Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 98. Bölüm Detaylı Özeti #Aaliya’nın Gerçek Yüzü

Ah Kalbim 98. bölümde Neler Olacak? Ah Kalbim 24 Ocak da Neler Olacak? Abhi Pragya’nın planını bozacak mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 98. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 98. Bölümde Pragya ile Abhi otelde karşılaşmışlardı. Abhi Bir anda karşısında Pragya’yı görüp kafasını çevirmiş ama Pragya’yı görünce tekrar kafasını dönderdiğinde Pragya saklanır. Abhi Purap’a Pragya’yı gördüm der. Purap Pragya’nın burada ne işi var. Olaylardan dolayı hayal gördüğünü veya birine benzetmiş olabileceğini söyler. Abhi gene de otelde Pragya’yı aramaya başlar. Pragya ise yakalanma korkusu ile gözlerini kapatıp, Abhiye yakalanmamak için dua etmeye başlar. Pupar Abhi’ye hayal günü zorlama diyerek otelde Pragya’yı aramasını sonlandırmasını ister. Abhi de aramayı bırakır. Pragya Abhi gidince derin bir nefes alır. Bu arada Raj evde Aaliya’nın eve gelmesi gerektiği için telefon eder. Aaliya bir partiye gittiğini ve gelemeyeceğini söyler.

Ah Kalbim 98. Bölüm Resmi

Raj ısrar edince bir saat sonra işinin biteceğini daha sonra geleceğini söyler. Bülbül ise yaptığı makyaj ve giydiği kıyafetler ile tanınmayacak hale gelmiştir. Bülbül kendisini denemek ve karşısındaki insanların kendisini tanımayacak bir hale gelip gelmediği test etmek için Pragya’nın yanına gelip asılmaya çalışır. Pragya rahatsız olduğunu ve buradan gitmesini söylese de yapımcı kılığındaki Bülbül daha da ileri gidip Pragya’ya sarılınca Pragya polis çağırmak ister. Bülbül hemen yaptığı oyunu sonlandırıp kendisinin Bülbül olduğunu söyler. Pragya gözlerine inanamaz. Bülbül’ün yaptığı imajı ve inandırıcılığı mükemmel bulur. Pragya bir sorunlarının olduğunu ve şu an otelde Abhi ve Purap’ın olduğunu söyleyince Bülbül panikler.

Ah Kalbim 98. Bölüm Resmi2

Kendisini Purap’ın tanıyamayacağını ancak Pragya’nın yüzü açık da olduğundana tanınabileceğini ve planlarının suya düşeceğini söyler. Bülbül, Pragya’nın kıyafetinin tülleri ile yüzünü örter ancak tül içini gösterdiği için bir şey değişmez. Yanlarına gelen Ronnie de kıyafet değiştirmiştir. Ronnie’nin kıyafetinin parçası ile Pragya’nın yüzünü kapatmayı başarır. Daadi ise Pragya’nın başarılı olması için dua ederken içeri Dasi giriyor ve her şeyden sıkıldığını ayrıca kendisine her şeyleri anlatmadığını bu evde aralarında saklı gizli bir şey yok iken şimdi benden bir şey saklıyorsun ben bu evden gidiyorum deyince Daadi bu gün bir şeylerin netleşeceğini biraz sabırlı olmasını söyler Bu konuşmayı Mitali duyar. Mitali Daadi’nin ne dememk istediğini düşünür. Bu sırada Bülbül, Pragya ve Ronnie buluşma yerine gitmek için asansöre binerler.

Ah Kalbim 98. Bölüm Resmi4

Abhi ve Purap da aynı asansöre binerler. Asansör yukarı çıktıkça kalabalık artar ve Abhi Pragya’nın yanına sıkışır. Abhi Pragya’nın kokusunu hisseder Ancak yanında ki kişinin kafası kapalı yüzü bile göükmez. Bakmak ister ancak Pragya müsaade etmez. Abhi Kapalı kadının yanındaki kişiyi de tanıdığını ama çıkaramadığını söyler. Ronnie sizi tanımıyorum rahat bırak beni der. Abhi kadının yüzünü görmek için bilerek mendilini yere düşürür. Mendili yerden alırken kadının da yüzüne bakma fırsatı olacağını düşünür. Bülbül kaş göz işareti ile Ronnie’yi araya girmesini ister. Ronnie araya girip Abhi’nin Pragya’nın görmesine engel olur. Mitali Taya ve Tai’ye bu gün büyük bir şeylerin olacağını Daadi’den duyduğunu ve ne olacağını bulmalıyız der.

Ah Kalbim 98. Bölüm Resmi7

Taya bu gün Abhi’ni konseri var muhtemelen ondan bahsetmiştir der. Bu sırada Göbekli adamın yüzünü Purap Bülbül’e çok benzetmiştir. Ama bunu abhi’ye söylemez. Lavaboya giderken yine Bülbül ile karşılaşır. Bülbül bir anda dönüp göz göze gelmek istemez. Bu sırada takma bıyıkları düşer. Pragya Bülbül’e nenden geride kalıyorsun diye seslenir Bülbül cevap vermeyince Pragya başını açınca karşısında Purap’ı görür. Purap burada neler oluyor bu nasıl bir oyun Abhi’ye ihanet mi ediyorsunuz diye çıkışır. Bülbül knedilerini dinlemesini ister. Purap olan biteni Abhi’ye anlatacağını söyler. Bülbül Purap’ın elini tutar ve kendilerini dinlemesini ister. Purap elini sertçe çekince Bülbül duvara çarpar. Pragya burada daha fazla durmayalım deyip odaya götürür.

Ah Kalbim 98. Bölüm Resmi10

Bülbül orada gerçek de neler olduğunu anlatır. Pagya Purap’ın dikkatini dağıtmasını ister. Otele Aaliya da gelir. Aliya CD getirdiğini paranın nerede olduğunu sorar. Yapımcı kılığındaki Bülbül para değil çek verir. Aaliya çeki kabul etmez. Ancak Bülbül bu kadar parayı buraya getirmeyeceği için çek verdiğini kabul etmiyorsa cd de almaktan vaz geçebileceğini söyleyince Aaliya uzatmadan çeki alır bu sırada aynı yerde Purap ile Abhi’nin olduğunu görünce yakalanmamak için masadaki bulunan bardakdaki suyu yandaki kızların üzerine döker çıkan kargaşadan yararlanıp oradan kaçar. Pragya ise Abhi’nin şarksını internette yayınlayınca Abhi Aaliya’ya şarkısının Cd nerede olduğunu sorar. Aaliya cd nin ofis de olduğunu hiç bir şeyden haberi olmadığını söylese de odasında bulunan çeki Abhi bulur Abhi Aaliya’ya çekin nereden geldiğini açıklayamayınca yüzüne tokat atıp kolundan tuttuğu gibi evden dışarı atar.

Ah Kalbim 98. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

64 Yorum

 1. Yok NURDANIM stresten herhalde
  başka ne olacak?
  Sende herkesi ele geçirmişsin Nurdanim herkes sana benziyor?
  Benim için fark etmez benim ablam da çok güzeldir. Heleki gözleri lens gibidir..
  Ama aile genelinde ben daha çekici bulunurum. Babamin rahmetli babaanesine benziyormuşum. O da köyün en hoş kadınıymış. Hakkaten de benzeriz. Zaten gamzelerim onun geninden gelmiş bana. Tıpa-tıp ayni. Tum kuzenlerim ateş püskürüyor niye sadece sen aldin diye. Bende bi eksiğiniz var sanki sukredin diyorum?
  Neyse kendime bi melisa çayı yapayim da rahatlayayim..

 2. KIZLAR İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

  SBA İZLİYORUM HELAL OLSUN ASLIYA FERHATI NASIL KURTARDI
  ..
  DEFNEM RUHUMUN İKİSİ KELEBEĞİM AHİRETLİGİM KOMŞU KIZI BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM ?❤️?❤️?

 3. SENACIM BEN BURDAYIM NE YAPIYORSUN BEN
  SİYAH BEYAZ AŞK İZLİYORUM
  REKLAM OLDUGU ZAMAN
  AH KALBİMİ İZLİYORUM
  ALLAH’A EMANET OL

 4. DEFNEMMM RUH İKİZİM KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM
  SBA. BİTTİKTEN SONRA MI YAZACAKSIN DEMİ İYİ SEYİRLER KOMŞU KIZI
  ASLIYI GÖRDÜNMÜ NASIL FERHATI KURTARDI ??????

 5. SENACIM BİRTANEM HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  İYİ SEYİRLER
  ?

 6. BiZde çukura bakıyoz müthiş bişey yaa üç bölüm öncesine kadar sözü izliyorduk profesyönellikten çıktı diZi daha ilgimizi çekmiyo bakalım inşaAllah bozmazlar çukuru

 7. ELAM görmez miyim ya kurtardı. Aslının trafik polisleriyle konuşması çok komikti gülmekten öldüm ya saçmalıyor korkudan benim abimde polis diye?
  Ferhat Arkey gibi hadi karıcığım diyor nasil da yakışıyor ağzına ferhatimin?
  Ama çok ağır konuştu Ya Asli Ferhatim ağladı ?ben de tabi

 8. Ferhat kapkara giyinmiş dayısının yatak odasına girmiş adama kalp krizi gecirtecek?
  Üst ranza benim diyo nasil da espri yapıyor Asli da Ferhata bayılıyor ama çaktırmıyor sabah adam vuruyo aksam balik besliyo vicdanını temizliyo zaar diyo ölücem gülmekten ?
  Odana cik doktor. Yakışıklı erkeğim nasil emir veriyor ya ölürüm ona yiğidim ???

 9. İyiyim NURDAN ABLA ALLAH RAZI OLSUN SEN NASILSIN KIZIM DA İYİ SENİN ÇOCUKLAR NASIL OĞLUN MUTLU OLDU MU SUPRİZE

  1. ❤️❤️❤️❤️❤️?DEFNEMMMMM

   CANIM KIZ EN GÜZEL SAHNE KAPIDAN GİRİNCE KIZ TAM SİYAH BEYAZ AŞK OLMUŞLAR ÇOK BEĞENDİM SAHNEYİ ONLARI İÇİN BU SAAT KADAR UYUMADIM CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 10. ❤️❤️❤️❤️❤️?DEFNEMMMMM

  CANIM KIZ EN GÜZEL SAHNE KAPIDAN GİRİNCE KIZ TAM SİYAH BEYAZ AŞK OLMUŞLAR ÇOK BEĞENDİM SAHNEYİ ONLARI İÇİN BU SAAT KADAR UYUMADIM CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 11. SENACIM Ibo kendini aştı ya
  NURDANIM keşke katilabilseydin
  ELAM ben tahmin ettim biliyor musun Ebrunun Şahinin kızı olduğunu. Hatta bi sinsilik var bu kizda dedim ajanmış işte
  Ya umarim Asliyla anisine tuzak kurmaz bu Ebru ya onlar ona çok iyi davrandı ?
  Sinsirella Ebru seni

 12. Valla Denizim aynen öyle ya
  Nasıl şık giyinmişler
  O Ferhat Asliya nasil bakıyo gözleriyle yiyip bitiriyor kızı kerata..
  Kiz orda öl benim için dese ölecek ruhunu teslim edecek aşka gel be heyytt?
  TUTKU VARSA BEN DE VARIM?

 13. Ya savcıyla karısına birşey olmamıştır inşallah ya Yigite birşey olmaz da ya karısı öldüyse bu sefer hiç barışmaz ferhatla yaa ??

 14. ?????????DEFNEMMMMMMM

  Kızz çok güzel di böyle bölümler olsun canım inşallah senin karşına çıkar kız sana Defne telefonu dilsiz ver diyor ne dersin sen varsan Ferhatda var

 15. Pislik Ebru babanın yapacağı kötülüklere engel ol
  Babacim git Namıki öldür. Aslidan ve diğer gariban insanlardan uzak dur de
  Ebrucuk Asli sana napti Cem sana napti? Adam seni seviyo evlenmek istiyo be. Baban polislikten attırdı gıkin çıkmadı Adi Ebru ne biçim insan bunlar yaa??
  Namık denen şerefsiz iş ortağının karısına göz koymuş adami hapse attirmis bu nasil bi sapık adam ya. Göz koymadığı ırzına geçmediği kadın kalmamış ?köpek

 16. Denizim ne derim biliyor musun?
  Olur tabi yiğidim erim kocam evimin direği gemimin küreği verdim telefonu canim kurban sana derim??
  Akşam ne yemeği yapam sana Ferhatim zıkkımın köküyle ziftin peki yanında patlican oturtmasi var soğanda kırarız istersen olur mu KOCACIĞIM DERIM BEN??

 17. ?????????DEFNEMMM

  CANIM KIZ BU NE GÜZEL MESAJI ÖYLE CANIM SANA O DA KES YEMEGİ GETİR DE SONRA SENİ SEVİNDİRİR KIZ GELECEK HAFTA BİRDE DANS ETSELER NE GÜZEL OLUR BU SENARİST BAŞKA BİR AKSİYON ÇIKARTMASA CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ YARIN

 18. Yahu şu safiyeyi alın gözümün önünden görgüsüz cahil sinirlerimi bozuyo asliyla ferhattan daha çok bu karıyı görüyorum hayattan soğudum yeminle

 19. VAYYY KIZLAR SOHBETİNİZDE NE GÜZEL
  ..
  DEFNEM RUHUMUN İKİSİ ELLERİNE SAĞLIK NE GÜZEL YEMEK HAZIRLAMIŞSIN ??

 20. HİÇ SORMA
  DEFNEM ?❤️❤️ ÇOK GICIGIM GELİYOR HELE BİDE KENDİNİ BİRŞEY SANMASI VARYA
  Tövbe yarabbim diyiyorum

 21. Ahh o bana bi kes der bende orada yigilirim
  Dikişleri kapatan çenesini de kapatsaydı keşke diyor ya?
  Asli da yatağın baş ucuna adımı yaz mamami koy su koy başımı pispis la diyo?
  Kiz Asli hint dizisi izle biraz yatağı 2ye böl ortadan. Koskoca doktor yerde yatar mi?
  Ama Ferhat uslu durur mu orasini bilmem işte çapkın bi çocuk yaramaz?

 22. DEFNEMMM SON SAHNEYİDE İZLİYORUM BİRBİRLERİNE BAKMASI VARYA MAŞALLAH
  KEŞKE GELECEK HAFTA YI GÖSTERSELER

 23. Sağol ELAM hoşgeldin AHIRETLIĞIM ?
  ELAMM ya bu Safiye deli ediyo beni.
  Ebru da hain çıktı Asliyla Ferhat karşılaşsın diye mahsus yollamış Ebru ya babasiyla tuzak kurmuş ne hain kiz plamlari neki yaa

 24. DEFNEMMM RUH İKİZİM
  FERHATININ ONU KOVAR GİBİ GÖNDERMESİ BENİ ORDA ŞÜPHELENDİRDİ O ZAMAN ANLADIM
  ADAM AKILLI ÖNCEDEN HERŞEYİ ÖGRENİYOR ONA GÖRE ADIM ATIYOR

 25. BEN NORMALDE HEMEN YOUTUBE DAN BAKARDIM AMA BAKTIĞIM ZAMAN İZLEMEK PEK İÇİMDE GELMİYOR TV GÖRDÜGÜM ZAMAN MERAK EDİYORUM ODA BENİ DAHA ÇOK İZLEMEMİ SAGLIYOR

 26. Namik ebrunun şahinin kızı olduğunu biliyo o büyütmüş ama Ferhat biliyo mu bilmiyorum hisleri çok kuvvetli Ferhatimin adam sarrafi

 27. Benim internetim sınırsız değil maalesef AHIRETLIĞIM?
  O yüzden Tvye muhtaç kalıyorum
  Internet olsa benim için fark etmez diziyi kaçırsam mesela..

 28. DEFNEM AŞK DEDİGİN BÖYLE OLACAK CANIM CİCİM Lİ AŞKLI FİLİMLERİ ÇOK SEVMEM ONUN İÇİN ROMANTİK FLİM İZLEMEM AKSİYON SAVAŞLI FLİMLERDEKİ AŞKLAR DAHA GÜZEL ONUN İÇİN… SBA…
  HOŞUMA GİDİYOR

 29. Ebru babasını doğru yolu gösterir insallah Elam
  Cem komisere aşıktır insallah
  Namık yüzünden masum insanların ölmesini istemiyorum?
  Ölecekse Safiye karısı ölsün pis görgüsüz ?

 30. FLİZİM TATLIM NERDESİN NE YAPIYORSUN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  SENİLE HİÇ KONUŞMADIK
  YORGUNLUKTAN YAXAMIYORSUN SANIRIM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANIM

 31. Ayy ben de öyle Elam
  Ben psikopat erkekleri seviyorum Arkey gibi Ferhat gibi?deliyim galiba ben?
  Birbirimize ne çok benziyoz ruh IKIZIM

 32. EBRU CEME AŞIK GİBİ GÖZÜKÜYORDU AMA BELLİKİ NİYETİ BAŞKA ONLARDAN İPUCU ALMAYA ÇALIŞIYOR
  AHİRETLİGİM BENİM İNTERNET PAKİTİMDE KOTALI
  KELEBEGİM

 33. Insallah öyledir cem çok iyi biri..
  Ayy nasıl şiddetli yağmur başladı şimdi Nedense Asliyla Ferhati her izlediğimde bana tuhaf birşey oluyo kalp atisum degisiyo ve her pazartesi bu saatte yağmur yağıyor ELAM ?
  Dua edip dilek tutayim

 34. RUH İKİZİM GERÇEKTEN BİRBİRİMİZE BENZİYORUZ
  BAZEN İNSANLAR BENİM BİR RUH İKİZİM VAR BANA BENZER
  SEN İŞTE BENİM BU DÜNYADAKİ RUH İKİZİMSİN AYRI ŞEHİRLERDE OLSAK BİLE MATIKLARIMIZ DÜŞÜNCE YAPIMIZ AYNI
  KOMŞU KIZI

 35. TUT TUT KELEBEGİM BENİM İÇİNDE TUT ALLAH İNŞALLAH DUANI DUYAR SENİ SENDEN DAHA ÇOK SEVEN BİRİSİNİ ÇIKARIR İNŞALLAH
  BELKİ AŞK KABINI ÇALACAGI İÇİN KALBİN TIK TIK ATIYORDUR

  1. ❤️DEFNEMMM ❤️ RUH İKİZİM ❤️KELEBEĞİM ❤️AHİRRETLİGİM❤️
   UYUDUNMU SEN SAAT NE KADAR GEÇ OLMUŞ
   SBA İÇİN BU SAATTE KADAR UYANIK KALDIN
   İNŞALLAH SABAH KALKTIĞIN ZAMAN YORGUN UYKUSUZ OLMAZSIN İNŞALLAH
   YENİ GÜN SANA MOREL OLSUN
   ALLAH KARŞINA EVLİNECEGİN İNSANI ÇIKARSIN İNŞALLAH
   İYİ GECELER TATLI TATLI RÜYALAR

 36. Tabi ki ederim Elam
  Kandilde teheccudumde de ettim sana?
  Amin bebeğim cümlemize RUH IKIZIMM ??

 37. HAYIRLI GECELER RUH IKIZIM AFRODITIM SOHBETİN IÇIMI ISITTI ELAM ÇOK TEŞEKKÜR EDERIM ?
  SENI COK SEVIYORUM AHIRETLIĞIM
  TATLI RÜYALAR ?

 38. DEFNEMMM ❤️ RUH İKİZİM ❤️KELEBEĞİM ❤️AHİRRETLİGİM❤️
  UYUDUNMU SEN SAAT NE KADAR GEÇ OLMUŞ
  SBA İÇİN BU SAATTE KADAR UYANIK KALDIN
  İNŞALLAH SABAH KALKTIĞIN ZAMAN YORGUN UYKUSUZ OLMAZSIN İNŞALLAH
  YENİ GÜN SANA MOREL OLSUN
  ALLAH KARŞINA EVLİNECEGİN İNSANI ÇIKARSIN İNŞALLAH
  İYİ GECELER TATLI TATLI RÜYALAR

 39. TEŞEKKÜR EDERİM ❤️❤️❤️ DEFNEM❤️❤️❤️
  KENDİN KADAR GÜZEL DUAN İÇİN
  SENDE HEP BENİM KALBİMİN İÇİNDESİN
  SENİNLE KONUŞDUGUM ZAMAN YANIMDAYMIŞSIN GİBİ GELİYOR ZAMANIN NASIL GEÇTİĞİNİ ANLAMIYORUM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR GÜZEL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUM
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM ???

 40. ??????CANIM ARKADAŞLARIM

  ????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ??????????GÜNAYDIN

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???ZARAMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SEDEFİMMMM
  ???SENACIM
  ???ASİMM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ???FATİMAM
  ???BULBUL purab
  ❤️❤️❤️AYLACIM
  ???ABİGHA
  ???RÜMEYSA

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SENİ ÇOK SEVİYORU

 41. ??????AYSELİMMMM

  ????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ??????????GÜNAYDIN

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ NERDESİN NE YAPIYORSUN SENİ ÇOK MERAK EDİYORUM İNSAN BİR MESAJ ATIP gitmişsin SENİ ÇOK ÖZLEDİMMMMMM ÇABUK GELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  1. Günaydın canlarım dün biraz başım ağrıdı mesajlarınıza pek cevap veremedim kusura bakmayın nasılsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu