Oyuncu Kadrosu

Alev Alev Cemre Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Alev Alev Cemre, dizinin ana karakterlerinden biri. Peki Alev Alev Cemre kimdir, Alev Alev Cemre gerçek adı ne, işte merak edilen bu soruların yanıtları!

Ay Yapım imzalı Show Tv ekranlarının yeni dizisi Alev Alev dizisinde Cemre, dizinin orijinalinde Adrienne karakteri.alevlerin ardindan cemre resmi

Kızıl saçlarıyla dikkat çeken bu karakter dizide bizleri hikayesiyle ekranlara kilitleyecek bir karakter.

Alev Alev Cemre Gerçek Adı Dizileridemet evgar resmi

Başarılı oyuncu Demet Evgar Alev Alev Cemre rolüne hayat vermektedir. Mayıs 1980 tarihinde Manisa’da dünyaya gelen oyuncu, oyunculuk hayatına 1997 yılında lise son sınıfta iken Manisa’da bulunan “Asfem Tiyatrosunda” hem eğitim alıp hem de tiyatro oyunlarında oynayarak başladı.

İlk kez seyirci karşısına “Kaç Baba Kaç” oyunu ile çıkan Evgar, “İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı” bölümü mezunudur. 1995 yılında “Çiçek Taksi” dizisinde “Safiye Yıldız” karakteri ile dizi sektörüne giriş yapmıştır.Demet Evgar Resmi 2

Üniversite yıllarında “Yedi Numara” dizisinde “Yeliz” karakteri ile kendisini izlediğimiz Demet Evgar “Tatlı Hayat” dizisinde “Defne” karakterini çok başarılı bir şekilde canlandırmıştır.

2005 yılında “Emret Komutanım” adlı dizide “Çiğdem üsteğmen” olarak izlediğimiz oyuncu, 2011 yılında yayınlanıp toplamda 6 sezon devam eden “1 Erkek ve 1 Kadın” dizisinde “Zeynep” karakteriyle büyük bir başarıya imza atmıştır.

2017 yılında “Sofra Sırları” sinema filminde Neslihan’ı canlandırmış olan oyuncu son olarak Limon Film imzalı “Avlu” dizisinde Deniz karakterine hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu