Oyuncu Kadrosu

Alev Alev Rüya Kimdir? Gerçek Adı

Alev Alev Rüya Kimdir? Show Tv ekranlarında başlayacak olan dizilerden biri olan Alev Alev dizisinde Rüya karakteri hakkında merak edilenler sizlerle!

Bir yangın sonrasında değişen hayatlarıyla hafızalara yer etmeye hazırlanan Alev Alev dizisinde ana karakterlerden biri de Rüya olacak.alevlerin ardindan ruya resmi

Rüya’yı yangından kurtaran Ömer ile aralarında yakınlaşma başlarken en büyük desteği veren de o olacak. Alev Alev Rüya rolüne bakın hangi güzel oyuncu hayat verecek!

Alev Alev Rüya Gerçek Adı Dizileri

Dilan Çiçek Deniz Alev Alev Rüya rolüne hayat vermektedir. Son olarak “Yarım Kalan Aşklar” dizisinde başrolde yer alan oyuncu Alev Alev dizisinde de başrolde yer almakta.

28 Şubat 1995 tarihinde Sivas’ta dünyaya gözlerini açmıştır. Ege Üniversitesi Edebiyat Bölümü mezunudur. Henüz lisede iken tiyatroya karşı ilgili olan Dilan Çiçek Deniz bu konuda o yıllarda eğitim almış, şiir yazmada oldukça yetenekli olan güzel oyuncu 15’inde Güneşi Annem Sanırdım isimli bir şiir kitabı yazmıştır.dilan çiçek deniz resmi 4

2014 yılı Miss Turkey yarışmasında ikincilik elde eden güzel oyuncu, kamera karşısına “Tatlı Küçük Yalancılar” adlı yapımla çıkmıştır.

Bu dizide Ebru karakterine hayat veren başarılı oyuncu, “Güneşin Kızları”, “Bodrum Masalı” gibi epeyce seveni olan dizilerde oyunculuğu ile adından söz ettirmiştir. “Çukur” dizisinde Sena rolüyle hafızalara kazınan oyuncu “Yarım Kalan Aşklar Dairesi” dizisinde Elif karakterine hayat vermiştir.

Dilan Çiçek Deniz Dizileri ve Filmleri (Alev Alev Rüya)

  • Alev Alev (Rüya) – 2020
  • Yarım Kalan Aşklar (Elif) – 2020
  • Çukur (Sena) – 2017 / 2019
  • Tatlı Küçük Yalancılar (Ebru) – 2015
  • Güneşin Kızları (Elif) – 2015
  • Balayı – 2014

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu