Oyuncu Kadrosu

Akıncı Köksal Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Akıncı Köksal kimdir, Akıncı Köksal gerçek adı ne, dizinin kötü adamı Köksal hakkında merak edilenler yazımızda sizleri bekliyor.

Atv ekranlarının yeni sezon dizilerinden biri olan Akıncı yılın ilk gününde ekranlara geldi. Tür olarak farklı olan Akıncı dizisi seyirciden tam not alırken karakterlere hayat veren oyuncular da merak konusu oldu. Bu karakterlerden biri de dizinin kötü adamı Köksal karakteri. Bakın Akıncı Köksal rolüne hayat veren oyuncu kimmiş!

Akıncı Köksal Gerçek Adı Yaşı Dizileri ve Filmleri

Sermet Yeşil Akıncı dizisinde Köksal karakterine hayat vermektedir. Son olarak TRT 1 dizisi “Payitaht Abdülhamid” dizisinde Zalman karakterine hayat veren oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.akinci koksal resmi

1977, Eskişehir doğumlu olan başarılı oyuncu pek çok tiyatro oyunu, sinema filmi ve dizide rol almıştır. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Yeşil, şehir tiyatrolarında uzun yıllar görev yapmıştır. Aslen Eskişehirli olan Sermet Yeşil, tiyatro bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. sermet yesil resmi

“Bir Deli Sevda” dizisinde Hikmet karakterine hayat vermiş olan oyuncu “Hemşire”, “Gülümse Yeter”, “Sol Şerit”, “Eksik”, “Annemin Yarası”, “91.1”, “Suret”  adlı yapımlarda rol almıştır. “Karadayı” dizisinde Sarı Cemal rolünü canlandırmıştır.

“Muhteşem Yüzyıl” dizisinin Şah Tahmasp’ına hayat vermiş olan Yeşil, “Leyla ile Mecnun” dizisinde Ahmet’i canlandırmıştır. “Gönülçelen” dizisinde Mahir, “Behzat Ç.” dizisinde Ahmet’e hayat vermiştir. Show Tv’nin sevilen yapımı “Çukur” dizisinde Halil karakterine hayat vermiş olan oyuncu “Payitaht Abdülhamid” dizisinde Zalman karakteriyle büyük beğeni almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu