Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)1. Bölüm 16 Ekim Pazartesi Fragmanı ve Özeti

Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşmak için gün Sayan Ah Kalbim dizisi 16 Ekim  2017 Pazartesi günü izleyiciyle buluşacak. Salla kızları bırak ya ve Bülbül düğün hikayesini anlatan Ah Kalbim seyirciden tam not almaya aday bir dizi Zira Hindistan’ın en sevilen dizilerinden biri olmuş ve dünya çapında da epeyce insan tarafından sevilerek izlenmiştir Kanal 7 ekranlarında 16 Ekim Pazartesi günü başlayacak olan Ah kalbimin 1. Bölümünde neler yaşanacak haberimizin devamında

Ah Kalbim Kumkum Bhagya Resmi

Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)  16 Ekim 1. Bölüm Özeti

Bülbül rüyasında kendisini Abhi konserinde olduğunu görür. Ablası Pragya onu rüyasından uyandırır. Bülbül ablasına çok kızar Çünkü Abhi’ye tam yaklaştığı anda ablası uyandırmıştır. Pragya rock yıldızı Abhi hakkında ileri geri konuşunca Bülbül ablası Pragya’ya çok kızar ve ablasını hiç tanımadığı biri ile evlenecek olmasından dolayı aşktan anlamadığı konusunda eleştirir.

Pragya ise Abhi’yi bir maymuna benzetir. Karşısında olsa uzun saçından tutup sürükleyeceğini söyler. Evlilik için Tarun ile görüşmeye giden Pragya otobüs durağında onunla konuşur. Fikirlerinin uyuştuğunu düşünür Pragya eve gelince ise Bülbül’ün sorgusundan kurtulamaz.

Bülbül, Ablası Pragya’ya evleneceği adamı daha tam olarak tanımadığını mantık evliliği yerine aşk evliliği yapması gerektiğini söyler. Pragya ise Tarun’un pratik olduğunu ve ev ekonomisinden anladığını söyler. Abla kardeş kendi aralarında konuşurken annesi Sarla araya girerek artık evli bir kadın olacağından başının bağlandığını belirten bilezik takmak için çağırır.

Ah Kalbim Kumkum Bhagya Resmi 3

Bu arada Suresh mahalleye girer. Mahallenin esnafı Suresh’i pek sevmediklerinden Suresh’in arkasından konuşurlar. Suresh, Pragya’ya seslenir. Bülbül alay edercesine ablasına seninki geldi diye espri yapar.

Pragya bu Espiye kızsa da büyük annesi Pragya’ya hemen dışarı çıkmakta acele etmemesini Suresh’in daha pantolonunu çekmediğini ve gözlüğünü düzeltmediğini nukteli bir şekilde söyler.

Suresh dışarıda Pragya’yı beklerken sokak lambasının arızalı yandığını görünce kendine vazife edinip yapmaya çalışırken elektrik çarpıp yere düşer. Mahalle sakinleri bu olayı görünce kahkaya boğuşurlar.

Pragya ise iş arkadaşı Suresh’e yardım eder ve birlikte mobilet ile üniversiteye giderler. Üniversite’nin giriş merdiveninde oturan gençler karşılarından gelen öğretmenleri Pragya ve Suresh’i çekiştirmeye başlarlar.

Ah Kalbim Kumkum Bhagya Resmi 7

İkilinin birbirlerine uygun olmadığını Suresh’in suratının mahkeme duvarı gibi olduğunu ayrıca Pragya’nın Suresh’e yüz vermeyeceğini konuşurlar. Suresh bu konuşmaları duyunca gençlere ağzının payını vermek istese de Pragya engel olur. Üniversitedeki hocalar Pragya’nın evlenecek olmasından dolayı Pragya’yı kutlayıp Pragya’ya hediye verirler.

Pragya iş arkadaşlarına teşekkür edip düğününe davet eder. Suresh dışında herkesin geleceğini duyar ama Surash takım elbisesi olmadığı için gelemeyeceğini bahane eder. Pragya’nın ısrarlarına dayanamayan Suresh mecburen kabul edip düğününe geleceğini söyler.

Düğün günü gelir çatar. Annesi Sarla ve Büyük annesi bu evliliğin mantık evliliği olduğunu konuşurken yaş olarak daha ufak olan Bülbül’ü isterse diye aralarında konuşma geçer. Erkek tarafı düğün salonuna gösterişli bir konvoy ile gelir.

Ah Kalbim Kumkum Bhagya Resmi 12

Bu sırada Bülbül Suresh’in yanına gelerek sevdiğin kız evleniyor diyerek bu mantık evliliğini durdurmasını istese de Suresh hiç bir şey yapamaz. Pragya Suresh ile Tarun’u tanıştırır.

Bu sırada Pragya’nın kaynanası Sarlayı yanına çağırır ve Gelinden daha küçük kızı olduğunu öğrendiğini söyler. Sarla yalvar yakar olsa da Kanyanan kandırıldığı için kızgındır.

Olaylara Sarla’nın erkek kardeşi de müdahale olur ve kavga büyür. Pragya bu durumu öğrenir ve çok üzülür. Soluğu Tarun’un yanında alır. Annesinin yaptığının yanlış olduğunu kendisinin de annesi gibi mi düşündüğünü sorar. Aldığı cevaplar Pragya’yı ikna etmez.

Ah Kalbim Kumkum Bhagya Resmi 15

Gelen davetlilerin önünde Pragya nişan yüzüğünü Tarun’a verip bu evliliğin olmayacağını söyler. Erkek tarafı hemen düğün salonunu boşaltır. Kız tarafına ise bu düğünün neden yapılamadığını Pragya gözleri yaş dolu bir şekilde anlatıp herkesten özür diler ve düğün salonundan ayrılır.

Bir gün sonra Suresh PRagya’ya düştüğü durum nedeni ile damat tarafına dava açması gerektiğini söyler ama PRagya kabul etmez. İş yerinde yerine giden Pragya iş arkadaşlarının düğün sonrası neden hemen işe başladığını sorsa da Suresh cevap vermesine engel olur. PRagya’nın düğün masrafları aile zor duruma sokacak Bu duruma Pragya çok üzülecek.

Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)  16 Ekim 1. Bölüm Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Herkese iyi geceler tatlı rüyalar

  ?????????????

  İyi geceler DENİZİİM ?????

  ???
  ? ?
  ? ?
  ? ?
  ???

  ????
  ?
  ???
  ?
  ????

  ????
  ? ?
  ? ?
  ? ?

  ?

  ?
  ?
  ?
  ?

  ????
  ?
  ?
  ?
  ????
  ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu