Ah Kalbim Abhi(Abhishek Prem Mehra) Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Kanal7 ekranlarında Hint rüzgarları estirmeye devam ediyor. Bir zamanlar Birezilya dizilerini çok sevmiştik şimdilerde ise Hint dizileri çok moda. O yüzden dizide oynayan karakterleri mümkün mertebe tanıtmaya çalışacağız.

Ah Kalbim Abhi Karakterini Canlandıran Kim?

Kanal7 ekranlarında yayınlanan Ah Kalbim adlı dizinin ana karakterinden biri olan Abhi tam adı ile Abhishek Prem Mehra’yı canlandıran oyuncu kim? Abhi karekterine hayat veren keskin bakışlı oyuncu Shabbir Ahluwalia’dır. Shabbir Ahluwalia, Ağustos 1971 senesinde Hindistan’ın Mumbai kentinde hayata gözlerini açmıştır. Üç çocuktan biri olan Shabbir’in bir kız bir de erkek kardeşi vardır. Kız kardeşinin adı Shefali Ahluwalia iken erkek kardeşinin adı Sameer Ahluwalia’dır.  Shabbir oyunculuğa merak salmadan evvel futbol ile ilgilendiğini daha sonra “Kriket” oynamaya ilgi duyduğunu bu alanda kendisini geliştirdiğini ve Profesyonel bir “kriket” oyuncusu olduğunu hatta ünlü bir takımda da uzun süre bu sporu yaptığını daha sonra oyunculuk üzerine yönelir.

 

2003 yılı yapımı olan “Khain to hoga” adlı yapım ile ünlenir daha sonra 2005 yılı yapımı “Nach Baliye” adlı romantik yapımda kendisine yer bulur. 207- 2009 yılları arasında yayında olan “Kayamath” adlı dizideki rolü ile büyük beğeni toplar. bu dizi bitiminde hemen başka bir dizi ile anlaşır. 2009 -2012 yılları arasında yayında kalan “Laagi Tujhse Lagan” adlı dizi ile Hindistan’da büyük beğeni ile izlenir. Bu dizideki performansı ile 2014 yılı yapımı olan şu sıralar Türkiye’de yayında olan Kum Kum Bhagya yani Ah Kalbim kadrosuna seçilir.

 

Shabbir bu yoğun iş temposu arasında 2001 yılı içerisinde Kanchi Kaul ile hayatlarını birleştirir. Bu mutlu evlilikten 2014 ve 2016 yıllarında doğan iki erkek bebekleri olur. 

 

Ah Kalbim Abhi (Abhishek Prem Mehra) Kimdir?

Ah Kalbim adlı dizi 16 Ekim 2017 Pazartesi günü yayın hayatına başladı. İlk bölümden itibaren ana karakterlerden biri olan Abhi uzun ismi ile Abhishek Prem Mehra kim olduğu yaşı boyu sevgilisi var mı gibi sorular ortakta dolanır oldu. Bizde elimizden geldiğince oyuncu hakkında çok özel bilgileri siz değerli takipçilerimize sunacağız. Abhi Ah Kalbim Adlı dizde bir Rock yıldızını canlandırmaktadır. Abhi’yi anne ve babasının yerine Büyükannesi Daadi büyütür. Abhi büyük annesine bu fedakarlığından ötürü çok saygı duyar ve büyük annesine karşı saygıda da kusur etmez. Abhi tabi bu kadar masum biri değil.

Abhi her şeyi bir reklam sonucu da para olarak bakar. Bir hareketin illaki Abhi’de kesinlikle bir çıkar karşılığı mutlaka vardır. Sevgiyi tatmamış aşktan bir haber olan bir tip. Karşısına Pragya çıkınca önceleri ruhsuz bir adamken zamanla Pragya onu bir kıvama sokacak. Abhi’nin en yakın arkadaşı Purap’tır. Purap Aynı zamanda Abhi’nin menejerliğinide üstlenen kişidir.

Ah Kalbim Abhi’nin Fotoğrafları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim Abhi(Abhishek Prem Mehra) Kimdir? Gerçek Adı Ne? (34 Yorum)

  1. Abhi cok seviyorum ya birde cok guzel bakıyor abhi ağladığı zaman benim de ağlayasım geliyor oyunculu cok başarılı ve cok yakışıklı

  2. Ece seker cok komiksin gercekten bende abhiyi gecen gun gordum bana en buyuk hayranimsim dedi…

  3. Ah kalbim dizisini çok seviyorum hiç kaçırmıyorum ve abhi çooooook yakışıklısın en büyük hayranınınım seni çok seviyorum ve dizide çok seviyorum??❤️??

    • Diziyi Hintçe izleme fırsatınız varsa bir de ordan izleyin bence o zaman daha karizmatik ve komik olduğunu göreceksiniz 😉 şahsen her bölümde Abhiye gülmekten kendimi alamıyorum 🙂

  4. Sema doğru söylüyo gıcık biri ve o tanımı neyse o kızla gece vakit geçiriyolar praggyada üzülüp arkey hiç deyişle karısının yanından ayrılmıyodu dizi güzel ama abhiye gıcık oluyom???

  5. Ben abhiden pek hoşlanmıyorum aynı hareketerini tavırlarını arkeye benzetmişler arkeyim hiç olmazsa yakışıklıydı bu çirkin birde arkeydende bazen nefret ediyordum ama hiç kızamıyordum bunu hiç sevmiyorum çirkin..
    …..