Oyuncu Kadrosu

Akıncı Aylin Kimdir? Cevdet’in Karısı

Akıncı Aylin kimdir, Cevdet’in karısı Aylin kim, Akıncı Aylin gerçek adı ne, hangi dizilerde yer aldı merak edenler bu yazımızı sakın kaçırmayın!

Akıncı Aylin Kim?

2021 yılının ilk dizilerinden biri olan Akıncı dizisinde Aylin, Cevdet’in eşidir. Güzelliğiyle dikkat çeken Aylin, konforlu bir hayat sürmenin sefasını sürmektedir. Nergis’in sürekli gerçekleri ortaya çıkarma sözünden dolayı kafasında soru işaretleri oluşan Aylin, Cevdet’e bilmem gereken bir şey var mı diye sorsa da Cevdet beklenen cevabı vermemiştir.

Akıncı Aylin Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Didem İnselel Akıncı dizisinde Cevdet’in eşi Aylin karakterine hayat vermektedir. Son olarak “İstanbullu Gelin” dizisinde Gözde rolüyle izlediğimiz oyuncu Akıncı dizisiyle kariyerine devam etmektedir.akinci aylin resmi

Temmuz 1976 doğumlu olan güzel oyuncu, daha önce gençlik dizisi olan “Kavak Yelleri” adlı dizide Gönül olarak seyirci ile buluştu. Sunuculuk deneyimi de olan oyuncu “Melodi” adlı programın sunucusu olarak ekranlara geldi. Pek çok reklam filminde ve kısa filmde rol almış olan oyuncu Atv’de “Camdan Papuçlar” adlı dizide de yer almıştır.didem inselel resmi

Show Tv’de “29-30” adlı dizide rol alan oyuncu, yine aynı kanalda yayınlanmış olan “Sahte Prenses” adlı dizide de rol almıştır. “Ne Yapmalı” adlı programda Fatih Portakal ile birlikte sunuculuk yapan oyuncu, TRT 1’de yayınlanan Zeynep Çamcı’nın başrollerinde rol aldığı “Beni Böyle Sev” adlı dizide rol alan oyuncu, bu dizide İnci karakterine hayat vermiştir. “O Hayat Benim” adlı dizide Fulya karakteri ile büyük beğeni alan oyuncu yeni sezonda Akıncı dizisinde Aylin rolüyle ekranlara gelmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu