Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim Disha Kimdir? Disha Bülbül Mü? Merak Edilenler

Ah Kalbim dizisinde Disha karakteri ile seyircinin kafasında da soru işaretleri oluştu. Bunların başında Ah Kalbim Disha kimdir? Disha Bülbül mü? Disha’nın gerçek adı ne? soruları geliyor. Bu yazımızda sizlere bu konuda bilgi vermek istiyoruz.

YAZI İÇERİĞİ

Ah Kalbim Disha Kimdir? 

Disha, ailesi maddi zorluklar içinde olan bir kızdır. Purab ile karşılaşması ise Purab’ın hayatını kurtarmasıyla olmuştur. Sangram adında belalı bir adam ise Disha’ya kafayı takar. Tek amacı vardır Disha ile evlenmek. Disha ise Sangram’ı sevmese de çare kalmayınca bu teklife evet der. Ancak Purab’ın bu duruma gönlü razı gelmez ve zorda olsa Sangram’ın elinden kurtulup Mehraların evine gelirler ve evlenirler. Ancak çok büyük bir sıkıntı vardır: Purab hala Bülbül’ü unutamamıştır. Bu nedenle Disha’ya dokunamaz bile.

ah kalbim 244. bölüm özeti resmi 3

Disha ise bu durumu her ne kadar içerlese de Purab’a anlayışla yaklaşır. Ancak kendi aralarında olan bu özel problem başkaları tarafından da fark edilince Purab başkalarının müdahale etmesine sinir olur. Ancak Pragya Purab’a öyle bir konuşma yapar ki Purab ona hak verir. Bu konuşmanın ardından daha samimi hallerine şahit olduğumuz Disha ve Purab birbirleri için canını dahi verecek bir aşkla bağlanırlar.

Ah Kalbim Disha Bülbül Mü?

Evet gelelim en büyük soruya. Bülbül dönecek mi diye pek çok soru aldık takipçilerimizden. Bülbül’ü çok sevdiğimiz için dönmesini umut ettik ancak Bülbül o elim kazadan sonra bir daha Ah Kalbim’e gelmedi. Disha ile Purab arasındaki yakınlaşma her ne kadar akıllara acaba Disha Bülbül olabilir mi diye getirse de Disha Bülbül değil.

ah kalbim 248. bölüm özeti resmi 1

Bazı kaynaklarda Disha, Bülbül’ün estetik ameliyatı olmuş hali olarak anılsa da Disha ile Bülbül aynı kişi olmadığı kanaatindeyim. Bülbül’ün ölmesinin ardından cesedin bulunmaması ile açık kapı bırakılması aslında bizlerde de soru işaretine neden oldu ancak Disha her haliyle Bülbül’den farklı davranışlar içerisinde. 

Ah Kalbim Disha’nın Gerçek Adı

Disha’nın gerçek adı Ruchi Savran Mohan. Ah Kalbimdeki Purab’ın yani Ankit Mohan’ın gerçek hayatta da eşi olan Ruchi, 26 Mayıs 1992 tarihinde Hindistan’ın Nagpur şehrinde dünyaya gelmiştir. Ankit Mohan ile 2015 yılında evlenen Ruchi, uzun yıllar Mumbai ve New Delhi’de yaşamıştır. Annesi yazar babası ise bilim adamıdır.

ah kalbim ruchi savan resmi

2011 yılında Sakshi adlı dizi ile yıldızı parlayan oyuncu, pek çok dizide rol almıştır. Dans konusunda da uzun yıllardır eğitim alan oyuncu bu alanda da oldukça iyidir. Eşi ile Ghar Aaje Pardesi adlı dizide beraber rol alan oyuncu Kumkum Bhagya dizisinde de adından söz ettirmekte. Hindu dinine inanan oyuncu 58 kilo, boyu ise 1,55 cm.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

  1. Ya final olsun yada abhi ve pragya mutlu olsun pragya başkalarınn mutkulğu için kendi mutlulugunu göz ardı ediyo sonra tanrım nie beni nie böyle zor sınavlardan geçirion die isyan ediyo

  2. Bence ah kalbim haftada 3 kez olsun ve sev yeterde 3 kez olsun olur biter is bu kadar kolayken siz neden ah kalbimi sadece haftada 1 kez yapiyorsunuz

  3. Filizcim çok büyük bir yalniş olmuş Ruchi yani Disha Purab ile evli değil kocasinin ismi Ankit Mohan ama o Purab değil Ah Kalbimdeki Akashdir yani Rachnanin kocasini oynayan Akash.

  4. Harika gercekdende bulbul yasiyo olamazdi yani disha guzel kiz rolunide cok iyi oynuyor harika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu