Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 9 Kasım Fragmanı 22. Bölüm Özeti – Bu Pragya Başka Pragya

Hint dizilerinin sevilen adresi Kanal 7 Ah Kalbim dizisiyle fırtınalar estirmeye devam ediyor. Ah Kalbimin 9 Kasımda yayınlanacak olan 22. Bölümünde neler yaşanacak haberimizin devamında…

Ah Kalbim 22. Bölüm Özeti

Aaliyanın kına töreni devam etmektedir. Dansta yenilen Abhi Pragyayı rezil etme peşindedir. Şarkı söyleme yarışmasına girerler. Önce Tanu şarkı söyler bir tek Abhi alkışlar.

Pragya şarkı söyler herkes büyük bir beğeni ile alkışlar. Aaliya ve Tanu ne yapsalar Pragyayı alt edemediklerini tam tersi rezil olduklarını konuşurlar. Aaliya bir planının olduğunu söylerken tüm konuşmayı Purab’in halası duyar. Purab’a Bulbul ile her şeylerinin uymasına rağmen neden onunla evlenmediğini sorar.

ah kalbim 22.bölüm resmi

Aaliya ise evin hizmetlilerine iş çıkarır böylece yemek servisi işi Pragyaya kalacaktır. Ancak Pragyanin kuzeni yemek servisi yaparken Pragya gurur duyduğunu söyler. Abhi son olarak işe el atıp Pragyaya içki kattığı meyve suyunu herkesin önünde içmesini sağlayacakken Daadi onu durdurur ve kutu meyve suyu değil taze meyve suyu içirmesini ister.

Abhi baktı ki olacağı yok Raj’ın çocuğuna içeceği verip Pragyaya götürmesini buna karşılık çikolata vereceğini söyler. Yalnız çocuk Pragya’ya içmesini ve çikolatasını hemen almasını sağlamasını ister.

Bunu duyan Pragya içeceği içer ancak içinde bir şey olduğundan şüphelenir. Abhi’nin arkadaşları eşi ile tanışmak isteyince Pragya sarhoş rolü yapar. Tanu’ya lakap takar, kızdırır. Aaliya ise kınasında içki mi içtiğini ve neden kınasını mahvettiğini söyler. Daadi ise Pragya’yı korur ve içeceğine alkol katarken Abhi’yi gördüğünü söyler. Pragya annesine sarılır.

ah kalbim 22.bölüm resmi 2

Abhi Pragya’yı odaya götürürken Purab, Sala’nın ailesini evlerine götürür. Pragya’yı yatağa bırakır, Pragya su isteyince Abhi onu almaya gittiğinde Pragya hayalet maskesi takar. Önce Mitali korkar, ardından aynaya bakan Pragya kendinden korkar, en son olarak ise Abhi gelince korkar.

Suyunu içirmesini rica eder çünkü ellerinde kınası vardır. Abhi kabul eder ancak içirirken Pragya onu ıslatır, Abhi sinir olur. Pragya ve Abhi yine atışmaya devam ederler. Pragya balkonda Purab’ın Aaliya ile evlenip evlenmeyeceği hakkında düşünürken Abhi aşağı gelmesini söyler.

Pragya dengesini kaybeder tam düşecekken Pragya’yı kurtarır. Abhi Pragya’ya neden Purab’ın Aaliya ile evlenip evlenmeyeceğini düşündüğünü sorunca Pragya Abhi’ye Purab’ın Bulbul’u sevdiğini söyler.

ah kalbim 22.bölüm resmi 3

Abhi şok olur ancak yanlış anladığını düşünür. Pragya düşmekten kurtulsa da yaralandığı için eve geçince ağlar. Pragya ağrısını geçireceğini düşündüğü şeyi Abhi’nin getirmesini sağlar. Abhi mutfağa gidip onu alacakken Tanu onu hesap sorar, tartışırlar. Abhi onu sakinleştirir.

Tanu daha sonra onu bırakması için Abhi’ye seslendiğinde Pragya ben de geliyorum der. Arabasından çıkmasını istediğinde Pragya çıkar ve arkaya geçerek ona şoför muamelesi yapınca Tanu sinir olur.

Abhi ise olanlardan habersizdir hatta Tanuyu duymamıştır bile. Pragya ise eşinin yanına başka bir kadının gelmesini istemeyen her eş gibi davrandığını söyler hatta Abhi’nin gelmeyeceğini de sözlerine ekler. Tanu Pragya’nın sözleriyle iyice sinirlenir ve arabadan çıkar. 

Ah Kalbim 22. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 22. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu