Oyuncu Kadrosu

Alev Alev İskender Kimdir? Rüya’nın Sevgilisi

Show Tv dizisi Alev Alev İskender kimdir diyenler için oyuncu hakkında merak edilenler yazımızda sizleri bekliyor.

Bir yangın sonrasında hayatların yeni sayfalar açan üç kadının hikayesini konu edinen Alev Alev dizisinde Rüya’nın eşi İskender de dizinin unutulmaz karakterlerinden biri olacak.alevlerin ardindan iskender resmi

Alev Alev İskender rolüyle ekranlara gelecek olan oyuncu ise ekranların başarılı isimlerinden biri. Bakın kimmiş o oyuncu!

Alev Alev İskender Gerçek Adı Dizileri

Berker Güven Alev Alev İskender rolüyle ekranlara gelecek. Son olarak “Zalim İstanbul” dizisinde oyunculuğu ile kendine hayran bırakan oyuncu Alev Alev İskender rolüyle de adından söz ettirecek bir oyuncu.berker guven resmi

“Babam” adlı sinema filminde Arif adlı engelli bir gence hayat vermiş olan oyuncu, Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Vatanım Sensin” dizisinde Aleksi karakterine hayat vermiştir.

Eylül 1994 doğumlu olan oyuncu Craft Oyunculuk Atölyesi  oyuncusudur. Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunu olan başarılı oyuncu 2017 yılında gösterime giren “Babam” adlı Çetin Tekindor’un da kadrosunda bulunduğu o müthiş film ile anılmaktadır. Yer aldığı ilk dizi olan “Vatanım Sensin” dizisindeki oyunculuğu da takdire şayandır. 

“Zalim İstanbul” dizisinde Nedim Karaçay rolüyle herkesten tam not almıştır. Oyuncu Alev Alev İskender rolüyle de adından söz ettirmeye geliyor!

Berker Güven Boyu Kilosu (Alev Alev İskender)

Berker Güven 180 cm boyunda ve 77 kg ağırlığındadır.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu