Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 88. Bölüm Detaylı Özeti #Pragya Evden Ayrılır

Ah Kalbim 88. Bölümde; Pragya son anda konser alanına yetişmiş Abhi’yi büyük bir beladan kurtarmış, üstüne birde şarkı sözleri ile Abhi Pragya’ya ilanı aşk etmiş ama Pragya bunu anlamaz.

Ah Kalbim 88. Bölümde Neler Olacak? Ah Kalbim 15 Ocak da neler Olacak? Ah Kalbim de Abhi Kiminle Evlenecek? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 88. Bölüm Detaylı Özeti

Konser bitiminde Pragya evin yolundan gitmediklerini görünce Abhi’ye nereye gittiklerini sorar. Abhi biraz sabırlı olması gerektiğini söyler. Abhi istediği mekana gelince Pragya’nın gözlerini kapatıp çok özenle hazırlanmış gece temalı bir mekana getirir. Abhi, Pragya’nın gözlerin açar. Pragya gördükleri karşısında resmen büyülenir. Abhi burada aşkını yeniden itiraf eder. Bu sırada arka plan da “Tum Jo Aaye” ve “Isq Risk” şarkıları ayrı ayrı çalmaktadır. Sizce Pragya ne demiştir? Sizleri merakta bırakmayayım hemen söyleyeyim.

Pragya bu duygusal konuşmayı ne yapar eder. Tanu’nun bebeğine getirir. Pragya bebek babasız büyümemesi için Tanu ile bir an evvel dünya evine girmesi gerektiğini söyler. Abhi Pragya’ya peki sen ne yapacaksın ben sensiz yaşayamam der. Pragya Sarla’nın evine döneceğini söyler. Abhi hayat ettiği gibi romantik anları yaşayamazlar.

Bu sırada Nikhil ise Tanu’yu Daadi’nin evinde ziyarete gelir. konuşmak istediği için bir odaya geçerler. Nikhil artık bu oyuna bir son vermesi gerektiğini ve bebeğin babasının gerçek de kim olduğunu söylemesini aksi takdirde kendisi girişimde bulunacağı tahdidinde bulunur. Tanu, Nikhil’e Abhi kendisini sevdiğini ve yakında da evleneceklerini söyler. Nikhil Tanu’nun bu konuda ciddi olduğunu anlayınca Nikhil Tanu’ya bir teklif de bulunur.

Ah Kalbim 88. Bölüm Resmi

Taklif ise Eğer bebeğinin gerçek de Nikhil’e ait olduğunu Abhi’ye söylediğin halde Abhi Tanu ile hala evlenmek isterse bir daha karşına çıkmayacağım diye sözleşirler. Tanu gerçekleri söylese Abhi kesinlikle kendisi ile evlenmeyeceğini hatta yüzüne dahi bakmayacağını çok iyi bilir.

Tanu bunun için başka bir yol düşünür. İlk aklına gelen Nikhil’i para karşılığında ortadan kaldırmaktır. Nikhil teklifi yaptıktan sonra oradan ayrılır. Hemen akabinde Aaliya odaya dalar ve Tanu’ya hakaretlerini sıralar. Artık gerçekleri bildiğini söyler. Tanu Aaliya’nın gerçekleri bilmesi onu çok korkutur. Eğer bildiklerini söylerse Abhi’yi ömür boyu kaybedebilir.

Ah Kalbim 88. Bölüm Resmi2

Ancak Aaliya, Abhi kendisini evden kovduğu için kin gütmektedir. O yüzden evlilikleri için verdiği desteğe devam edeceğini söyler. Tanu Aaliya’nın bu sözleri ile derin bir nefes çeker. Abhi ile Pragya duygusal anları tam manası ile yaşamadan Daadi’nin evine gelirler. Daadi, Abhi’ye Tanu konusunu açar.

Bu konuda ne düşündüğü merak ettiğini söyler. Abhi’ye evlenecek misin? diye sorunca Abhi içinden asla dese de dışından bir kelam bile çıkmaz. Daadi bu konu sessizlikle çözülemeyeceğini bir karar vermesi gerektiğini söyleyince Abhi Daadi’den bir gün müsaade ister. Akılsız Pragya ise kendisine tüm duygularını açıklayan Abhi’ye tam karşılık vermemiş ve Tanu ile evlenmesi önerisinde bulunmuştur. Pragya odaya gider.

Ah Kalbim 88. Bölüm Resmi4

Abhi ile yaşadığı anıları bir bir hatırladıktan sonra evde kalmasının da bir manası olmadığı ve yakın zaman da Abhi ile Tanu evleneceği için kendisini fazlalık olarak görür ve kıyafetlerini valize doldurmaya başlar.

Tüm eşyaları hazırladıktan sonra Abhi gitme kal dese de inatçı Pragya kafaya koymuştur bir kere evden ayrılırken Abhi Pragya’nın arkasından baka kalır ve gözleri dolu dolu olur. Pragya gittikten sonra odasına gider. Ahi Pragya ile anılarını düşünürken odaya Tanu gelir. Artık aralarında engel kalmadığını söyleyip Abhi’ye şirinlik yapmak ister ama Abhi Tanu’yu dışarı çıkmasını ve yalnız kalmak istediğini söyler.

Ah Kalbim 88. Bölüm Resmi5

Tanu bu sırada oda da Pragya’nın resmini görünce alıp çöpe atmak ister ama Abhi Tanu’yu dövmekten beter eden laflar ile odana dışarı kovar. Pragya ise ana ocağına gelir. Sarla valizi ile gelince Abhi ile bir sıkıntı olup olmadığını sorar. Pragya hiç bir sıkıntı olmadığını sizleri özledim biraz kaldıktan sonra geri gideceğim der.

Bülbül bir şeylerin yanlış gittiğini farkına varır. Hemen ablası Pragya’yı eşyalarını yerleştirmek bahanesi ile odaya çeker. Bülbül gerçek de ne oldu abla? diye sorunca Pragya her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatır. Bu ikilinin konuşmasına bir başkası da şahit olmuştur. Tabi ki meraklı anne Sarla olanları duyar.

Ah Kalbim 88. Bölüm Resmi6

Sarla kızını bir başına dul kalmasını istemeyip ayrıca kızını aldatan Abhi’den bunların hesabını sormak ve kızgınlığını dökmek için Daadi’nin konağına gider.

Ak Kalbim 88. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

11 Yorum

 1. kızlar Pragya kendi isteği ile ayrıldı yaa çok üzüldüm Sarla da kızının hesabını sormaya Daadi’nin evine geldi babalıok 89. bölümde Neler Olacak?

 2. Ya şu Pragya valizini toplarken Abhi bacak bacak üstüne atmis
  Herifteki rahatlığa bak ya
  Allahim bu dizi KÖRDÜĞÜMDEN daha karışık

 3. Filizcim Raghu mu Rudra mi daha karizma diye sormuşsun
  Rudra daha karizmatik ama Raghu daha sevimli. Peki sence Filiz???

 4. Yalan yok Rk cidden çok yakışıklı bir çocuk fakat karakter olarak nefret ettiğim bir kişilik ??? maduya maliğe padminiye yaptıklarını asla affedemiyorumm fakatt yiğidi öldür hakkını yeme çok yaşıklı

 5. Valla oyuncunun karakteri umurumda bile değil. Kötülüğün bile asaleti olmali..
  Rk kötülüğü ve kibri kendine yakistiriyor üstelik çocuk gibiydi..
  Tıpkı Kara sevdadaki Emir kozcuoglu karakterini oynayan Kaan Urgancıoğlu gibi. O dizide Burak Ozcivit olduğu halde Kaani daha çok sevdim
  Tutkusunu ve karizmasını birleştirdi tıpkı Arkey gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu