Fragman

Alev Alev Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Alev Alev Tanıtım Fragmanı bugün yayınlandı. Usta oyuncu Demet Evgar ile birlikte Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı dizinin ilk tanıtımı beklentilerin altında kaldı!

Ay Yapım imzalı dizi de yer alan oyuncular hem popüler hem de usta isimlerin yer alması üstüne bu diziyi Ay yapım üstlenmesinden dolayı dizi ile ilgili beklentiler oldukça fazlaydı. Lakin dizinin ilk fragmanı merak uyandırmadığı gibi ne demeye çalıştığı bile anlaşılmadı.

Daha önce adı Alevlerin ardından şeklinde basına duyurulsa da son anda isim değişikliğine giden Ay yapım imzalı dizinin başlama noktası yangın sonrası değişen haytaları konu olacak.

Alev Alev Tanıtım Fragmanı görseli

Daha önce Çukur dizisi ile oldukça sükse yapan Ay yapım, aşk entrika ve dram konusunu ele alacağı Alevlerin ardından dizisinde önemli oyuncuları kadrosunda barındırıyor. Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Zuhal Olcay yer alıyor.

Tabi boş rollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz yer alacak. Bu üçlünün nasıl bir rolle karşımıza geleceği hayranları tarafında oldukça merak ediliyor.

Alev Alev Dizisi Tanıtım Fragmanı

Yeni sezonda Show TV de başlayacak olan Alev Alev tanıtım fragmanı.

Alev Alev Ne Zaman Başlayacak

Show TV de 2020-2021 sezonunda başlayacak olan dizinin ilk bölümünün çekimlerinin tamamlandığını, ikinci, bölüm çekimlerinin başladığı dizinin hangi gün yayınlanacağı bir çok kişi tarafından merak ediyor.

Bize gelen bilgi, Alev Alev dizisi yeni sezonda başlayan ama tutmayan dizilere rakip olarak konulacağı söyleniyor. Şu an için 6 Ekim Salı günü dizi yayın hayatına başlaması gündemde olduğunu ama yapım ve kanal karar vermediğini söyleyebiliriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu