Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 2. Bölüm 17 Ekim Salı Fragmanı ve Özeti

İlk bölümde Abhi’nin konserine Suresh ile gitmek zorunda kalan Bülbül, sözleri ile Süresh’i derinden yaralamıştır. Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 2. Bölüm 17 Ekim Salı günü yayınlanacak olan bölümde Bülbül Abhi’nin konserini Büyükannesinin tabletinden izlemek zorunda kalmıştır.

Ah Kalbim Kukkum Bhagya 2. Bölüm 17 Ekim Resimleri

Konser bitiminde Abhi sevgilisi ile çıkarken basın mensuplarına yakalanırlar. Muhabir Abhi’yi köşeye sıkıştıracak özel hayatı ile sorular yöneltir. Abhi ise öyle bir cevap verir ki bu cevaba sevgilisi bile şaşırır. Basın mensuplarından uzaklaştıktan sonra sevgilisi Abhi’ye niçin öyle cevap verdiğini merak edip sorar.

Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 2. Bölüm 17 Ekim Salı Özeti

Abhi her şeyin reklam için olduğunu ve hayatta en önemli varlığın para olduğundan bahseder. Sevgilisine bunlarla kafa yormamasını büyükannesinin bu gün doğum günü olduğunu eve gidip kutlama yapacağını söyleyip eve gelir. Abhi’yi büyükannesi büyütmüştür ve üzerinde emeği çoktur.

Büyükanne Abhi’nin yuva kurması gerektiğini söylese de Abhi hiç o havada olmadığını söyler ve Büyükannesi için aldığı hediyeyi verir.  Ertesi gün Pragya ve Suresh birlikte dededen kalma nikah salonunun vergi borçları için vergi dairesine gelirler (BMC ofisine) Pragya Suresh’in dün gece Bülbül ile arasındaki yaşanan tatsız olayı sormak istese de Suresh bu konuda konuşmak istemez ve Pragya’yı kestirip atar.

Vergi dairesi amiri ikiliyi içeri davet eder. Suresh nikah salonunun vergi ile alakalı geldiklerini söyler ve yardımcı olmasını ister. Vergi dairesi amiri bu konuda yardımcı olamayacağını söyler. Suresh memurun bu şekilde konuşmaması gerektiğini görevin yardımcı olmak olduğunu ve mahkemeye vereceğini söyler.

Ah Kalbim Kukkum Bhagya 2. Bölüm 17 Ekim Resimleri 2

Vergi Dairesi Amiri kendisini tehdit eden Suresh’i Pragya’nın yanında bir güzel azarlar ve makamından kovar. Pragya ise lafları yediremez ve amirin üzerine yürüyüp karşısındaki hakaret ettiği insanın eski ordu mensubu olduğunu ayrıca nikah salonunu işletenlarin edebinde ve ekmeğinde helal kazanan insanlar olduğunu bağıra bağıra söyler.

Amir Pragya’nın bu çıkışına karşı geri adım atar ve sorunlarını dinlemek ister ama Suresh sorunu konuşmadan vergi dairesinden çıkar. Süresh Sarla’ya gidip nikah salonunu kiralamak istediğini söyler. Sarla çok heyecanlanır. Çünkü Suresh’i kızı Pragya’ya yakıştırmaktadır. ancak gerçek çok geçmeden anlaşılır.

Suresh nikah salonunu kız kardeşi evleneceği için tutmaktadır. Bir an Pragya bile Sures’in kendisi ile evleneceğini zannetmiştir. Bu sırada Vergi dairesinden gelen görevliler nikah salonunun vergi borcu nedeniyle haciz etmeye geldiklerini söyleyip etrafı kırıp dökmeye ve kargaşa çıkarmaya çalışır. Suresh ise bunun yasal olmadığı söyler ancak gelen görevlilerin elinde izin belgesi vardır.

Ah Kalbim Kukkum Bhagya 2. Bölüm 17 Ekim Resimleri 5

Suresh ne yapsa da adamları ikna edemez. Bu sırada vergi dairesi amiri gelerek adamlarına kendinden habersiz geldikleri için kızar. Görevli elindeki izin kağıdını amirine gösterir. Amiri memurun elindeki kağıdı alıp yırtıp atar ve haczi durdurmuş olur. Vergi dairesi Amiri Sarla ile özel bir konuda konuşmak ister.

Kızı Bülbül’le evlenmek istediğini ve bu sayede vergi borcunun silineceğini söyler. Sarla duydukları karşısında şok olur ve Amiri evden çıkarır. Bülbülde olanları duyar ve üzülür. Bülbül Suresh ile bir plan yapar.

Bülbül vergi dairesine gidip evlenme teklifini kabul ettiğini ancak nikah salonunun borçlarını silen belgeyi annesine getirmesini ister. Bülbül daireden eve gelir. Sara Bülbül’ün vergi dairesi amiri ile konuşmadan geldiğini duyunca çılgına döner. Bülbül annesine de plandan bahsetmez ve evlenmek istediğini söyler.

Bu sırada içeri vergi dairesi amiri elindeki borcu yoktur belgesi ile gelir. Amirin tek şartı vardır. Eğer Bülbül evlenmekten vazgeçerse borç yeniden ortaya çıkacağını söyler. Bu sırada Bülbül Amirin konuşmasını kaydeder. Sümer Amir evde iken basın mensuplarını çağırıp nikah salonunun borcunun olmadığını medya aracılığı ile duyurur. https://dizicenter.net/category/ah-kalbim-kumkum-bhagya

Ah Kalbim Kukkum Bhagya 2. Bölüm 17 Ekim Resimleri 8

Amir basın mensupları gidince Suresh’i tehdit etmek istese de elindeki kamera kaydını gösterince amir arkasına bakmadan kaçar. Suresh ev arkadaşına Bülbül’ün resmine bakarken yakalanır.

Ev arkadaşı Bğlbül’ün resmini görünceçok şaşırır. Oysa Suresh’in  Pragya’dan hoşlandığını düşünüyordur. Ancak gerçek Suresh Bülbül’ü sevmektedir. Suresh’in kız kardeşi ile annesi süpriz yapıp eve kadar gelirler. Suresh ise anne ve kardeşini garda beklemektedir. Pragya Suresh’i arayıp acil eve gelmesi gerektiğini söyleyince Suresh Eve gelir. Anne ve kardeşinin evde olduğunu görünce çok şaşırır.Ah Kalbim Kukkum Bhagya 2. Bölüm 17 Ekim Resimleri 9

Bu arada ev arkadaşı karışıklığa meydan vermemek adına hislerini Bülbül’e anlatmasını ister. Bunun için Suresh’e kırmızı bir gül verip Bülbül’e verip açılmasını söyler. Suresh de gülü gidip Bülbül’e verir.

Bülbül ilk başta şaşırsada sonra alaycı bir tavırla gülü ablasına Suresh’in gönderdiğini söyleyerek verir. ertesi gün Suresh Bülbüle açılmak için eve elinde yüzük ile girer. Ev halkı yüzüğü Pragya için aldığını düşündükleri için ikiliyi yanlız bırakır. Pragya Suresh’in elindek i yüzüğe bakar ve kimin için aldığını sorar. Bu sırada kapıda Bülbül gözükünce Suresh Bülbül’ü işaret eder. https://dizicenter.net/category/ah-kalbim-kumkum-bhagya/

Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 2. Bölüm 17 Ekim Salı Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu