Oyuncu Kadrosu

Alev Alev Bülent Kimdir? Şimal’ın Kocası

Alev Alev Bülent kimdir, Alev Alev Bülent gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Show Tv ekranlarında her Perşembe yayınlanan Alev Alev dizisinde merakla beklenen Şimal’ın kocası sonunda geliyor. Tomris’e gönderdiği mesajla herkesi öfkelendiren Bülent, eşi olarak gösterilen Çiçek’i de oğlu Atlas’ı da alıp gitme ile Tomris’i tehdit eder.alev alev bulent resmi

Tomris ise torunu Atlas için her şeyi göze almıştır. Çiçek’e de duygularını gözyaşları içinde anlatan Tomris’in tokat attığı “Kazandibi de olsa…” diye karısını tarif eden acımasız, şiddet uygulayarak eşini mahvetmiş Bülent rolüne hayat veren oyuncu bakın kim!

Alev Alev Bülent Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Cem Sürgit Alev Alev Bülent rolüyle ekranlara gelmektedir.  Netflix dizisi “Atiye” dizisinde İsmail rolüne hayat vermiş olan oyuncu, 2005 yılında “Kapıları Açmak” dizisinde kemal rolüne hayat vermiştir. cem surgit resmi

11 Ekim 1983 tarihinde dünyaya gelen oyuncu, Sezin Ergene ile evlidir. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünde hem lisansını hem de yüksek lisansını tamamlamıştır.

Burslu olarak The Yellow House’a giden oyuncu, Hafiften Tiyatro’nun kurucularından bir tanesidir. “Türkan” adlı yapımda rol almış olan oyuncu “Kapıları Açmak” adlı yapımda Kemal karakterine hayat vermiştir.

Cem Sürgit Dizileri ve Filmleri 

  • The Gift (İsmail) – 2019
  • Türkan – 2010
  • Kapıları Açmak (Kemal) – 2005

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu