Ali’nin Kızı Zeyno Öldü Mü? Arka Sokaklar 498. Bölüm Fragmanı Tüm Detaylar Ortaya Çıkıyor

Arka Sokaklar dizisi bitti bitecekler  söylemlerine inat bu sene reytinglerde 10 değerini aşan 7 diziden biri olan Kanal D’nin polisiye dizisinde geçtiğimiz bölümde Alinin kızı kaçırılmıştı. Herkesin beklentisi ekibin suçluları yakalaması gerekirken Zeyno infaz edildiği görüntüleri ekibe ulaştı. Peki gerçekten Arka Sokaklar Zeyno öldü mü? yani Ali’nin kızı yaşıyor mu?  Bu sorunun cevabı haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Arka Sokaklar Zeyno Öldürüldü Mü? (Ali’nin Kızı Zeyno Yaşıyor Mu?)

Rekorlara doymana ve gün geçtikçe eskimesi ve zamanı geçmesi beklen dizi Arka Sokaklar zamana inat ayakta kalmaya devam ediyor. Sanırım Türk medyasında en uzun soluklu dizi olma unvanını elde edecektir. Kesinlikle bu söylediklerim dizi kötülemek için değil yapımcısından yönetmenine, senaristinden oyuncusuna kadar bu işi hakkı ile yaptıklarından dolayı izleniyor. Nice büyük bütçeli diziler 5 bölüm sonrasını göremezken Arka Sokaklar 498. bölümü ile 7 Aralık Cuma günü yayınlanacak.

Bir birinden ilginç ve toplumu bilgilendirici konusu ile Cuma günlerinin reyting yıldızı Arka Sokaklar dizisinde Ali’nin kızı Zeyno kaçırılmıştı. Çocuk kaçırma olaylarına değinen dizi bence bu konuyu harika işledi. Tabi diziyi izleyenlerin asıl merak ettiği tabi bu mesajlar değil. Ufacık bir çocuğun yani Zeyno gerçekten öldü mü? Merak ediliyor.

Ali kızının görüntülerini izledikten sonra sinir krizi geçirmiş ve kendini kaybetmişti. Sonrasında eşini Pınar da görüntüleri izleyince aynı şekilde sinir krizi geçirdi. Peki Arka Sokaklar Zeyno öldü mü? Aslında ekip dahil herkes Zeyno’nun öldüğünü düşündü. Ancak gerçekler çok farklı. İşte merakla beklenen Zeyno yaşıyor mu? Evet Zeyno ölmedi.arka sokaklar zeyno yasıyor mu (ada baykan) resim 1

Kamerayı çeken ve silahı ateşleyen kişi Zeyno’yu değil yanlarındaki adamlara sıktı. Rıza baba kalp krizine rağmen torunun peşine düşecek ve çocuğu kaçıran sonrada yanlarındaki adamı öldürüp Zeyno’nun hayatını kurtaran kişi ile bulup Zeyno’yu teslim alacak. Bir hayvana bile acıyan kadın bir çocuğun hayatına asla kıyamaz.

Arka Sokaklar Zeyno Kim? (Alinin Kızı) Hangi Çocuk Oyuncu Canlandırıyor?

Kanal D’nin polisiye dizisi olan Arka Sokaklar da her bölümde yeni karakterler diziye dahil oluyor ve bunlardan çoğu bölüm oyuncusu olarak katıldığı için bir çok oyuncu bir birinden farklı karakterle izlediğimiz bile oldu. Dizinin uzun yıllar yayınlanması ve her bölümde yeni olayları yeni karakterlerin canlandırmasında dolayı Arka Sokaklar dizisinden oynayan oyuncuların hızına yetişemiyoruz.arka sokaklar zeyno (ada baykan) resim 1

Dizide çocuk oyuncu olarak katılan ve Ali ile Pınar’ın kızı Rıza babanın torunu olan Zeyno karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ada Baykan‘dır. Leyla şirin ajansına kayırlı olan Ada Baykan, ortaya koyduğu oyunculuk performans ile gelecek vaad ediyor.

Arka Sokaklar 498. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın