Oyuncu Kadrosu

Akıncı Yağız Kimdir? Cevdet’in Oğlu

Akıncı Yağız kimdir, Akıncı Yağız gerçek adı ne, hangi dizide oynadı, nereli sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Akıncı Yağız Kim?

Atv ekranlarında Cuma akşamları ekranlara gelen Akıncı dizisinde Yağız, Cevdet’in oğludur. Mücevher tasarımı konusunda çalışan Yağız, babasının gücünden mahrum kalmamak adında babasını terk etmemiştir. akinci yagiz resmi

Nergis’in evi terk etmesine de üzülen Yağız, Nergis’i geri dönmesi için ikna etmeye çalışsa da başarılı olamamıştır. Babasına çok kızgın olan Nergis’in öfkesi dinmek bilmezken Yağız, Nergis’i bir nebze olsa da yatıştırır.

Akıncı Yağız Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Serhan Onat Akıncı dizisinde Cevdet’in oğlu Yağız karakterine hayat vermektedir. Son olarak Atv dizisi “Kuruluş Osman” dizisinde Aybars karakterine hayat veren oyuncu yeni sezonda da Atv ekranlarında!

Serhan Onat, 1994 yılında İzmit’te dünyaya gelen oyuncu terazi burcudur. 79 kilo oyuncu 1.83 boyundadır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü öğrencisidir.

Gökçe Altan Ajans’a bağlı olarak çalışan Onat, son olarak vizyona girdiği andan beri rekor üstüne rekor kıran “Yedinci Koğuştaki Mucize” adlı filmde rol almıştır. Meydancı Selim karakteri ile tam not alan Serhan Onat, Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Meryem” dizisinde de Berk karakterine hayat vermiştir. kurulus osman serhan onat resmiModern dans, bale eğitimi konusunda da eğitim alan başarılı oyuncu Muhteşem Yüzyıl  dizisinde Şehzade Murat’a hayat vermiştir. Gezmeyi oldukça seven oyuncu, elliye yakın ülkeyi görmüştür. 12 yaşından beri gerek tiyatroda gerekse dizilerde adından söz ettirmiştir. 2015 yılında “Mayıs Kraliçesi” dizisinde Bora karakterine hayat vermiştir.

Serhan Onat Dizileri

  • Muhteşem yüzyıl (Şehzade murat)
  • Mayıs Kraliçesi (Bora)
  • Bodrum Masalı (Uzay)
  • Meryem (Berk)
  • Kuruluş Osman (Aybars)
  • Akıncı (Yağız)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu