Oyuncu Kadrosu

Akrep Dizisi Selma Kimdir? Fikret’in Eski Sevgilisi

Akrep Dizisi Selma kimdir, Akrep Dizisi Selma gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Akrep Dizisi Selma Kim?

Star Tv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan Akrep dizisinde Selma, Fikret’in geçmişte ilişki yaşadığı bir kadındır. Ferda ile Selma birbirlerini tanımaktadır. Bakın Akrep Dizisi Selma rolüyle ekranlara gelecek olan güzel oyuncu kim!

Akrep Dizisi Selma Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Bestemsu Özdemir Akrep Dizisi Selma karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Güvercin” dizisinde rol almış olan oyuncu hakkında merak edilen detaylarla devam edelim.

Bestemsu Özdemir Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

Bestemsu Özdemir 1992 senesinde doğmuştur. 1,74 cm boyunda olan güzel oyuncu anne ve babası henüz o, 2 yaşında bir çocukken ayrıldı. Bir süre anneannesi ve dedesi ile yaşayan oyuncu Özel Fransız Lisesi mezunu.akrep selma resmi

 

Moda Tasarım konusunda yetenekli olan oyuncu üniversite tercihini de bu yönde yaparak İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünden mezun oldu. Aslında mücevher tasarımı üzerine de eğitim almak isteyen Özdemir bir taraftan da oyunculuk üzerine eğitim almaya başladı.bestemsu ozdemir resmi

Lisede öğrenci iken kaydolduğu modellik ajansına bağlı olarak podyumlara çıktı. Modellik yaparken tanıştığı Cem Tatlıtuğ hayatında yeni bir sayfa açılmasına neden olmuş. Menajer olan Cem Tatlıtuğ’un oyunculuk ajanasına kaydolan oyuncu halen de bu ajansa bağlı olarak çalışmakta.

Dizi sektörüne Sakarya Fırat adlı TRT1 ekranlarının sevilen dizisi ile merhaba diyen güzel oyuncu İstanbul Hatırası adlı dizide de oynamıştır. Kara Para Aşk adlı dizi ile hafızalara kazınmıştır. Bu dizide Nilüfer karakterine hayat vermiştir.

2015 senesinde Analar Ve Anneler dizisinde rol aldıktan sonra Tabula Rosa ve Biz size Döneriz adlı sinema filmlerinde rol aldı. Kırlangıç Fırtınası adlı dizi ile kariyerine devam eden oyuncu Dünyanın En Güzel Kokusu 2 adlı sinema filminde oynadı. En son rol aldığı dizi ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem adlı dizi olmuştur. Bu dizide avukat olan Beliz karakterine hayat vermiştir. TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Ege’nin Hamsisi” dizisinde rol almıştır. bu dizide Zeynep karakterine hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu