOK SEVİYORU

 7. Yüce ALLAH’IN rahmeti ve bereketi her zaman sizinle olsun,

  Gönül güneşiniz hiçbir zaman solmasın,

  Yüzünüz hep aydın olsun,

  Kabriniz nurlarla dolsun,

  Makamınız Firdevs,

  Dualarınız kabul olsun
  İNŞAALLAH.

  Mevlid Kandiliniz kutlu olsun!
  ??????????

 8. Günaydın DENİZİİM ???

  Nasılsın Bitanem??

  Gribin nasıl oldu tamamen iyilestin mi???

  Evet Bitanem benim bu aralar bı cee deyip kaçıyorum ??

  Seni seviyorum..
  ALLAH a emanet ediyorum seni ???

 9. Ben yoruldum Hayat,Gelme üstüme..
  Yol verdim sevdanın en delisine..
  Gözümden gönlümden düşen düşene,
  Şu öksüz basima göz dağı verme…

  Günaydın defnemm

  Hoşbuldum canım…sende hosgeldin nasılsın??
  Valla bende özlüyorum sizide iç dunyamla harp halimdeyim bu aralar.
  Karar vermem gereken şeyler var onlarla uğraşıyorum..bazande amman herşey olucana varır deyip boş veriyorum..o zaman da buraya girip iki satır bisey yazıp çıkıyorum..aynı hayatım işte?

  Sağol Bitanem senin kadar olmasamda zevkliyimdir??

  Morun neresi seksi kiz.. bence değil.
  Alışverişe gidince hep mor niyetiyle giderim ama siyah alır çıkarım..o da bir kısmet..

  ALLAH a emanet ol canım benim ?

 10. Hayırlı geceler arkadaşlar nasılsınız bir kaç gündür yoktum herkes iyi mi
  Sevdiğim oyuncular turklerden
  KEREM BURSİN yabancılardan kore oyuncularını hemen hemen hepsi

 11. Okuyorum da uykusuzum biraz kusura bakma vahbiz gerçekten çok şişkoydu emme yeni sevdiceğini hiç görmedim aradım bi fotosunu bile bulamadım bakem vahbizi mi daha güzel omu diye … Oy vivi fanını ne demek aşığım aşık ❤️❤️❤️❤️

 12. Kiz Semos yanlış anladin ben Viviana şişko demedim sevgilisine şişman dedim hani Vivinin ilk karisi vahbiz yarim dunyaydi masaallah
  Kiz sen benim yorumlarimi dikkatli okumuyon mu?
  Vivi fanisin demek bende severim keratayi?

 13. Ama defne abla yeni sevgili yapmış deme duydukça kahroluyom valla ağlarım amma ??şişkoda deme benim vivimin her hali güzel…..

 14. Hayırlı geceler teşekkür ederim iyiyim abla sen nasılsın ne yapıyon ben gündüz yazamıyorum işim çook oluyo anca gece kusura bakmayın sizi seviyorum yarın akşam yazarım allahtan bir şey olmasa??????

 15. Aa Vivianin bakislari yeter ya adam sevimlilik abidesi?ahaa diyo ya insan vuruluyo
  Vivi yine sevgili yapmış ve yine şişko acayip zevksiz bi adam ya inanamiyorum

 16. Bende uyumadım daha….. Hayılı geceler filiz abla geçmiş olsun seni çoook seviyorum ailemizin kurucu meleği ???? bu arada fatima abla, ela abla, aylin abla, sena abla nerde ler…. Rümeyse abla vivan hayrano olmana sevindim bende vivanı çok ama çok seviyorum karizma, boy pos muhteşem bir adam ya…. Defne abla, nurdan abla hayırlı geceler

 17. Uyumadık da yazan yokk kız senin bu kadınlar çok fena haa eski kocasının altına kaçırtıyordu kadınlardan biri tanımıyomda ??

  • defne canım sabah 12 akşam 12 iğneye gidiyorum gelince de iğne uyku getiriyor su aralar çok erken uyuyorum canım

 18. Hayırlı geceler arkadaşlarım tatlı rüyalar….. NASILSINIZ birtanecik arkadaşlarım….. Beni soran sormayan herkeze çok teşekkür ederim ben iyiyim… Sizlerde iyisinizdir inşallah……. Arkadaşlarım ben yabancı oyuncu olarak ençok vivian dsena ve drhisti çok seviyorum aşklarım benim?????? türk olarak şarkıcı cem belevi, irem derici, burak king koştum hekime diye bi şarkısı var, çağtay akman bu kadar ben ne hoşuma giderse onu izlerim, dinlerim öyle işte ?? canım arkadaşlarım tatlı rüyalar allah rahatlık versin rabbim herşeyi gönlünüze göre versin ????

  • nurdan ablam buradan aldığım tarif çok işime yaradı taze zencefil için diyorum şimdi birazda iğne vurulmaya gideceğim

 19. ??????????AYSELİM

  CANIM KANKAMMM kız bir ceeee diyip gitmişsin ben hiç özlemedin mi kız burda bir yağmur yağıyor havalar çok soğudu sen ne yapıyorsun hayat nasıl gidiyor şu yalan dünyaya aldırma canım kankammm ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM VE ÇOK ÖZLEDİMMMMMM

  • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️NURDANIM

   CANIM HELVA ÇOK GÜZEL OLUYOR
   BİR DENE BEN YAPTIM ÇOK GÜZEL OLDU TARİFİNİ HİÇ KİMSEYE VERMEM SİZ HARİÇ ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 20. Ayselcim hoşgeldin medcezirli hayatın duruldu mu biraz?
  Kız çok ozletiyorsun kendini
  Ayselim sende pek zevklisin. Mehmet Günsur ve Burcu Biricik hakkaten efsane yaa..
  Mor seksi bir renk ya. Herkes taşıyamaz?ama insana güzel bir enerji verdiği kesin..
  Ben yuzuklerimde tercih ediyorum. Bir de bütün renkleri kullanırım cırtlak olmadığı sürece. Öyle şu rengi kullanmam gibi bi takintim asla yok. Olamaz. Ama siyah kiloları çok güzel kamufle ediyor?

 21. Merhaba Ayselcim gercekden cok guzel anlatmissin benim en sevdigim renk mor artik daha cok sevicam mor rengini cok tskr ler canim

 22. Oyuncu olarak bizimkilerden Mehmet GUNSUR muhteşem yüzyıl da çok hoşuma gitmişti,
  Aras bulut İYNEMLİ Öyle,
  Burcu biricik hayat şarkısın sa rolünün hakkını veriyordu..

  Yabancı olarak salman KHAN.

  Müzik olarak Sami Yusuf hayatımın dönüm noktasında dinlemeye başlamıştm cook sevmiştim ve hala seviyorum da.. Toygar ışıklı sakin dingin bir tarzı var..dinlemek iyi geliyor..

 23. FİLİZİM araştırmami yaptım odevimi tamamladım ?
  ???????????????

  MOR ruhani ve şanslı sayılan asil karakteristik bir renkmis..
  Mor renkli giyinmek iyimserligi arttırmış…mor giyindiniz zaman karşınızda ki sizin içinizde ki iyiliği hoşgörülugu daha çok görüyormuss..
  ‼‼‼‼sürekli mor giyinmek hayattaki ruh eşinizi size daha ulaşacakmis‼‼‼‼
  ???????

  Odevimi arz ederim öğretmen hanım??

 24. iyi akşamlar canlarım nasılsınız? Fillizcim Öykücüm çok saolun ben iyim benim sevdiyim oyuncu VİVAN DSHENA Hritnik ROSHAN

 25. Ya sorma Denizim ya iki kadin yaziyordu daha önce bu senaryoyu sonra karagülun senaristi olan adam geldi. Ya erkekler aşk senaryosu yazmayi beceremiyor. Hemen mafyanin intikamina ceviriyorlar. Bir an Kendal Ağa diziye girecek sandım. Sadece Asliyla ferhatin hastane çıkışı çok komikti. Koruyucu melegim yanımda ve sakiz çiğneyerek hallettim demesi komikti sadece..
  YA ŞU ERKEKLERE AŞK SENARYOSU YAZDIRMAYIN. BEYINLERI KIT BASMIYOR YA??

 26. Ya bizim oyuncularimiz hem görsel hem başarı olarak herkesten daha üstünler. Hintliler Amerikalilar falan hikaye. Ben çoğunu beğeniyorum doğrusu. Şu dolunaydaki Can Yaman,Aras Bulut,Kıvanç Tatlıtuğ,Kaan Urgancioglu,Aras Bulut,Serenay,Kerem Bursin,Yasemin Allen,Mustafa Üstündağ harika
  Eski jenerasyon zaten müthiş Cetin tekindor falan
  Ha Ali Ersan Duru var o da harika..
  ?????
  Hande Ercel,Tuba büyüküstün,ozge gurelin oyunculugunu hic beğenmiyorum
  Zero miy miy miy

 27. NURDANIM

  CANIM bu tarif sana

  Özel helva

  2 SU BARDAĞI İRMİK
  1 SU BARDAĞI UN
  1 ÇAY BARDAĞI SIVIYAĞ
  3 YEMEK KAŞIĞI TEREYAĞI

  ŞERBETI İÇİN

  2. 5 SU BARDAĞI ŞEKER
  6 SU BARDAĞI SU

  HAZIRLANIŞI CANIM NURDANIM AYNI İRMİK HELVASI GİBİ KAVUR SONRA ŞERBETI İLAVE CANIM ÇOK BEĞENECEKSİN CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 28. Defnemmm canım aynen öyle bu o bölüm hiç beğenmedim biz bira aşk dedik onlar gerilim yaptı diziyi canım Allah’a emanet ol görüşürüz sonra

 29. Türk oyunculardan yeni jenarasyondan

  KENAN İMİRZALIOĞLU nun oyunculuğunu çok beğeniyorum adam gözleriyle cinayet işliyorr resmenn kadınlarıdan çok beğendiğim kimse yok aslındaa birdee bu ARAS BULUT İYNEMLİ’ nin oyunculuğunu beğeniyorum masum bir yüzü rolüne girince het kimse o kişinin kişiliğine bürünüyorr

  Sanatçılardann

  Sezen Aksunun her şarkısına bayılıyorum
  Koray avcının da sesiini beğeniyorum

  Öyle kolay beğenmem oyuncu gözleriyle aşkınıda nefretinide anlatabilmeli bence şarkılar ise anlamlı VE manalı olmalı sırf moda yada çok seviliyor diye bir herhangi birşeye sempati duymamm

  Haaa eskilerden FATMA GİRİK VE TÜRKAN ŞORAYY

  ÇETİN TEKİNDORR da müthiş bir oyuncu bencee

 30. Selam kizlar nasilsiniz Filizcim simdi nasilsin iyimisin artik cok gecmis olsun canim benim en sevdigim oyuncular Almila Ada Yusuf Cim Ozge Gurel ve digerleri iste ha bide kizlar bisey soyliyecem ben o dugunden cikip dayimlarla arabada gelirken bir sarki arabada caliyordu o sarki valla benim icimdekileri soyleyordu sanki bildigim kadariyla Gulsen soyluyorde galiba ama ben sarkinin adini bilemiyorum.sarkinin sozlerini biraz hatirliyorum ama bulamiyorum iste acaba siz biliyormusunuzdur bu sarkiyi sozleri şoyledi:seninle ogrendim aski falan filan ama hatirlamiyorum iste ama gercekden cok guzel ya cok aradim bulamadim

  • gülben ergen ile oguzhan kocun duet yaptığı bir şarkı var “aşkla aynı değil” diye bir şarkı var bak bi istersen

 31. Iyilesmene sevindim FiliZcim. Serum yedin demek sonunda
  Biliyorum canim beni hep beklediğinizi duygularimiz karsilikli. Bazen zihnim yorgun oluyo ve bazi işlerim çıkabiliyor..
  ??????
  Burak bence dünyanın 7.harikasi ya. Aslinda Emmy değil Oscar bile almalı bizim oyuncularimiZ ama ABD kıskançlığından vermiyo ama dizi ihracatinda onlari geçtik morardılar tabi?
  Fahriyeyle evlendiginde üzülmüştüm o kadindan eş olmaz dite ama iyi gibiler
  ???
  Ya dün Siyah Beyaz Aşk beni hayal kırıklığına ugratti. Senaristin değişmesi hic iyi olmadi. Moralim bizuldu haa

  • anca serum ayaklandırdı ya nasıl bir hastalıkmış bu üstüne bir de iğne vuruluyorum sabah akşam

 32. Ha Ibrahim çelikkolu unutmamak lazim. Adam rolunu yasiyor adeta. Son dizisiyle iyice hayran oldum ona..bayildim

  • kızlar daha önce tanımadığım ancak aşk ve mavi adlı dizide gülay karakterine hayat veren merve dağlı resmen yaşıyor rolünü bayan olarak tebrik ediyorum kendisini

 33. Ben bütün renkleri severim ama mavinin yeri çok başkadır
  Yeşil,siyah da vazgecilmezim
  ?????
  Oyuncu konusuna gelirsek tabiki favorim”BURAK ÖZÇIVIT ”
  Yabancıların çoğunu da beğeniyorum..

  • defnem çok kötü zaman geçirdim acille kadar düştüm yani… su an iyiyim ama ilaçlarımı alıyorum

 34. ELAMM AHIRETLIĞIM RUH IKIZIMM Nadidei Bedidem naailsin herşey yolunda mi????????
  Özledim seni.. Seninle aksam Siyah Beyaz Aşkin kritiğini yapalim..?

 35. HERKESE SAYGI VE SEVGİLERİM I ARZ EDİYORUM ??
  Aslında işlerim çok ama yine de fırsat bulduğumda yazmak istedim. Öncelikle ara verdiğim zamanlar olabiliyor ama bunun hiçbir zaman siteyle yada adminlerle bi alakasi yok,olamaz,olmayacak..
  Bunu beyan etmek istedim

  • defnem canım hoş geldin tatlım kendini ne zaman hazır hissedersen burada seni bekleyen arkadaşlarınını olduğunu unutma işlerini bir an evvel bitir canım Allah’a emanet ol seni seviyoruz

 36. Sevdiğim hiç bir unlu yok ama eserlerini sevdiğim sezen Aksu en sevdiğim şarkısı
  Gidiyorum bütün aşklar yüreğimde…

 37. BUGÜNDE EN SEVDİĞİMİZ HEM YABANCI HEM BİZİM ÜNLÜLER

  ????????AHMET KAYA
  ?????❤️??TÜRKAN ŞORAY
  ???❤️????KORAY AVCI

  YALANCILAR DAN

  ????????SHAHRUKH KHAN
  ????????AAMİR KHAN ???????SALMAN KHAN

  HAYDİ SİRA SİZDE ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT BEN YAZDIM SIRA SİZDE

 38. ?❤️???????EMELCİM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 39. ?❤️????????NURDANIM

  CANIM bu GIRIP BENİ MAHVETTİ AMA SEN VARSIN YA YETER CANIM CANIM NURDANIM SİZİ ORAY BUZ TUTMUŞ BEN ORDA OLSA ÖLÜRÜM BİZİ BUDA ÇOK SOĞUDU BİR YAGMUR YAĞIYOR ANLATAMAM KIZ SEVDİĞİN ÜNLÜLERİ ANLAT BAKALIM CANIM SONRA GÖRÜŞÜRÜZ

 40. En sevdiğiniz Türk ve Yabancı sanatçılar kimler? Bu başlık altında bugünki konumuz bu arkadaşlar 😉 Deniz Kentli’nin isteği üzerine bu konuyu seçtik yorumlarınızı bekliyoruz canlarım 🙂