Oyuncu Kadrosu

Akrep Merve Kimdir? Müge Su Şahin Bilgileri

Akrep Merve kimdir, Akrep Merve gerçek adı ne, kaç yaşında sorularının yanıtlarını yazımızda sizleri bekliyor!

Yeni sezonda ekranlara gelecek dizilerden merakla beklenen dizi Akrep 11 Aralık Cuma günü ilk bölümü ile seyirciyle buluşacak. Akrep dizisinde yer alan ana karakterlerden biri olan Merve, “Hak ettiğim hayatı ve aşkı yaşayacağım.” sözleriyle dikkat çekmekte. Bakın Akrep Merve rolüyle ekranlara gelen güzel oyuncu kim!

Akrep Merve Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Müge Su Şahin Akrep Merve rolüne hayat vermektedir. Daha önce “Bizim Hikaye”, “Çarpışma” dizilerinden rol almış olan oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Müge Su Şahin Kimdir? Kaç Yaşında?

12 Haziran 2001 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen oyuncu son olarak “Çarpışma” dizisinde Elçin Sangu’nun canlandırdığı Zeynep karakterinin gençliğine hayat vermiştir.akrep merve resmi

173 cm boyunda olan oyuncu, 60 kg ağırlığındadır. Performance School Beştepe’de eğitimini tamamlayan oyuncu, Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Bizim Hikaye” dizisinde Muzi (Muazzez) rolüne hayat vermiştir.akrep merve kimdir resmi

Ardından Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Çarpışma” dizisinde Zeynep rolüne hayat vermiştir. Yeni sezonda Star Tv ekranlarının yeni dizisi Akrep oyuncu kadrosunda yer alan oyuncu dizide Merve karakterine hayat vermektedir.

Müge Su Şahin Dizileri ve Filmleri (Akrep Merve)

  • Akrep (Merve) – 2020
  • Çarpışma (Zeynep) – 2018
  • Bizim Hikaye (Muzi) – 2017 / 2018

Müge Su Şahin Kaç Yaşında? (Akrep Merve)

Güzel oyuncu 19 yaşındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu