Oyuncu Kadrosu

Akrep Duru Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Akrep Duru kimdir, Akrep Duru gerçek adı nedir, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Star Tv ekranlarında 11 Aralık 2020 tarihinde ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Akrep dizisinde Duru dizinin ana karakterlerinden biri olarak seyirciyle buluşacak. Güzelliğiyle olduğu kadar oyunculuğu ile de dikkat çeken oyuncu ise bakın kim!

Akrep Duru Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Aslı Melisa Uzun Akrep Duru karakteriyle ekranlara gelmektedir. Son olarak “Erkenci Kuş” dizisinde Gamze rolüyle büyük beğeni alan oyuncu yeni sezonda Akrep dizisinde Duru rolüyle başrolde yer almaktadır.akrep duru resmi

Güzel oyuncu hakkında detayları vermeden evvel Akrep dizisi Duru karakterini canlandıran oyuncunun tescilli bir güzel olduğunu belirterek ilk bilgiyi verelim. 1997 doğumlu olan oyuncunun doğum yeri Ankara. Miss Turkey 2015’te ikinciliği elde edip ülkemizi Miss Universe Güzellik Yarışması’nda temsil etmiştir.asli melisa uzun resmi

Manken olan Uzun, oyunculuk üzerine eğitim aldıktan sonra ilk olarak “Arkadaşlar İyidir” adlı dizide rol almıştır. Bu dizide Seda karakterine hayat vermiş olan Aslı Melisa Uzun dans etmekten hoşlandığını ayrıca moda üzerine blogu olduğunu dile getiriyor. Henüz üç yaşında küçük bir çocukken bale üzerine eğitim alan Uzun, jimnastik konusunda da eğitim almıştır.

Mankenlikten oyunculuğa geçen ünlülerden olan oyuncu güzelliğin cast seçiminde elbette önemli olduğunu belirtirken mankenden oyuncu olmaz diye bakan kişilerinden olmasından duyduğu üzüntüyü dile getiriyor. Güzel oyuncu Black Swan Oyunculuk Ajansına bağlı olarak çalışmakta.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu