Oyuncu Kadrosu

Akrep Dizisi Ahmet Kimdir? Mafya Babası

Akrep dizisine yeni oyuncu! Akrep dizisi Ahmet kimdir, Akrep dizisi Ahmet’in gerçek adı ne sorularınızın yanıtlarını bulabileceğiniz yazımız sizlerle!

Star Tv dizilerinden biri olan Akrep dizisine yeni bir karakter dahil oldu: Ahmet. Ahmet, mafya lideri olarak bizlerle buluşacak. Bakın Akrep dizisi Ahmet rolüne kim hayat verecek!

Akrep Dizisi Ahmet Gerçek Adı Dizileri

Çağdaş Onur Öztürk Akrep dizisinde Ahmet isimli bir mafya liderine hayat vermektedir. Ağustos 1979, Sivas doğumlu oyuncu Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü mezunudur.

Eğitim hayatı boyunca oyunculuğa ilgili olan oyuncu, üniversitede iken de tiyatro kulüplerinde çalışmalara katılmıştır. Askerlik yaptıktan sonra ilaç mümessili olarak çalışmış olan oyuncu daha sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümünden mezun olmuştur.akrep dizisi ahmet resmi

2008 senesinde “Gazi” adlı dizi ile kamera karşısına çıkan oyuncu, 2009 senesinde Osman Sınav yapımı “Sakarya Fırat” adlı dizide rol almıştır. 2011 senesinde Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerinde oynadığı “Kuzey Güney” adlı dizide oynamıştır.

2015 senesinde “Yaz’ın Öyküsü” adlı dizide Tunç karakterine hayat vermiştir. 2016 senesinde “Kış Güneşi” adlı dizinin ardından “Diriliş Ertuğrul” dizisindeki Vasilyus rolüne hazırlanırken kaza sonucu bileği kırılmıştır.cagdas onur ozturk resmi

“Yuvamdaki Düşman” adlı dizide Kemal karakterine hayat vermiş olan oyuncu, “Aşkın 5 Hali”, “Tut Sözünü”, “Sarmaşık”, “Kendime İyi Bak”, “Düşler ve Umutlar”, “Aşktan Kaçılmaz”, “Böyle Bitmesin”, “Doğruluk Ekseni” adlı yapımlarda yer almıştır.

Son olarak Gain dizisi “Terapist”te Kerem karakterine hayat veren oyuncu, Abdullah Bulut Management’a bağlı olarak çalışmaktadır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu