Oyuncu Kadrosu

Akıncı Murat Kimdir? Fatih’in Kardeşi

Akıncı Murat kimdir, Akıncı Murat gerçek adı ne, hangi dizide oynadı, kaç yaşında sorularının yanıtlarını merak edenler bu yazımız tam size göre.

Akıncı Murat Kim?

NTC Medya’nın bilimkurgu türündeki dizisi Akıncı’da Murat, Akıncının kardeşidir. Fatih’in çalıştığı okulda öğrenci olan Murat, okulda da abisine abi deyince abisi Fatih onu bu konuda uyarır ve okulda hocası olduğunu hatırlatır. Okula yeni gelen Özlem’den etkilenen Murat, gözlerini ondan alamazken Duygu, Murat’ı kıskanır.

Akıncı Murat Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Atakan Hoşgören Akıncı dizisinde Murat karakterine hayat vermektedir. Son olarak “4N1K” dizisinde Ali rolüyle izlediğimiz başarılı oyuncu Akıncı’nın kardeşi Murat rolüyle de kariyerine yeni bir başarı ekledi.akinci murat resmi

Atakan Hoşgören, 1999 yılında kültür başkentimiz olan İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. Kendisinden büyük üç kardeşi olan oyuncu İngilizce İşletme Bölümü mezunudur.atakan hosgoren resmi

 

Oyunculuğa merak salan Atakan Hoşgören, 2011 yılında bu hobisini geliştirmek için ailesinin de desteği ile oyunculuk üzerine gerekli dersleri almaya başlayarak ilk adımı atmıştır. İlk kamera önü deneyimi bir reklam filmidir.

“Yıldızlar Şahidim” dizisinde bölüm oyuncusu olarak dizi sektörüne hızlı bir giriş yapan oyuncu “4N1K” dizisiyle geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Oyuncu dizide Ali karakterine hayat vermiştir.

Beş yıl kadar Beşiktaş spor kulübünün alt yapısında basketbol oynamış olan Atakan Hoşgören’in menajerliğini ise Emrah Yıldız yapmaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu