Oyuncu Kadrosu

Akıncı Dizisi Kostik Kimdir? Gerçek Adı ve Bilgileri

Akıncı Dizisi Kostik karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Akıncı Kostik karakterine hayat veren oyuncu daha önce hangi diziler de rol aldı? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz. 

 ATV ekranlarında bilim kurgu türünde yayınlanan kendi türünde ilk sayılabilecek Akıncı dizisi beklentilerden yüksek bir başlangıç yapmış olsa da sonradan istediği reytingleri yalamak da oldukça zorlanmaya başladı.

Hikaye de ki çeşitliliği artırmak adına bir biri ardına kötü karakterler diziye dahil olmaya başladı. Bunlardan sonuncusu da Kostik karakteri oldu. Akıncı her zaman ki gibi İstanbul’u kurtarmak, tarihine sahip çıkmak adına kötülerin karşısında olurken, kötüler de boş durmuyor. 

Akıncı Kostik Resmi (Sedat Erdiş) Resmi

Kostik’in gelmesi ile Akıncı her zamanki gibi rahat rahat edemeyecek. Ülke de her ne kadar Akıncı’nın hayranları olsa da polis ve askerin yapması gerekenleri kendi başına yapıyor olması bazı kesimleri rahatsız etse de Akıncı her zaman doğru bildiğinden geri durmayacak.

Lukas’ın oyunu ve komiser Cüneyt’in oyunu ile Orhan müdür cezaevine düştükten sonra İstanbul da işeri daha rahat yürüteceklerini zanneden kötülerin karşısında yine Akıncı olacak. Ancak Akıncının elini Kostik karakterinin girmesi ile bir hayli zorlaşacak. Kısaca Akıncı Kostik karakteri bu senaryo ile diziye dahil olacak.

Akıncı Dizisi Kostik Kimdir

12 Mat 2021 tarihinde ATV ekranlarında gelecek olan 12. bölümde dizinin kadrosuna Akıncı dizisi Kostik olarka dahil olacak olan kötü karaktere hayat veren oyuncunun gerçek adı Sedat Erdiş’dir. En son Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde Seyran karakterini canlandıran Sedat Erdiş 1963 yılında doğmuştur. . Şu an 58 yaşında olan Ediş aslen Samsunludur. 

Akıncı dizisi Kostik kim resmi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı’nda oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Aldığı eğitimden sonra çeşitli tiyatro oyunlarında yer almış ayrıca sunuculuk yapmıştır.

Sadece oyuncu ve sunuculuk görevleri dışında “Kaçak Gelinler” adlı dizide yönetmenlik de yapmıştır. Son yılların önemli dizilerinden bir olan Diriliş Ertuğrul dizisinde “Alpargu” adlı kari başarı ile canlandırmıştır.

En son Edho dizisinde büyük dayı Seyran olarka mafya babasına hayat veren usta isim Sedat Erdiş’in bu zaman kadar yer aldığı dizileri; Arka Sokaklar, Kurtlar Vadisi Pusu, Parmaklıklar Ardında, Zoraki Başkan, Off Karadeniz, ihanet, Şefkat Tepe, Umutsuz Ev Kadınları, Karayel Poyraz, Medcezir, Gurbette Aşk, Şeytanın Çocukları, Hile isimli dizi ve filimler de rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu