Oyuncu Kadrosu

Akrep Ayşem Kimdir? Yaşı Gerçek Adı

Akrep Ayşem kimdir, Akrep Ayşem gerçek adı nedir, kaç yaşında, oynadığı diziler neler sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

1441 Productions yapımı 11 Aralık Cuma günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Akrep dizisinde Ayşem adaletin peşinde olan biri olarak ekranlara gelecek. Akrep Ayşem rolüne ise bakın hangi güzel oyuncu hayat verecek!

Akrep Ayşem Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Beril Pozam Akrep dizisinde Ayşem karakterine hayat vermektedir. Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları ve Tiyatro üzerine eğitimini tamamlayan genç oyuncu, 2017 yılında “AVM Sakini” adlı yapım ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. beril pozam resmi Beril Pozam 1995 yılında, kültü başkentimiz olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. İngilizce’yi akıcı bir şekilde konuşan genç oyuncu Almanca da biliyor. 170 cm boyunda olan güzel oyuncu, dans konusunda da oldukça iyidir. Piyano çalabilen Pozam, yüzme, dart, masa tenisi, voleybol, yoga gibi sporlara ilgili. Kahverengi gözleri ve açık kahverengi saçlara sahip olan Beril Pozam 60 kg ağırlığında. akrep aysem kimdir resmi

Beril Pozam özellikle tiyatro oyunları konusunda oldukça tecrübeli bir isim. Genç oyuncuların bir araya gelmesini sağlayan organizasyonların başkanlığını üstlenmiş olan Pozam, ilk defa “Afili Aşk” dizisi ile dizi sektöründe adım atmıştır. Dizide Rıza’nın eşine hayat vermiş olan oyuncu yeni sezonda Akrep dizisinde Ayşem karakterine hayat vermektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu