Oyuncu Kadrosu

Alev Alev Çiçek Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Ay Yapımın iddialı dizisi Alev Alev dizisinde yer alan karakterlerden biri de Çiçek. Alev Alev Çiçek kimdir, Alev Alev Çiçek gerçek adı ne, kaç yaşında, sevgilisi kim kısaca Alev Alev Çiçek hakkında merak ettikleriniz yanıtları yazımızda!

Show Tv’nin yeni dizisi Alev Alev dizisinde yer alan ana karakterlerden biri de Çiçek karakteri. Güzelliğiyle adından söz ettiren Çiçek, yaşanan yangın sonrasında hayatında da yeni bir sayfa açacak. Ali ve Çiçek aşkı ise bu dizide fenomen aşklardan biri olacak.

Alev Alev Çiçek Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Hazar Ergüçlü Alev Alev Çiçek rolüyle ekranlara gelecek. 1 Ocak 1992 tarihinde Kıbrıs’ta dünyaya gelen genç oyuncu, 2010 yılından beri ekranlardadır. Lefkoşa Türk Belediyesi’nde tiyatro oyunlarında yer alan oyuncu, “Gölgeler ve Suretler” adlı film ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir.alevlerin ardindan cicek resmi

Asıl çıkışını yaptığı dizi olan “Kuzey Güney” dizisinde ise Simay rolüyle hafızalara yer eden güzel oyuncu, pek çok derginin kapak resminde yer almıştır. “Medcezir” dizisinde Eylül rolü yine oyuncunun adından söz ettirdiği bir diğer yapım olmuştur.hazar erguclu resmi

“Analar ve Anneler”, “Hayat Sırları” dizilerinde rol almış olan oyuncu Netflix dizilerinden olan “Hakan: Muhafız” dizisiyle uluslararası alanda tanındı. Bu dizide Zeynep adlı bir koruyucuya hayat veren Ergüçlü, dizinin en sevilen oyuncularından biri haline geldi.

Alev Alev Çiçek Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu 28 yaşındadır.

Alev Alev Çiçek Sevgilisi Kim?

Güzel oyuncu yönetmen Onur Ünlü ile sevgilidir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu