Oyuncu Kadrosu

Akıncı Taner Kimdir? Nergis’in Yardımcısı

Akıncı Taner kimdir, Nergis’in kameraman arkadaşı Taner kim, Akıncı Taner gerçek adı ne sorularının yanıtları detaylarıyla sizleri bekliyor!

Akıncı Taner Kim?

Atv ekranlarının yeni dizisi Akıncı dizisinde Taner, Nergis’in kameraman arkadaşı, en büyük yardımcısıdır. Beste’ye platonik aşık olan Taner, Nergis kovulunca istifa eder. Cesaret konusunda Nergis’i takdir eden Taner, Akıncı videosunu da sonunda çekmeyi başarır. Nergis’in işten kovulma sebebi olan bu video sonrasında Taner de ona destek olan isimlerden biri olur.

Akıncı Taner Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Savaş Alp Başar Akıncı Taner rolüyle ekranlara gelmektedir. Oyuncu olan Lale Başar ve Kemal Başar çiftinin oğlu olan Savaş Alp Başar, 1996 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir.savas alp basar resmi

2011 yılından beri aktif olarak oyunculuk ile uğraşan Savaş Alp Başar ayrıca modellik de yapmaktadır. “Benim Hala Umudum Var” dizisinde Rüzgar rolüyle hafızalara kazınmıştır.savas alp basar kimdir resmi 3

2013 yılında rol aldığı “Köksüz” adlı sinema filmindeki başarısıyla 20. Adana Altın Koza Film Şenliği’nde  Umut Veren Erkek Oyuncu ödülünü almıştır.savas alp basar kimdir resmi

Beykent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 2016 yılında “Aşk Yalanı Sever” dizisinde de rol almıştır.

Klarnet çalan oyuncu 12 yaşından beri piyano da çalabiliyor. Lisanslı olarak dokuz yıl basketbolla ilgilenen oyuncu, iki yıl da futbol oynamıştır.

Rol modeli babası Kemal Başar’ın tiyatro nedeniyle çok üzüldüğü zamanlar olduğu için bir dönem tiyatrodan nefret ettiğini de itiraf eden oyuncu, müzik ile ilgilendiğini dile getirmekte.

Icon Casting oyuncusu olan Savaş Alp Başar,  2021 yılında “Akıncı” dizisinde rol almaktadır. Oyuncu dizide Taner rolüne hayat vermektedir.

Savaş Alp Başar Dizileri

  • Akıncı
  • Aşk Yalanı Sever
  • Benim Hala Umudum Var

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu