Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim King Kimdir? Pragya King ile Evli Mi? King’in Gerçek Adı Ne?

Ah Kalbim King karakteri aradan yedi yıl geçtikten sonra ortaya çıkan bir karakter. Peki Pragya’nın yanında gördüğümüz King kim? Pragya King ile evli mi? King’in gerçek adı ne? Tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle.

YAZI İÇERİĞİ

Ah Kalbim King Kim?

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim hız kesmeden devam ediyor. Yedi yıl aradan sonra dizi kaldığı yerden devam eder. Abhi Tanu ile evlidir. Pragya ise Londra’da ve King adında bir adamla birliktedir. Kiara adında minik de bir kız bizlerle beraberdir. King kim diye herkes eminim merak etmiştir. King, Pragya’yı kurtarıp Mumbai’den götürmüştür. Yıllarca orada yaşayan Pragya zaten gittiğinde Abhi’den hamiledir ve Kiara da orada dünyaya gelmiştir.

Kiara babası olarak gördüğü King’e papa diye hitap etmektedir. Kısaca onu babası zannetmektedir. Pragya ise King’e minnettardır zira hem onu korumuştur hem de kızına babalık yapmaktadır. Kiara da dünyadan bihaber babası olarak gördüğü King’i kahramanı olarak görmektedir. King’in düştüğü her kötü durumdan onu kurtaran Pragya’dan başkası olmaz. Ancak şunu da belirtmeden geçmek istemedim: King etrafındaki kadınlara sürekli yakınlaşan bir tip. Seyirci de bu yönüyle ona çok kızacak. Pragya ile arasında herhangi bir şey yok sadece Kiara için bir aradalar. King, Pragya’nın durumuna yeri geldiğinde üzülüp senin erkek arkadaşın ne kadar büyük bir hata yaptığını keşke farkında olsaydı diye iç geçirir. 

ah kalbim mishal raheja resmi 2

Uzun süredir Londra’da olan ikili uluslararası albüm için Mumbai’ye geri dönmek zorunda kalırlar. Pragya hiç gitmek istemese de King’in hatrına geri döner. Yıllar geçmesine rağmen ne Pragya ne de Abhi kızgın olsalar dahi birbirlerini unutamamıştır. Mumbai’ye döndüklerinde de büyük karşılaşma ile Pragya ve Abhi karşı karşıya kalır. Pragya ve King, Kiara’yı öperken onu acı acı izleyen Abhi bakalım ne yapacaktır? İzleyip hep beraber göreceğiz. 

Ah Kalbim King’in Gerçek Adı

King’in gerçek adı Mishal Raheja. Ağustos 1979, Mumbai şehrinde dünyaya gelmiştir. Hindistan’ın en çok bilinen aktörlerinden Aamir Khan da aynı şehirde doğmuştur. Bu şehirde doğmak bizim ülkemizde İstanbul’da doğmak gibi zira kültür başkentinde dünyaya gelince sektöre bir adım önde başlıyorsunuz. Raheja da öyle.

ah kalbim mishal raheja resmi 1

Oyuncu Amerika’da İşletme okuyup ithalat ve ihracat üzerine özel firmalarda görev yapmaya başlamış ancak geçen süreç içerisinde mesleğini yapmayı istemediğini fark edip asıl hayali olan oyunculuk için emek vermeye başlamış. Oyunculuk üzerine eğitim alan oyuncu Pyar Vyar and All That adlı yapım ile ilk defa kamera karşısına geçmiştir. Love Story, Punar Vivah – Ek Nayi Umeed, Mona Ya Na Mano adlı yapımlarda da rol alan oyuncunun yıldızı Laagi Tujhse Lagan adlı dizi ile olmuştur. Bu dizide canlandırdığı Dutta Bhau karakteri büyük beğeni almıştır.

Mishal Raheja Yaşı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

Ünlü oyuncu 38 yaşında. 1,73 boyunda olan oyuncunun kilosu 79 kgdır. Saat ve bileklik vazgeçilmez aksesuarları arasında. Aslan burcu olan oyuncu henüz evli değil, sevgilisi yok. Yemek yapmaktan, basketbol oynamaktan hoşlanan oyuncu Kumkum Bhagya’nın başarılı oyuncularından.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

29 Yorum

 1. Bravo pragya sonunda kendine layyk birini buldyn abhi den sana yar olmaz kingi senin yaryn olsun birde londrda kyzy olmak cok yakysmys sana eski halin cok komik tombis

 2. Birde shabbir ile aynı dizide oynamıştı önceden

 3. King de kim ya cok tipsiz abhicim ondan 1000 kat daha yakisikli canım abhicim shabbir ahluwa seni cooook seviyorum (:-):-):-):-P:-P:-P;-);-):-):-):-P;-):-):-)

  1. Salak ! asıl abhi kim. King daha yakışıklı. King üzülme kalbimin sultanısın .canım.:*;)

  2. Salak ! asıl abhi kim. King daha yakışıklı. King üzülme kalbimin sultanısın .canım.:*;) seni çook seiyorum :*Mishal:*

 4. Ah kalbim seni tüm kalbimle seviyorumm abhigyam sizi cok ama cok seviyorum :-):-):-P:-P:-P:-P:-):-):-P:-P:-P:-P:-D:-DO:-)O:-):-):-):-P:-P

 5. ABHİ iyi çok seviyorum çok tatlı birisi bu arada bence dizi biraz saçmaladı abhiyle pragya asla bir araya gelemeyecekmi ya

  1. AYNISINDAN BENDEDE VAR KING TAKIPÇISI İSEM;-) KİNG ÇOK YAKIŞIKLISIN;-) NEEE ;-) ABHI DRRRD ;-) ABHIYI;-) SEVEN CINAYET ;-) YALNZ MY LIFE MY RULES;-);-);-);-);-);-);-)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu