Dizi Haberi

Ahem ile Gopi’nin Çocuğu Olacak Mı? [Masum Dizisi]

Ahem ile Gopi’nin Çocuğu Olacak Mı? Kaç çocukları olacak? Gopi’nin çocuklarının isimleri ne? İşte bu soruların cevapları haberimiz devamında sizleri bekliyor.

Bildiğiniz üzere Kanal 7 son yıllarda Hint dizileri ile ciddi reyting elde ediyor. Aynı zamanda günlük dizileri ile haftalık dizileri bile geride bırakmayı başardı. 23 Mart Pazartesi günü biten ikimizin yerine başlayan Masum dizisinde baş rollerde yer alan Ahem ile Gopi’nin çocuğu olacak mı? Olacaksa isimleri ne olacak? Gibi sorular çok merak ediliyor. Ahem ile Gopi'nin Çocuğu Olacak Mı - Ahem ile Gopi'nin çocukları

Bizler de bu yazımızda Gopi ile Ahem’in çocukları olacak mı? Olacaksa isimleri ne hepsini bu yazımızda sizleri için hazırladık.

Bu arada Masum son bölüm özeti okumak için tıklayınız.

Masum Dizisinde Ahem ile Gopi’nin Çocuğu Olacak Mı İsimler Ne?

23 Mart 2020 tarihinde Kanal 7 ekranlarında başlayan ve kısa sürede ilgi ile izleyen Masum dizisinde Ahem ile Gopi’nin evliliği oldukça olay olmuştu. Kokila gelini Gopi’yi bir eşya gibi alırken, Ahem de Gopi’yi sevmediğin ve başkasına (Anita’ya) aşık olduğunu Gopi’nin yüzüne defalarca söylemişti.

Ahem ile Gopi'nin Çocuğu Olacak Mı - Meera Modi

Zavallı Öksüz ve Yetim Gopi bu eziyetlere göz yaşları ile karşılık verebildi bu zaman kadar. Ancak Kanal 7 ekranlarında Temmuz 202 tarihinden sonraki bölümlerde Gopi ile Ahem arasında duygusal manada kıvılcımlar çıkmaya başlayacak. 

Masum dizisi Ahem ile Gopi'nin Çocuğu Vidya Modi

Hal böyle olunca acaba Gopi’nin çocuğu olacak mı? Diye merak edenler olmaya şimdiden başladı biler. Evet ilerleyen bölümlerde Ahem ile Gopi’nin üç çocuğu olacak. İkisi kız biri erkek olmak üzere üç evlat sahibi olacak. Tıpkı Kördüğüm dizisinde olduğu gibi dizinin konusu ilerleyen yıllarda bu çocukların hayat hikayesini anlatmaya başlayacak.

Ahem İle Gopi’nin çocuklarının ismi ne Olacak?

Ahem ile Gopi'nin çocuğu Ramakant Modi - Masum dizisi

Gopi’nin Ahem’den üç çocuğu olacak. Peki ikisi kız biri erken olan çocuklarının isimleri ne olacak?

  • Meera Modi (kızı) – Tanya Sharma
  • Vidya Modi (kızı) – Sonam Lamba
  • Ramakant Modi (oğlu) – Rohit Suchanti

yukarıda hem karakteri hem de oyuncuların isimleri verildi. İlerleyen bölümlerde (1 yıl sonra) Gopi ile Ahem’in çocuklarının hayat hikayeleri daha fazla konu olacak. Ancak eski karakterler de halen yaşlı olarka varlığını sürdürecek.

Bu yazımızda Ahem ile Gopi’nin Çocuğu Olacak Mı sorusunu en ince detayına kadar ele aldık. Yazıda yanlışlık ve hata olduğunu düşünüyorsanız, yorum kısmında bizler bildirebilirsiniz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu