Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 99. Bölüm Özeti #Tanu Düşer

Ah Kalbim 99. bölümde neler olacak? Aliya’nın hırsızlığı ortaya çıkacak mı? Bu sorularınızın cevabı olan Ah Kalbim 99. bölüm özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

Ah Kalbim 99. Bölüm Detaylı Özeti

Abhi Aliya’ya isteseydin ben para verirdim diye çıkışır. Aliya çekin Abhi’ye ait olduğunu birinin müzik anlaşması için parayı teklif ettiğini söyler. Raj ise yalan söylediğini haberi olmadığını söyler. Aliya’ya Cd sorunca birinin çalmış olabileceğini söyleyince Pragya kamera kayıtlarına bakmayı teklif eder. Tanu telaşlanır ve mutfağa gider.

ah kalbim 99. bölüm resmi 2

Bu sırada herkes kayıtları izler ve müdürün cdyi çaldıklarını görürler. Abhi müdüre tokat atar. Aliya ise kendisinin çalmadığını söylediğini imalı bir şekilde söyler. Abhi Aliya’dan özür diler. Tanu şaşkın bir şekilde yanlız kaldıklarında nasıl yaptın deyince müdüre yüklü bir para verip ikna ettiğini söyler. Bulbul ise Aliya’nın gerçek yüzünün ortaya çıkmamasına üzülür.

ah kalbim 99. bölüm resmi 3

Yeni planları ise Tanu’nun hamilelikte yaptığı oyunu ortaya çıkarmaktır. Pragya Abhi’nin üzgün olması yerine kızgın olmasını tercih ettiğinden onu kızdırmaya çalışır ama Abhi’nin modu pek de değişmez. Aliya ise Tanu’ya ailesinden para istemesini söyleyince Tanu, ailesinin Abhi’nin Pragya’ya bağımlı olduğunu öğrenince değil para evliliğe bile karşı çıkacağını söyler.

ah kalbim 99. bölüm resmi 4

Aliya, Nikhil’den para al madem öyle deyince Tanu sessiz konuşmasını ister. Aliya ise madem öyle ben kendim gider başımın çaresine bakarım deyince Tanu, Aliya’yı durdurmak isterken merdivenlerden düşer. Herkes Tanu’nun başına toplanır. Bu sırada Tanu da kendinden geçer.Pragya onu hastaneye götürür bu arada Bulbul’e de haber verince Bulbul de hastaneye gelir.

ah kalbim 99. bölüm resmi 5

Bulbul bu fırsat kaçmaz deyip bu durumu Abhi’nin fan sayfasında paylaşır. Daadi ise Tanu’nun kayıp düştüğünü ve hastanede olduğunu Abhiye haber verir. Nikhil internette haberi görünce yola koyulduğunda Aliya’da Nikhil’i gelmemesi için telefonla arar ancak Nikhil kimse beni durduramaz deyince Aliya telaşlanır.

ah kalbim 99. bölüm resmi 6

Nikhil hastaneye gelir, Abhi ise hastanede Tanu adından iki hasta olunca Tanuyu bulmaya çalışır. Nikhil, Abhi kendini tanımasın diye doktor gibi maske takar. Abhi onu fark edemez. Bulbul ve Purab ise Tanu’nun yanına erkek arkadaşı gelecek diye perdenin arkasında pusuda beklemektedir :) İşleri çıkınca oradan ayrıldıklarında Tanu kendine gelir ve hemen Aliya’yı arar.

ah kalbim 99. bölüm resmi 7

Aliya, Nikhil’in hastanede olduğunu haber verir. Abhi de sonunda odayı bulur. Girişte yine klasik olarak Pragya ile takışırlar. Abhi içeri girdiğinde Tanu baygın numarası yapar ardından kendine gelirken Abhi dermiş rolünü yapar.

ah kalbim 99. bölüm resmi 8

Abhi bu düşme olayının nedeninin Pragya olup olmadığını sorunca Tanu Ronnienin bıçakla kendini tehdit ettiğini ve Pragyanın adını hiçbir kötü olayda vermemesini istediğini hatırlar ve Pragyanın kendisini hastaneye getirdiğini söyler. Abhi Pragya ve Bulbulu dışarda sorgular. Bulbulun Pragya ile gelmesinden şüphelenen Abhi bulbul’un Purab ile geldiğine inanmaz.

ah kalbim 99. bölüm resmi 9

Purab eli ağrıdığı için burda olduklarını söyleyince Abhi sonunda inanır. Onlar dışarda harıl harıl konuşurken Nikhil içeri girer. Tanu şok olur. Abhi içeri girecekken Nikhil saklanmayı başarır. Doktorlar Tanu eve gidebilir deyince toparlanıp giderlerken Abhi ve Nikhil karşılaşır. Nikhil hastaneye geldiğini söyler. Tanu ile evlenip evlenmediğini de öğrenen Nikhil düğünlerine geleceğini söylerken Tanu ağrısı var numarası ile Abhiyi uzaklaştırır. Pragya ise bebekle ilgili gerçeğin çıkarılması konusunda büyük bir fırsatı kaçırdıklarını düşünür.

Ah Kalbim 99. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

10 Yorum

  1. Aman ölme eşeğim ölme bahar gelsin yonca yiyicez hesabı bunların ?bıktık ya..
    Zaten olayların açığa çıkması 140. Bölümde falan olacakmış bu nedir yaa

  2. Geçmiş olsun FİLİZ şimdi nasılsın arkadaşlar sizler nasılsınız DEFNE işe gitmedin mi bugün

  3. Sena maşaAllah kızının adı öok hoşmuş ?? oğlumun adı Ahmey Serhan kızımın adı Esmanur Didar ev hanımıyım 31 yaşıma bir kaç gün sonra gircem inşaAllah ev hanımıyım

  4. Melisa imiş Semanın guzusunun adı

    Gamzelimm Didar demek tasavvuf edebiyatında Rabbimizin cemalii olarak geçiyor türk edebiyatında sevgilinin güzel yüZü anlamındaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu