Oyuncu Kadrosu

Alevlerin Ardından Ali Kimdir? Çiçek’in Sevgilisi

Show Tv ekranlarında başlayacak olan Alevlerin Ardından dizisi karakterleri netleşti. Peki Alevlerin Ardından Ali kimdir, gerçek adı ne, işte merak edilenler!

Ahmet Katkısız’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Show Tv ekranlarının uyarlama dizisi Alevlerin Ardından dizisinde bir yangın sonrasında hayatları değişen üç kadının hikayesini konu almakta.alevlerin ardindan ali resmi

Bu üç kadından biri olan Çiçek karakterinin partneri ise Ali olacak. Ali karakterine ise bakın hangi oyuncu hayat verecek!

Alevlerin Ardından Ali Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Toprak Can Adıgüzel Alevlerin Ardından Ali rolüyle ekranlarda olacak. İzmir’de dünyaya gelen oyuncu Ocak 1992 doğumludur. 2020 itibariyle 29 yaşındadır.

Kova burcu olan oyuncu İstanbul Aydın Üniversitesi mezunudur. Lisede iken tiyatro ile tanışan ve oyunculuk konusunda eğitim almak adında İstanbul’a gelmiş ve Drama ve Oyunculuk Bölümünde eğitimini tamamlamıştır.toprak can adıguzel resmi Selçuk yöntem ile yer aldığı bir oyunla adını duyuran oyuncu pek çok oyunda rol almıştır.Daha önce yine Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta olan “Mucize Doktor” dizisinde Cemal isminde bir hastaya hayat vermiştir. İkinci rol aldığı dizi ise “Kadın” dizisi olmuştur, bu dizide İsmail karakterine hayat vermiştir.

Show Tv ekranlarının merakla beklenen dizisi Alevlerin Ardından dizisinde ise dizinin ana karakterlerinden biri olan Ali adlı bir gence hayat verecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu