Oyuncu Kadrosu

Akıncı Beyza Kimdir? Akıncı’nın Kardeşi


Akıncı Beyza Kim? Hangi oyuncu Akıncı dizisi Beyza karakterine hayat veriyor? Daha önce hangi diziler de yer aldı? Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

1 Ocak 2021 tarihinde ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkan ve ATV ekranlarında bilim kurgu türünde bu hafta ikinci bölümünün ekrana geldiği dizide yer alan karakterler önem kazanmaya başladı.

NTC medyanın yapımını üstlendiği ATV 1 Ocak Cuma günü ilk bölümünü ekrana geldirdiği dizide Akıncının kardeşi Beyza karakteri ilerleyen bölümde çok daha önemli olacak. Zira Yağız Beyza’dan oldukça etkilenmiş, gerçek aşı arayan Yağız aşkının peşinden gidip Beyza ile evlenmek isteyecek. Bu da Akıncının düşmanlarına karşı açtığı savaş da an zayıf yanını ortaya çıkartacak.

Akıncı dizisi Beyza - Selin Çuhadaroğlu resmi

Akıncı Beyza; Fatih öğretmenin kız kardeşidir. En büyük hayali çok iyi yerlerde konser verebilmek. Annesinin zaman zaman baskılarında sıkılsa da onsuz yapamayacağını çok iyi bilmektedir. Hayata bakış açısı yaşıtlarına göre oldukça olgun olmasını, Yağız’ın dikkatinden kaçmaz. Bu da ikili arasında doğacak olan aşkın temel taşları olacak.

Akıncı Beyza Kimdir

ATV ekranlarında 1 Ocak 2021 tarihinde başlayan Akıcı dizisinde Meryem’in kızı Akıncının kardeşi Beyaza karakterine hayat veren güzel oyuncunun gerçek adı Selin Çuhadaroğlu’dur. 3 Ekim 1998 yılında İstanbul da dünyaya gelen güzel oyuncu Selin Çuhadaroğlu 23 yaşındadır. “Margie Habor Stüdyo” Kamera önü Oyunculuğu eğitimi almıştır.

Akıncı Beyza - Selin Çuhadaroğlu resmi

İlk defa 2015 yılında Further Instructions sinema filmi ile kamera karşısına geçmiştir. İlk dizi deneyimi ise Akıncısı dizisindeki Beyza karakterini canlandırması ile ilk dizi tecrübesini yaşayan Selin bu zamana kadar toplamda 7 ayrı projeye adını yazdırmayı başarmıştır.

Selin Çuhadaroğlu’nun Dizi Ve Filmleri

  • 2021 – Akıncı (Beyza)
  • 2020 – See You in September (Mary)
  • 2018 – Suburban Dad (Jessica Star)
  • 2017 – Let’s Kick It (Britlin)
  • 2017 – In a Dream (Cafe Sahibi)
  • 2017 – Cedar Sequoia International (Jerk)
  • 2015 – Further Instructions (Attitude Kid)

Selin Çuhadaroğlu Akıncı Beyza karakteri ile ülkemizde ilk defa bir projede yer almış ve kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yaşamının büyük bir kısmı yurt dışında geçiren başarılı oyuncu bundan sonra yer alacağı projelerde baş rol oynaması bekleniyor.

Akıncı dizisi Beyza ile Yağız Evlenecek mi

Cevdet’in oğlu Yağız babası gibi dünyayı yok etmek yerine yaşatmağı, hak ve adaleti savunan duygusu olan biri. Bu yönü ile babasından çok farklı bir kişiliği bulunan Yağız gönlünü Akıncının kardeşi Beyza‘ya kaptırsa da henüz onun kim olduğunu, nerede yaşadığını bilmiyor.

İlerleyen bölümler de Yağız ablası Nergis’i yeni evinde ziyarete gittiğinde Beyza ile karşılaşacak ve Yağız aradığı aşkı bulduğunu düşünüp Beyza’nın peşini bırakmayacak. Henüz ikinci bölümünün yayınlanmasından dolayı reytingler de tam yer edinemediği için Yağız ile Beyza2nın hikayesi bu sezonda ekrana gelmesi beklenmiyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu