Oyuncu Kadrosu

Alev Alev Ömer Kimdir? Rüya’yı Kurtaran

Alev Alev Ömer Kimdir, Alev Alev Ömer gerçek adı ne, hangi dizide rol almıştı diyenler aradığınız soruların yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Ay Yapımın merakla beklenen dizisi Alev Alev dizisinde Dilan Çiçek Deniz’in canlandırdığı Rüya karakterinin partneri olan Ömer, aynı zamanda onu yangından da kurtaran kişidir. Hayatı sorgulamaya başlayan Rüya’nın en büyük desteği de yine Ömer olur.

Alev Alev Ömer Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Cihangir Ceyhan Alev Alev Ömer rolüyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. “Çukur” dizisinin Azer’i olarak herkesçe tanınan genç ve yetenekli isim Cihangir Ceyhan Alev Alev dizisiyle de adından söz ettirmeye geliyor.alevlerin ardindan omer resmi

1989 yılında Adana ilinde hayata gözlerini açan oyuncu, kamera önü eğitimini aldıktan sonra “Sıfır Bir” dizisinde “Cio” karakterini canlandırmıştı. cihangir ceyhan resmiYine Ay Yapım imzalı Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı “Çukur” dizisinde Azer rolüyle herkesten tam not almayı başarmıştır. Oyuncu kariyerine Ay Yapımın yeni dizisi olan ve yine Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan “Alev Alev” dizisiyle devam edecek. Dizide Rüya’yı yangından kurtaran genç olan Ömer’e hayat verecek.

Cihangir Ceyhan Kaç Yaşında? (Alev Alev Ömer)

31 yaşındadır.

Cihangir Ceyhan Nereli? (Alev Alev Ömer)

Başarılı oyuncu Adana doğumludur.

Cihangir Ceyhan Dizileri ve Filmleri (Alev Alev Ömer)

  • Alev Alev (Ömer) – 2020
  • Çukur (Azer) – 2019 / 2020
  • Sıfır Bir (Cio)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu