Dizi Haberi

Akrep 1. Bölüm Reytingleri Açıklandı

Star TV Ekranlarında Başlayan Alev Alev 1 Bölüm Reytingleri Belli Oldu!

Akrep 1. Bölüm Reytingleri dizinin geleceği hakkında ciddi bilgi verdi. Start TV ekranlarında 11 Aralık cuma günü başlayan ve güçlü kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran diziden kötü haber geldi.

Cuma reytingleri arasında katılan 1441 productions yapımını üstlendiği Akrep dizisinde Evrim Alaska Ferda karakteri ile harika bir oyunculuk sergilese de Cuma günü yerleşmiş reyting kitlesinde kendisini göstermedi.

Kırmızı Oda, Arka Sokaklar, Hercai, Ramo gibi güçlü dizilere karşı ayakta kalmak adına Cuma reytinglerinde yer alan Akrep başlangıç olarak ilk yüz reyting sıralamasında 13. sıradan reyting mücadelesine giriş yapmasına dizi eleştirmenleri çok fazla umut verici konuşmadı.

Dizinin hem günün hem de zamanlamasının yanlış olduğunu dile getiren dizi eleştirmenlerinin bu yorumunu sosyal medyada “Cumartesi olsa belki izlerdim” yada “Evrim Alaska’yı Kırmızı oda dizisinde izledim. Oyunculuğu çok güzel. Ancak Kırmızı oda benim vaz geçilmez dizilerim arasında” diyerek bir çok kişi dizinin hafta sonu yayınlanması gerektiğine işaret etti.

Akrep 1. Bölüm Reytingleri

Total da 13. sırada yer alsa da Ab grubunda 3. sırada kendisine yer bulması umut vaad etse de dizi eleştirmenleri dizinin ikinci bölüm reytingleri dizinin geleceği hakkında kesin karar vereceğini dile getirdi.

Akrep 1. bölüm reytingleri yazı görseli

Dizi eleştirmenleri de Akrep 1. Bölüm Reytingleri konusunda atıfta bulunarak yaz dizisi olarak gelmiş olsaydı çok daha iyi reytingleri görebileceğini dile getirdiler. Her ne kadar ilk yüz sıralamasında 13. sırada yer alarak yayın hayatına başlamış olsa da ilerlen bölümlerde kararlı olarka yayınlanması, izleyicinin dikkatini çekecek olan fragmanların gelmesi ile çok daha yüksek izlenme oranlarına ulaşabilirler.

Daha önce bir çok defa sosyal medyada dillendirilen Hercai final yapacak olması kesinlikle Akrep dizinin izlenme oranlarını doğrudan etkileyecektir. Hal böyleyken dizi kendi adının duyurmak için bu haftadan itibaren reklam çalışmasına başlaması kuvvetle muhtemel. İlerleyen zamanlarda bu konunda reklamlar görebilirsiniz.

Akrep ilk bölüm reytinglerinde istenilen başarı gösteremeyen ve ilk üç bölüm sonunda mevcut sıralaması yanın kalması yada gerilemesi halinde Akrep dizisi için final haber gelebilir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu