Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim Simonika Kim? Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Merak Ettikleriniz

Ah Kalbim dizisi tüm hızla devam ederken bir kötü daha diziye dahil oldu. Aliya ve Tanu gibi hatta daha da fena olan Simonika ile dizide yine pek çok olay yaşanacak. Peki Ah Kalbim Simonika kim? Ah Kalbim Simonika’nın gerçek adı ne? Yaşı, nereli olduğu, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı diziler haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle.

Ah Kalbim Simonika Kim?

Kanal 7 ekranlarının büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Ah Kalbim’e yeni bir karakter daha eklendi. Diziye sürekli birileri katılıyor ama hiçbiri bu kadar kötü olmamıştı. Simonika ile bir insan intikam için neler yapabilir hep birlikte izleyeceğiz. Peki kim bu Simonika? Simonika, Abhi’yi öldürmek amacıyla önce onu takip eder ama amacına ulaşamaz. Kendi başına öldüremeyince bu defa nişancı tutar. Ancak akıllı Pragya, Abhi’nin başının belada olduğunu anlayıp onu her adımda korur.

ah kalbim vivian singh resmi 1

Nişancı silahı ateşler arabanın camını kırar. Beraber plan yapan Abhi arabayı nişancıya doğru sürerken aslında olayı planlayan Simonika da nişancıya yardım olsun diye insanları o tarafa toplar. Bu sırada da Abhi yanlışlıkla ona çarpar. Pragya ile onu eve getirir, tedavi ettirirler. Simonika uydurduğu hikaye ile Mehraların evinde Abhi’nin sekreteri olarak işe başlar. Neler yapmak ki Simonika…Elektrik şoku ile Abhi’yi öldürmeye bile kalkar. Ancak her defasında onu kurtaran Pragya olunca bu defa önünde engel olarak gördüğü Pragya’yı öldürüp ardından da Abhi’yi öldürmeyi düşünür. Kısaca Simonika ile uzun bir süre beraber olacağız. Ama merak etmeyin onun da sırları bir bir ortaya çıkacak ve Daadi’nin gazabına uğrayacak. 

Ah Kalbim Simonika’nın Gerçek Adı

Simonika’nın gerçek adı Vivana Singh. 2013 yılında rol aldığı Mahabharat ve 2012 yılında oynadığı Desi Romeos adlı dizilerle popüler olan Vivana Singh, Kumkum Bhagya yani Ah Kalbim dizisinde kötü bir rolle çıkınca sevenleri çok şaşırmış.  Mahabharat adlı dizide Ganga karakterine hayat veren oyuncu, Kehta Hai Dil Jee Le Zara, Jimmy, Ajeeb Daastaan Hai Ye adlı yapımlarda da yer almıştır. Son olarak rol aldığı Police Factory adlı yapımla epeyce bir fan kitlesine sahip olan oyuncu bu dizide bir polise hayat vermiştir. 25 Aralık 1981 doğumlu olan oyuncu Hindistan, Mumbai’de dünyaya gelmiştir. 1,70 boyunda ve 62 kilo. Gerçek hayatta Ah Kalbim’deki Disha ile çok iyi arkadaş olan Vivana Singh evli değil. Sevgilisi hakkında ise bilgi bulunmuyor.

ah kalbim vivian singh resmi 2

Punjabi ailesinden olan oyuncu Mussorie Okulundan mezun. Babası bir polis. Oyuncu Ah Kalbim’de oynarken çekim sırasında ayağına resim düşmüş ve yaralanmış. Bunu duyunca bir seyirci olarak aklımdan ilk geçen şahsen acaba hangi seyircinin bedduasını aldı oldu :) Oyuncuya üzüldüm elbette yanlış anlaşılmasın ancak rolünden dolayı nasıl bir Erol Taş nefret ediliyorsa Vivana Singh de öyle olmuş olabilir ;) Oyuncu, Hindistan’da yayınlanan Knorr reklamında da oynamış. Gelin bir de o reklama bakalım ne dersiniz:

Vivana Singh Knorr Reklamı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. FILİZİM ÇOK TEŞEKKUR EDERİZ SIMONIKA İLE OLAN MERAKIMIZI GIDERDIN?? AMA SENDE DİNLEN OLUR MU KENDİNİ ÇOK YORMA BİTANEM??

  2. Kızlar ben bir süre yazamayacağım ne olur beni unutmayın biraz uzun sürebilir ya da dönüşüm yakında olabilir bilmiyorum ama hepinizi çok özleyeceğim cnm ailem . Beni unutmayın sakın tatlişlerim . Sizleri çok sevdiğimide unutmayın . Sizleri çok özleyeceğim ?????.

  3. Smonika ‘ nin sonu çok komik oluyordu ya , Pragya onu kovalarken Smonika terasa çikiyor ve aşagi atliyor , Abhi ve Purabda geliyor , Smonikayi öldü sanarken o da ne kadin bir anda yere kalkiyor ve kaçiyor gerçekten çok enteresan ?
    Disha çok tatli onu çok sevdim bu arada Disha yani Ruchi Savarn gerçek hayatda Ah Kalbimdeki Akashin yani Ankit Mohanin eşi
    Ruchi & Ankit ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu