Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 93. Bölüm Özeti # Daadi’nin Planı

Ah Kalbim’de Pragya neden değişti? Pragya’ya ne oldu? Pragya neden böyle davranıyor? Pragya hafızasını mı kaybetti? Pragya ile ne kadar çok soru işareti oluştu kafamızda. Bütün bu soruların cevaplandığı Ah Kalbim 93. bölüm özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle..

Ah Kalbim 93. Bölümde Neler Olacak?

Ah Kalbim 93. bölümde; Abhi odadan çıkınca Aliya ve Tanu, ders verip vermediğini sorunca Abhi cevap vermeden çıkar. Pragya, Abhi’nin ona gösterdiklerine bakıp ağlar. Arka fonda Hamari Adhuri çalmaktadır. Mektubu ve günlüğü okuyunca Pragya gözyaşlarına boğulur. Abhi ise soluğu bir barda alır ve içki içer. Pragya dua etmeye gider.

Aliya ve Tanu ise odanın ışığı kapalı olunca Pragya’nın ağladığını düşünürler. Odada bulamayınca, gittiğini düşünürler. Pragya ağlayarak dertlerini anlatıp dua ederken biri omzuna elini koyar ve sözleriyle onu destekler. Pragya dayanamadığını ve gerçekleri söylemek istediğini söyleyince yanındaki kişi ona sarılır. Bu kişi Daadi‘dir. Daadi hastaneye gitmiştir.

ah kalbim 93. bölüm resmi 2

Hemşirenin elindeki mangalsutradan dolayı hastanın Pragya olduğunu anlamış ve onun yanına gitmiştir. Pragya’nın iyileşmesi için elinden geleni yapmıştır hatta ölmüş olan Pragya’nın kalbine elini koyup geri dönmesi için dua ettiğinde Pragya elini kıpırdatmış ve hayata dönmüştür. Pragya olanları anlatınca Daadi, Aaliya’yı cezalandırma kararı alır. Daadi eşi için cesaretli olması için Pragya’yı ikna eder.

ah kalbim 93. bölüm resmi 3

Daadi, eşini seviyorsan Tanu ve Aaliya’nın sakladığı gerçekleri Abhi’nin gözünün önüne sermelisin der. Daadi önce değişimden başlamasını söyler ve yapacaklarını anlatır. Şimdi ise ağlayan Pragya’ya kendine gelmesini söyler. Raj ise 10 işçi almış gibi liste yapup para alacakken bilgisayar şifresinin Pragya tarafından değiştirildiğini öğrenir ve Pragya’yı durdurmak için bir şeyler yapmalıyım diye düşünür. Abhi ise Pragya’nın odasına içmiş bir halde gelir.

ah kalbim 93. bölüm resmi 4

İçkinin etkisiyle Pragya’ya içkiyi bir hayranının aldığını merak etmemesini söyler. Düşecekken Pragya onu tutunca da katil tutmuş gibi hissettiğini söyler. “Sen benim dört gözümü öldürdün.” der. Abhi Pragya’nın gözlüğünü bulur ve gözlükle konuşur. “Gelirsen başıma dokunsan ben de güzelce uyusam.” deyince Pragya onun başına okşar. Abhi uyuyakalcaktır, Pragya onu yatağa alacaktır ki Abhi gözlükleri alır ve Pragya’ya takar ve aşkla bakar. Allah Wariyan şarkısı çalmaktadır.

ah kalbim 93. bölüm resmi 5

Abhi yatağa geçince hemen uyur. Sabah olur. Pragya’nın hizmetçileri kovmuş olmasını öğrenen Aliya sinir olur. Pragya Aliyaya kahvaltıyı hazırlamasını söyleyince Aliya iyice çileden çıkar. Tanu da bulaşıkları yıkacayacktır. Pragya az deterjan kullan yoksa cep harçlığından keserim der :) Mitali çamaşırları yıkayıp yerleri silecektir. Taiji, Akash’ın annesi, ise yerleri süpürecektir. Raj da çocuklara bakacaktır. Daadiler ise mabetten sorumludur. Aliya ve Tanu mutfaktayken bir avukat bulmaya karar verirler.

ah kalbim 93. bölüm resmi 6

Bunu Pragya duyar. Ronnie ise Pragya’nın kuralları uygulanıyor mu diye tespit etmek üzere görevli olduğu için Aliya’nın iş yapmadığını görür ve uyarır. Aliya eline bıçağı alıp öldürmekle tehdit eder. Pragya bunu görür ve eline bıçağı alır ve Aliya ve Tanuyu uyarır ve çalışın der. Purab ve Bulbul ise Pragya hakkında konuşurlar. Bulbul ile tek kalınca belki gerçeği söyler diye düşünürler ve eve gelirler.

ah kalbim 93. bölüm resmi 7

Evde herkesin temizlikle uğraştığını görünce şaşırırlar. Ronnie’nin de kuralların uygulanıp uygulanmadığını tespit etmede sorumlu olduğunu söylerler. Abhi gelir ve Pragyaya sen ne yapıyorsun diye hesap sorar. Aliya avukat için gerekli parayı bulma telaşındayken Pragya onların duyduğunu bilerek para dolu bir çanta ile biri gelecek diye Ronnie’ye bilgi verir.

ah kalbim 93. bölüm resmi 8

Aliya ve Tanu parayı çalmaya karar verir. Pragya ise yapacaklarını danışmak üzere Daadi ile sırt sırta iken Daadi’ye sahte işçi hesaplarının bulunduğunu haber verir. İşçilerin hesaplarından sorumlu olan Purab olduğu için bir şey yapamdığını da sözlerine ekler. Çözümü söyleyemeden kuzen Daadi gelince rol yaparlar. Bu sırada Pragya odasına geçecekken Payal adında Abhi’nin asistanı gelir ve randevun olmadan odaya giremezsin diye Pragya’yı durdurur. Abhi’nin zamanı varsa ve izni olursa girebileceğini duyan Pragya şok olur. Kuzen daadi ise sevinir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

38 Yorum

 1. Hayırlı geceler arkadaşlarım tatlı rüyalar….. Deniz abla, filiz abla ben iyiyim çok şükür sizler nasılsınız???? Emel abla sen nasılsın??? Defne abla allah rahatlık versin… Nurdan abla nasılsın?? Fatima abla kayıp!!! Ela abla sen nasılsın??? Aysel abla nasılsın??? Aylin abla nasılsın??? Serpil abla, asi abla sizler nasılsınız??? Allaha emanet olun canım arkadaşlarım tatlı rüyalar

 2. FİLİZİM GÜLÜM EMEGİNE SAGLIK CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ❤️❤️❤️
  SEMOŞUM ABLASININ GÜZELİ HAMD OLSUN BEN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️
  KIZLAR İYİ GECELER TATLI RÜYALAR BİRTANELERİM

 3. DEFNEMMM RUH İKİZİM KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM
  KOMŞU KIZI
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  NADİDE GÜLÜM
  KALBİMİM GONCA GÜLÜ
  ❤️❤️❤️ELA ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️

 4. İyi geceler senacim.Nasılsın??

  Canımın içi cancağızım ELAM ?? iyi geceler tatlı rüyalar kuzum ??

 5. yorumun yarısı isim yerine yazmışım ya…

  Neyse bugün herkes erkenci..

  İyi geceler tatlı rüyalar herkese..

 6. DENİZİİM ?

  Bitanem ama haksız mıyım yani.. öyleyiz kaç zamandır…iki kelam yazip hasbihal etmedik…ne senin benden ne benim senden haberimiz var ??

  İyi geceler tatlı rüyalar Bitanem benim ???

   1. Ablacım herkes erkenden uyuyor valla benim için sıkıntı değil sabaha kadar yazarım ama bu vakitlerde müsait oluyorum

 7. İyiyim AYSEL canım sen nasılsın ALLAH yardım eder de inşallah bir an önce oğluna kavuşursun

 8. Aminnn.. sağol senacm .. İNŞALLAH hayırlısı hayırlısı olsun.. hep iyi ol.bende İyiyim hamd olsun.. iyi geceler

  1. Aysel canım günaydın :) aynen öyle iyi ki haftasonu var çok geç kalktım bugün keyif yaptım biraz yani :)

 9. Günaydın DENİZİİM ?

  Uyuyor musun hala

  Nasılsın Bitanem benim benim ??

  ?Seni ?çoooook? cooook ?çoooooook? seviyorum ?

  Allah’a emanet ol BİTANECİGİM BENİM ???

 10. GÜNÜNÜZ AYDIN,ÖMRÜNÜZ UZUN,SEVDIKLERINIZ YANINIZDA OLSUN?????
  GÜNAYDIN ?
  ???????
  ELAM AFRODITIM AHIRETLIĞIM GÜNÜN AYDIN OLSUN GÜL YÜZLÜM SENI COK SEVIYORUM ??????

  1. ?????❤️??DEFNEMMM

   CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM UZUN ZAMANDIR KONUŞAMIYORUZ NASILSIN HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 11. ??????CANIM ARKADAŞLARIM

  ????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ??????????GÜNAYDIN

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???ZARAMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SEDEFİMMMM
  ???SENACIM
  ???ASİMM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ???FATİMAM
  ???BULBUL purab
  ❤️❤️❤️AYLACIM
  ???ABİGHA

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SENİ ÇOK SEVİYORU

  1. günaydın Deniz kentlim iyiyim canım hafta sonu keyfi bugün biraz geç kalktım kahvaltıyı da geç yaptım yeni oturdum bilgisayar başına sen nasılsın neler yapıyorsun nasıl geçiyor haftasonun?

 12. ?????????AYSELİMMMM

  ????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ??????????GÜNAYDIN

  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM UZUN ZAMANDIR KONUŞAMIYORUZ NASILSIN CANIM KANKAMMM SENİ ÇOK ÖZLEDİMMMMMM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM KANKAMMM FIRSAT BULDUKÇA BOL BOL YAZACAM KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

 13. Merhaba Denizim
  Yaşayıp gidiyoruz sen nasılsın annen nasıl toparlayabildi mi kendini?
  Herşey yolunda mi??

 14. Merhabalar kızlar
  Semam ablacım nasılsın canım?
  Aylinim kızılgülüm sen nasılsın hayatım?
  Defnem nasılsın bitanem?.
  Filizim aşkım sen nasılsın derslerin nasıl?
  Aysel ablam nasılsın ?
  Nurdan ablam sen nasılsın?
  Denizim canm nasılsın?
  Abhigyam nerelerdesin nasılsın?
  Serpil ablacəm nasılsın?
  Elam çiçeğim sen nasılsın?
  Senacım sen nasılsın?
  Aramıza yeni gelenler varmışki:).
  Sevgili Rümeysa hoşgeldin canım:)
  Kızlar hepinizi çok seviyorum çokta özledimya sizleri^)
  Öpüyorum hepinizi ALLAH a emanet ol canlarım:)

  1. Fatmam hoşgeldin canım nerelerdesin çok özledim seni canım :) ben iyiyim derslerim de iyi çok şükür sen nasılsın? epeydir yoktun herkes seni sordun seni çok seviyoruz canım benim :)

 15. Merhaba canlarım nasılsınız tek tek isim yazmadım ben iyim sizlər iyi olun Fatimam ay yüzlüm hoş geldin seni çooook özledim canım benim nasılsın nerelerdeydin ben iyim hayatım kendini çok özletme öpdüm

 16. Kızlarr misafirim vardı akşam gitti o yüzden yazsmadım hemdeee hafta sonları eşim evde pek fırsatım olmuyorr

  1. nurdan ablam bende site için özel bir çalışma yapıyorum sizin önerinize sunacağım bitirdikten sonra haber vereceğim

 17. Dadi iyiki var yoksa abi ve pıragya birbirine bulamazdı pıragya cok iyi yapıyor abi benim canım pıragyama cok acı çektirdi aferin pıragya ama ya abiyide cok seviyorum iyiki kanal 7 bu diziyi yayınladı yalancı bahar deli divane tatlı bela gibi ah kalbim de çok seviyorum

 18. Dadi ve pragya olmasaydı abhi yok olmuşdu
  Bu dizinin finali yokmu bitsin artık mutlu bir şekilde ha bide sanırım izledigim kadarıyla purabda degişiyor ilerleyen bölümlerde ama çok uzak galiba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu