Oyuncu Kadrosu

Akıncı Güneş Komiser Kimdir (Komiser Yardımcısı Güneş)

Akıncı Güneş komiser karakterine hayat veren oyuncu ve Güneş Komiser karakteri hakkında ki tüm bilgilerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

ATV ekranlarında bilim kurgu tadında yayın hayatına başlayan, ilk bölümde olağanüstü reytingler alan Akıncı dizisine taze kan takviyesi yapılacak. Gelecek bölümden itibaren ATV’nin yeni dizisine yeni oyuncu dahil olacak.

Dizinin kadrosuna en son Akıncı dizisi Cüneyt Komiser karakteri katılsa da Akıncıyı yakalayamaması üzerine emniyet güçleri arasına hem güzel hem de akıllı bir karakter olan Güneş Komiser karakteri dahil olacak.

Akıncı dizisi Güneş Komiser - Hira Koyuncuoğlu resmi

Güneş Komiser; Cüneyt komiser gibi uçarı kaçarı olan biri olarak değil zekası ve cesareti ile ön plan da olacak. Fatih öğretmeni yakın takibe almasının ardında ona karşı duygusal anlamda yakınlık hissedecek. İlerleyen bölümdeler de Akıncı ile Fatih arasında ki benzerlikleri dikkatinden kaçmayacak

Akıncı Güneş Komiser Kimdir

ATV’nin yeni dizisine Şubat 2021 tarihinde yayınlanacak ilk bölümünde kadroya katılması beklenen Güneş Komiser karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Hira Koyuncuoğlu’dur. Güzel oyuncu en son ATV’nin final yapan Maria ile Mustafa dizisinde Nisan karakterine hayat vermiştir.

Akıncı Güneş Komiser - (Hira Koyuncuoğlu) Resmi

2017-2018 yılları arasında Star TV ekranlarında Cuma günleri reyting rekorları kıran İstanbullu gelin dizisinde Özcan Deniz ile Aslı Enver’in baş rollerinde yer aldığı dizide Bade karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Hira Koyuncuoğlu Kimdir

Akıncı dizisinde Güneş karakterine hayat verecek olan Hira Koyuncu 7 Ocak 1995 tarihinde Yalova’da dünyaya gelmiştir. Şu an 26 yaşındadır. Aslen Yalovalı olan Hira  Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelmiştir.

İstanbul da Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü kazanmıştır. Üniversite eğitimi sırasında bir çok tiyatro oyununda yer alan başarılı oyuncu ilk defa kamera karşısına Star TV’nin günlük dizisi olan Adını Feriha Koydum: Emir’in yolu dizisinde rol almıştır.

2014 yılında O Hayat Benim isimli dizide Nehir karakteri ile iyi bir çıkış elde eden Hira 2017 yılında İstanbullu Gelini dizisinde Bade karakteri ile yıldızı parlayan, ülke çapında tanınan bir oyuncu haline gelmiştir.

Akıncı Dizisi Güneş (Hira Koyuncuoğlu) Dizi Ve Filmleri

  • 2021 Akıncı (Güneş Komiser)
  • Maria İle Mustafa (Nisan) – 2020
  • İstanbullu Gelin (Bade) – 2017 / 2018
  • O Hayat Benim (Nehir) – 2014
  • Adını Feriha Koydum : Emir’in Yolu – 2012

Güzelliği ve oyunculu performansı ile oldukça dikkat çeken Hira Koyuncuoğlu bu sezon sonuna kadar Akıncı Güneş Komiser karakterine hayat vermesi bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu