Oyuncu Kadrosu

Alevlerin Ardından Oyuncuları (Ay Yapım)

Alevlerin Ardından Oyuncuları Gerçek Hayatları

Ahmet Katıksız’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Ay Yapım imzalı kanalı henüz belli olmayan Alevlerin Ardından oyuncuları netleşiyor!

alevlerin ardindan oyunculari resmi 2

Yeni sezonda ekranlara gelecek olan dizilerden bir tanesi olan, “Kara Para Aşk” dizisinin yönetmeni olan Ahmet Katıksız’ın yöneteceği Alevlerin Ardından dizisinde rol alacak oyuncular için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Dizide rol alması için teklif giden oyuncular şunlar:

Demet Evgar ( Alevlerin Ardından Cemre)

Mayıs 1980 tarihinde Manisa’da dünyaya gelen oyuncu, oyunculuk hayatına 1997 yılında lise son sınıfta iken Manisa’da bulunan “Asfem Tiyatrosunda” hem eğitim alıp hem de tiyatro oyunlarında oynayarak başladı.

İlk kez seyirci karşısına “Kaç Baba Kaç” oyunu ile çıkan Evgar, “İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı” bölümü mezunudur. 1995 yılında “Çiçek Taksi” dizisinde “Safiye Yıldız” karakteri ile dizi sektörüne giriş yapmıştır.Demet Evgar Resmi 2

Üniversite yıllarında “Yedi Numara” dizisinde “Yeliz” karakteri ile kendisini izlediğimiz Demet Evgar “Tatlı Hayat” dizisinde “Defne” karakterini çok başarılı bir şekilde canlandırmıştır.

2005 yılında “Emret Komutanım” adlı dizide “Çiğdem üsteğmen” olarak izlediğimiz oyuncu, 2011 yılında yayınlanıp toplamda 6 sezon devam eden “1 Erkek ve 1 Kadın” dizisinde “Zeynep” karakteriyle büyük bir başarıya imza atmıştır.

2017 yılında “Sofra Sırları” sinema filminde Neslihan’ı canlandırmış olan oyuncu son olarak Limon Film imzalı “Avlu” dizisinde Deniz karakterine hayat vermiştir.


Hazar Ergüçlü ( Alevlerin Ardından Çiçek)

1 Ocak 1992 tarihinde Kıbrıs’ta dünyaya gelen genç oyuncu, 2010 yılından beri ekranlardadır. Lefkoşa Türk Belediyesi’nde tiyatro oyunlarında yer alan oyuncu, “Gölgeler ve Suretler” adlı film ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir.

Asıl çıkışını yaptığı dizi olan “Kuzey Güney” dizisinde ise Simay rolüyle hafızalara yer eden güzel oyuncu, pek çok derginin kapak resminde yer almıştır. “Medcezir” dizisinde Eylül rolü yine oyuncunun adından söz ettirdiği bir diğer yapım olmuştur.hazar erguclu resmi

“Analar ve Anneler”, “Hayat Sırları” dizilerinde rol almış olan oyuncu Netflix dizilerinden olan “Hakan: Muhafız” dizisiyle uluslararası alanda tanındı. Bu dizide Zeynep adlı bir koruyucuya hayat veren Ergüçlü, dizinin en sevilen oyuncularından biri haline geldi.


Dilan Çiçek Deniz ( Alevlerin Ardından Rüya)

28 Şubat 1995 tarihinde Sivas’ta dünyaya gözlerini açmıştır. Ege Üniversitesi Edebiyat Bölümü mezunudur. Henüz lisede iken tiyatroya karşı ilgili olan Dilan Çiçek Deniz bu konuda o yıllarda eğitim almış, şiir yazmada oldukça yetenekli olan güzel oyuncu 15’inde Güneşi Annem Sanırdım isimli bir şiir kitabı yazmıştır.dilan çiçek deniz resmi 4

2014 yılı Miss Turkey yarışmasında ikincilik elde eden güzel oyuncu, kamera karşısına “Tatlı Küçük Yalancılar” adlı yapımla çıkmıştır.

Bu dizide Ebru karakterine hayat veren başarılı oyuncu, “Güneşin Kızları”, “Bodrum Masalı” gibi epeyce seveni olan dizilerde oyunculuğu ile adından söz ettirmiştir. “Çukur” dizisinde Sena rolüyle hafızalara kazınan oyuncu “Yarım Kalan Aşklar Dairesi” dizisinde Elif karakterine hayat vermiştir.


Cem Bender (Alevlerin Ardından Çelebi)

1965 yılında Trabzon’da hayata gözlerini açan Cem Bender, oğlak burcudur. Lisans eğitimini Karadeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde yapan Cem Bender, aynı zamanda stüdyo oyuncuları eğitimini almıştır.Gülperi Seyit Kim (Cem Belender) Resim 2

İlk kez kamera karşısına 1990 yılında “Berdel” sinema filminde “Mahmut” karakterine hayat vermesi ile sinema sektörüne giren ve kamera karşısına çıkan usta oyuncu Cem Bender, ilk dizi deneyimi, kayıtlara göre 2003 yılında “Sultan Makamı” isimli dizi ile başlamıştır. Son olarak “Gülperi” dizisinde Seyit karakterine hayat vermiştir. 


Toprak Can Adıgüzel ( Alevlerin Ardından Ali)

İzmir’de dünyaya gelen oyuncu Ocak 1992 doğumludur. 2020 itibariyle 29 yaşındadır. Kova burcu olan oyuncu İstanbul Aydın Üniversitesi mezunudur. Lisede iken tiyatro ile tanışan ve oyunculuk konusunda eğitim almak adında İstanbul’a gelmiş ve Drama ve Oyunculuk Bölümünde eğitimini tamamlamıştır.toprak can adıguzel resmi Selçuk yöntem ile yer aldığı bir oyunla adını duyuran oyuncu pek çok oyunda rol almıştır.Daha önce yine Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta olan “Mucize Doktor” dizisinde Cemal isminde bir hastaya hayat vermiştir. İkinci rol alacağı dizi ise “Kadın” dizisi olmuştur, bu dizide İsmail karakterine hayat vermiştir.


Berker Güven ( Alevlerin Ardından İskender)

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Zalim İstanbul” dizisinde Agah Karaçay’ın yeğeni Nedim karakterine hayat veren Güven, “Babam” adlı sinema filminde Arif adlı engelli bir gence hayat vermişti.

Ayrıca Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Vatanım Sensin” dizisinde Aleksi karakterine hayat vermiş olan Berker Güven seyirciden oyunculuk konusunda tam not almayı başarmıştır. berker güven resmiGüven Eylül 1994 doğumlu. Craft Oyunculuk Atölyesi  oyuncusu olan Güven, Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunudur.

Başarılı oyuncu en çok 2017 yılında gösterime giren “Babam” adlı Çetin Tekindor’un da kadrosunda bulunduğu o müthiş film ile anılmaktadır. Yer aldığı ilk dizi olan “Vatanım Sensin” dizisindeki oyunculuğu da takdire şayandır. “Zalim İstanbul” dizisinin Nedim’i olarak bir kez daha kendine hayran bırakan oyuncu bu sezon Alevlerin Ardından oyuncuları arasında olacak.


Fatih Çetintaş (Alevlerin Ardından Taner)

“Le Bazaar De La Charite” uyarlaması olan Alevlerin Ardından Komiser Taner rolüyle dikkat çeken oyuncu, pek çok tiyatro oyununda rol almıştır. Salt Talent Agency oyuncusudur. Ümit Çırak’tan oyunculuk eğitimi almıştır.fatih cetintas resmi

“Keşanlı Ali Destanı” , “Şüphe” tiyatro oyunlarında yer alan genç oyuncunun ilk rol aldığı dizi Alevlerin Ardından dizisi olacak.


Cihangir Ceyhan ( Alevlerin Ardından Ömer)

1989 yılında Adana ilinde hayata gözlerini açan oyuncu, kamera önü eğitimini aldıktan sonra “Sıfır Bir” dizisinde “Cio” karakterini canlandırmıştı. cihangir ceyhan resmiÇukur dizisinde Azer rolüyle herkesten tam not almayı başarmıştır.

Alevlerin Ardından Dizisi Konusu

Bir yangın sonrasında yaşanan olayları konu alan Alevlerin Ardından dizisi konusu sizlerle

alevlerin ardindan konusu resmi

Uyarlama bir dizi olan Alevlerin Ardından dizisinin orijinalinde konu bu şekilde. Bizim ülkemizde de olay büyük ihtimal İstanbul’da gerçekleşecek.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu