Kadın

Ali Vefa Kadın Dizisine Konuk Oluyor! Kadın Dizisi 72. Bölüm

Med yapım imzalı Kadın dizisi 72. bölümü ile Fox TV ekranlarına gelmeye hazırlanırken, dizinin 72. bölüm 3. fragmanın da beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Türk dizilerinden benzerlerine çok az rastladığımız bir olayı görünce izleyenler şaşkınlığını gizleyemedi. Ali Veda Kadın dizisi fragmanında ne işi var diye merak edenler oldu. 

Mucize Doktor’un Ali’si Kadın Dizisine Konuk Oldu!

Fox TV ekranlarında uzun süredir Salı günü reytinglerinde zirvede yer alan başarılı dizinin reytinglerinde bir düşmenin olduğunu gözlemişlik. Bunu dizinin yeni sezonda bitecek haberlerine yorumlamıştık. amcan yapım firması biz bitti demeden bitmez diyerek dizide beklenmedik bir hamle yaptılar. 

Duruk gece babasını sayıklamaya başladığını kardeşi Nisan duyar duymaz Doruk’u uyandırmaya çalıştı. Ancak Doruk uyanamadığını görünce annesi Bahar’ı haberdar etmesi ile aksiyon ve heyecan dolu sahneler başladı.Ali Vefa Kadın Dizisi

Bu olayı gören izleyiciler Doruk ölecek mi diye korkmaya başlasalar da olayın çok güzel bir yere bağlanacağından habersizce Doruk ölmesin diye beklediler. Bahar ile Enver hemen Doruk’u en yakın hastaneye getirip iyileşeceğini ve merak etmemesi söylerken arkada bir karakter belirdi. [mavibuton]Mucize Doktor dizisi Ali Vefa[/mavibuton] karakteri yavaşça Bahar’ın yanına yaklaşıp, Doruk’u izlemeye başladı. 

Ali, Doruk’un fiziksel bir hastalığının olmadığını babasının kaybettiği için psikolojik desteğe ihtiyacı olduğunu Bahar’a anlatacak. Bu konuda yardım alması gerektiğini söyleyeceği kısa bir sahne olacak. Ancak bu kadar kısa sahne olmasına rağmen, ciddi yankı uyandırdı Ali Vefa’nın Kadın dizisine konuk olması.

Ali Vefa’nın Kadın Dizine Konuk olmasına İzleyiciler Ne Dedi?

“Ali Vefa Burada Reytingler düşmesin diye gelmiş

Bu bölümü Ali Vefa için izlerim

Süper olmuş Ali Vefa’nın gelmesi

Harika olmuş Mucize Doktor ile Kadın dizisi birleşmiş

Ali Vefa yine iş başında”

Muzice Doktor'un Ali Vefası Kadın dizisindeSözleri ile Ali’nin kadroya katılmasına çok mutlu olduklarını hatta son zaman da izlemeyenler sırf bölümü izleyeceklerini söylüyorlar. Benim asıl merak ettiğim son zamanlarda zirvede yer almaya başlayan Edho dizisini bu hafta total reytingler geçebilecek mi? Bekleyip, göreceğiz.

Kasın Dizisine Ali Vefa’nın Geldiği Bölüm Fragmanı

Kadın dizisinin 72. bölümünde aynı kanal da yayınlanan Mucize Doktor dizisinin doktor Ali Vefa’sının geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu