Oyuncu Kadrosu

Alev Alev Oyuncuları Karakterleri (Show Tv)

Alev Alev Oyuncuları Gerçek Adları

Alev Alev Oyuncuları netleşti! Show Tv ekranlarının yeni dizisi Alev Alev dizisinde bakın hangi oyuncular rol almakta  ve hangi karaktere hayat vermekte!

Yeni sezonda ekranlara gelecek olan dizilerden bir tanesi olan, “Kara Para Aşk” dizisinin yönetmeni olan Ahmet Katıksız’ın yöneteceği, Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Show Tv ekranlarında yayınlanacak Alev Alev oyuncuları karakterleri sizlerle!

alev alev oyunculari resmi 2

Demet Evgar (Alev Alev Cemre)

Çelebi ile evlidiri. Kızı Güneş’i de alıp kaçmak ister. Eşi Çelebi, kadına şiddete karşı biri gibi kendini gösterse de Cemre’ye zarar verir. Cemre’nin psikolojik rahatsızlıkları var diye herkesi inandırır. 

19 Mayıs 1980 tarihinde Manisa’da dünyaya gelmiştir. “Avlu” dizisinde Deniz rolüne hayat veren oyuncu Alev Alev dizisinde Cemre karakterine hayat vermektedir.

demet evgar resmi

Demet Evgar Dizileri ve Filmleri

 • Avlu (Deniz) – 2018 / 2019
 • Topal Şükran’ın Maceraları (Şükran) – 2019
 • Aile Arasında (Solmaz) – 2017

Hazar Ergüçlü (Alev Alev Çiçek)

Ali ile evlenmek üzere iken sarnıçta çıkan yangın hayatlarında dönüm noktası olur. Tomris Hanım, Çiçek’i yangında ölmüş gibi gösterip Çiçek’i Şimal olarak gösterir. 

1992 yılında Kıbrıs’ta dünyaya gelmiştir. “The Protector (Hakan Muhafız)” dizisinde Zeynep Erman rolüne hayat vermiştir. hazar erguclu kimdir resmi

Hazar Ergüçlü Dizileri ve Filmleri

 • The Protector (Zeynep) – 2018 / 2020
 • Her Şey Seninle Güzel (Melisa) – 2018
 • Dudullu Postası (Melis) – 2018

Dilan Çiçek Deniz (Alev Alev Rüya)

İskender ile nişanlı olan Rüya, sarnıçtaki yangın sonrasında İskender’den ayrılır. Sarnıçta tanıdığı Ömer’e aşık olan Rüya için hayatında yeni bir sayfa açılır.

28 Şubat 1995 tarihinde dünyaya gelen oyuncu güzelliği tescilli oyunculardan biridir. “Yarım Kalan Aşklar” dizisinde başrolde yer alan oyuncunun rol aldığı son 3 yapım sizlerle!dilan cicek deniz yeni dizisi resmi 3

Dila Çiçek Deniz Dizileri ve Filmleri

 • Yarım Kalan Aşklar (Elif) – 2020
 • Çukur (Sena) – 2017 / 2019
 • Bodrum Masalı (Su) – 2016 / 2017

Cem Bender (Alev Alev Çelebi)

Cemre ile evlidir. Güneş’in babası olan Çelebi, eski belediye başkanıdır. Basın önünde kendini çok iyi biri gibi gösteren Çelebi, Cemre’nin hasta olduğuna herkesi inandırır.

1965 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Son olarak “Gülperi” dizisinde Seyit karakterine hayat vermiştir. cem bender resmi

Cem Bender Dizileri ve Filmleri

 • Omar and Us (İsmet) – 2019
 • Gülperi (Seyit) – 2019
 • The Protector (Timur) – 2018

Berkay Ateş (Alev Alev Ozan)

Başarılı bir gazateci olan Ozan, sarnıçtaki yangın sonrasında yaptığı haber sonrasında işinden olur. Cemre’ye aşık olan Ozan her şeyi risk edip Cemre’yi korumaya çalışır.

19 Şubat 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. “Çukur” dizisinde Mahsun rolüne hayat vermiş olan oyuncunun rol aldığı son 3 yapım sizlerle! berkay ates resmi

Berkay Ateş Dizileri ve Filmleri

 • Çukur (Mahsun) – 2018 / 2020
 • Alef (Reyhan) – 2020
 • Gülizar (Fettah) – 2018

Cihangir Ceyhan (Alev Alev Ömer)

Sarnıçtaki yangında herkesi kurtarmak için hayatını risk eden, mahallenin sevilen ismi Ömer, Rüya’ya aşık olur. Sarnıçtaki yangın sadece Rüya için değil Ömer için de dönüm noktası olur.

1989 yılında Adana ilinde hayata gözlerini açan oyuncu, “Çukur” dizisinde Azer rolüne hayat vermiştir. cihangir ceyhan kimdir resmi

Cihangir Ceyhan Dizileri ve Filmleri 

 • Çukur (Azer) – 2019 / 2020
 • Sıfır Bir (Cio) – 2016 / 2018
 • Yusuf (Serdar) – 2015

Berker Güven (Alev Alev İskender)

Rüya ile nişanlı olan İskender, Kenan ile iş birliği yapıp sarnıçtaki yangına sebep olmuştur. Çelebi’nin sayesinden de bu işten sıyrılmayı başaran İskender’in en büyük düşmanı ise Ömer olmuştur.

7 Eylül 1994 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. “Zalim İstanbul” dizisinde Nedim karakterine hayat vermiştir.berker guven resmi

Berker Güven Dizileri ve Filmleri 

 • Zalim İstanbul (Nedim) – 2019 / 2020
 • Topal Şükran’ın Maceraları – 2019
 • Vatanım Sensin (Aleksi) – 2017 / 2018

Toprakcan Adıgüzel (Alev Alev Ali)

Çiçek ile düğün hayalleri kuran Ali, sarnıçtaki yangın sonrasında yanan Çiçek’i gördüğünde tanıyamaz. Çiçek’i öldü diye inanadıran Tomris, Ali için üzülse de kızı Şimal’in emaneti olarak gördüğü Atlas’ı vermemek için Çiçek’i Şimal olarak gösterir.

İzmir’de dünyaya gelen oyuncu Ocak 1992 doğumludur. Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta olan “Mucize Doktor” dizisinde Cemal isminde bir hastaya hayat vermiştir.toprak can adıguzel resmi

Toprakcan Adıgüzel Dizileri ve Filmleri 

 • Mucize Doktor (Cemal)
 • Kadın (İsmail)

Zuhal Olcay (Alev Alev Tomris)

Şimal’in annesi, Atlas’ın anneannesidir. Babası da ünlü bir cerrah olan Tomris, babasının yolundan giden başarılı bir hekimdir. Sarnıçtaki yangın sonrasında evladı için her şeyden vazgeçen bir hareket yapan Tomris’in de artık büyük bir sırrı vardır. 

10 Ağustos 1957 tarihinde dünyaya gelen oyuncu sesiyle de popüler isimlerden biridir.zuhal olcay resmi

Son olarak “Aşk Tesadüfleri Sever” sinema filminde Sema rolüne hayat vermiş olan usta oyuncu, “Yüksek Sosyete” dizisiyle hafızalara yer etmiştir. Bu dizide Süreyya rolüne hayat veren oyuncu, “Urfalıyam Ezelden”, “Bir Aşk Hikayesi”, “İffet”, “Umut Yolcuları” gibi pek çok yapımda rol almıştır.

Zuhal Olcay Dizileri ve Filmleri (Alev Alev Doktor Tomris)

 • Alev Alev (Doktor Tomris) – 2020
 • Aşk Tesadüfleri Sever 2 (Sema) – 2020
 • Kadın – 2018

Cem Sürgit (Alev Alev Bülent)

Şimal’in kocasıdır. Atlas’ın babası olan Bülent, Şimal’e sürekli şiddet uygulamış bu nedenle Şimal ile boşanma evresindedir. Yangın sonrasında Tomris’in evine gelip Şimal ve Atlas’ı almaya çalışır, Tomris’e tehditler savurur.

“Atiye” dizisinde İsmail rolüne hayat veren oyuncu, 2005 yılında “Kapıları Açmak” dizisinde kemal rolüne hayat vermiştir. cem surgit resmi

Cem Sürgit Dizileri ve Filmleri 

 • The Gift (İsmail) – 2019
 • Türkan – 2010
 • Kapıları Açmak (Kemal) – 2005

Yiğit Sertdemir (Alev Alev Korkut)

Emniyet amiridir. Suçlunun karşısında durmaya çalışan Korkut, sarnıçtaki yangının ardındaki sırrı çözmek için çabalar.

15 Ocak 1979 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen oyuncu Göztepelidir. Oyuncu, yönetmen, yazar kimliğiyle bilinen oyuncu Fen Lisesi mezunudur.yigit sertdemir resmi

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü kazansa da üniversitede tiyatroya ağırlık verdi. “Yumuşak Ge” adlı oyunu kaleme alarak sektöre adını duyurdu.

Altıdan Sonra Tiyatro kurucusu olan Sertdemir, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü burslu olarak kazandı. Bu üniversiteden mezun olunca pek çok tiyatro oyununda yer aldı.

 


Tayfun Eraslan (Alev Alev Kenan)

Rüya’nın babasıdır. Tarihi eser kaçakçılığı için sarnıçta yangın çıkarmayı İskender ile planlayan Kenan çıkan yangının ardından yakalanma korkusu yaşar ama Çelebi olayı ört bas eder. 

1967 yılında Almanya’da dünyaya gelen oyuncu aslen İzmitlidir. Hem oyuncu hem de yönetmen kimliğiyle tanınan Eraslan, evlidir.

İzmir’de yaşayan oyuncu, Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünü kazansa da eğitimini yarıda bırakıp Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur.tayfun eraslan resmi

Adana Devlet Tiyatrosu’nda, Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda çalışmış olan oyuncu İzmir Devlet Tiyatrosu müdürüdür.

 


Nurhan Özenen (Alev Alev Hülya)

İskender’in annesidir. Rüya ile ayrılan İskender’in arasını düzeltmek için çabalayan Hülya, oğlunun mutlu olması için her şeyi yapabilecek bir annedir. 

“Bizim İçin Şampiyon” sinema filminde Dr. Neşe rolüne hayat vermiş olan oyuncu TRT 1 dizisi olan “Vuslat” dizisinde rol almıştır.nurhan ozenen resmi

26 Ocak 1960 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiş olan oyuncu, Ankara Sanat Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi almıştır.

“Güllerin Savaşı”, “Umutsuz Ev Kadınları”, “Adanalı” gibi dizilerde rol almış olan oyuncu son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan “Menajerimi Ara” dizisinde ajans sahibi Ceylan rolüne hayat vermiştir.


Meltem Keskin (Alev Alev Seher)

Ozan’ın annesidir. Mahallede ne olup bitiyorsa her şeyden haberi olan Seher, Cemre’nin gelmesinden de rahatsız olur. İlk fırsatta da evli olan Cemre’yi kovup oğlunun zarar görmesini engellemeye çalışır.

meltem keskin resmi


Sekvan Serinkaya (Alev Alev Adnan)

Çelebi’nin adamıdır. Hem şoförü hem de adamı olduğu Çelebi ne derse ona uyar. Araştırma konusunda oldukça iyi olan Adnan, Çelebi’nin en güvendiği isimdir.

1 Ocak 1974 tarihinde dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Genelde askeri içerikli dizilerde rol almış olan oyuncu “Tek Türkiye”, “Yılan Hikayesi”, “Nizama Adanmış Ruhlar”, “Gazi”, “Köksüz”, “Köprü” adlı yapımlarda rol almıştır.sekvan serinkaya resmi

Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Bir Mucize Olsun” dizisinde rol alan oyuncu yeni sezonda Ay yapım imzalı Show tv ekranlarının yeni dizisi Alev Alev oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Dizide Adnan rolüne hayat vermektedir.


Kayra Orta (Alev Alev Güneş)

Cemre ve Çelebi’nin kızıdır. Annesinin gördüğü şiddete maruz kalan Güneş, annesiyle birlikte kaçıp kurtulmak istese de babası Çelebi her defasında onları bulur.

Şebnem Özkan Management oyuncusu olan Kayra Orta daha önce reklam filmlerinde rol almıştır, ilk rol aldığı dizi ise Alev Alev dizisidir.kayra orta resmi

2012 yılında dünyaya gelen oyuncu, 23 kg ağırlığında, 127 cm boyundadır. Bisiklet sürme konusunda başarılı olan oyuncu flüt çalabilmektedir.


Kaan Şener (Alev Alev Atlas)

Şimal’ın oğludur. Bülent’in oğlu olan Atlas, annesine düşkün bir çocuktur. Çocuk yüreğiyle annesinin saçının teline zarar gelmesin ister. Tomris torunu Atlas’ı korumak için her şeyi risk eder.

kaan sener resmi


Rüzgar Diricanlı (Alev Alev Uzun)

Ömerlerin mahallesinde yaşayan, arada hırsızlık yapan delikanlıdır. Ömer’in çok sevdiği Uzun, yemek konusunda da hayır diyememe özelliğiyle dikkat çekmekte.

2006 yılında dünyaya gelmiştir. Hande Aytar Management oyuncu olan Rüzgar Diricanlı “İkizler Memocan” dizisinde adından söz ettirmiştir. Bu dizide dizinin önemli rollerinden biri olan Musti rolüne hayat vermiştir.

ruzgar diricanli resmi

Son olarak yine Ay Yapım imzalı Show Tv dizisi “Çukur” oyuncu kadrosunda yer alan oyuncu, dizide Emir’in oğluna hayat vermiştir.

 


Cansın Mısırlı

Cemre’nin ikinci kızıdır. 

Dizide Cemre’nin kızına hayat vermektedir. Daha önce reklam filmlerinde rol almıştır.

cansin misirli resmi


Kadriye Çetinkaya (Fatma)

Güneş’in bakıcısıdır. Çelebi Beyin kötü yönü anlatıldığında ben öyle bir şey görmedim diyerek Çelebi Beyi korur.

20 Nisan 1969 tarihinde dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Çetinkaya, kariyerine pek çok dizi, film ve tiyatro oyunu sığdırmıştır.alev alev banu kimdir resmi

“Evli ve Öfkeli” dizisinde Esra’nın üvey annesi Keriman rolüne hayat vermiş olan oyuncu, bu sektöre yıllarını vermiş oyunculardan bir tanesidir.


Fatih Çetintaş (Komiser Taner)

Taner işinde başarılı bir komiserdir. Sarnıçta çıkan yangının ardındaki sırrı çözmek için büyük çaba sarf eder.

Salt Talent Agency oyuncusudur. Ümit Çırak’tan oyunculuk eğitimi almıştır.alevlerin ardindan taner resmi

“Keşanlı Ali Destanı” , “Şüphe” tiyatro oyunlarında yer alan genç oyuncunun ilk rol aldığı dizi Alev Alev dizisi olacak.


Ahmet Can Arasahmet can aras resmi


Ufuk Özdemirufuk ozdemir resmi

Son olarak TRT 1 dizisi “Payitaht Abdülhamid” dizisinde rol almıştır.


Yeni oyuncular eklendikçe listemiz güncellenecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu