Oyuncu Kadrosu

Alparslan Aysu Hatun Bakın Kim Çıktı!

Alparslan Aysu Hatun rolüyle diziye bakın kim dahil oldu! TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Aysu Hatun dikkat çekti. Güzelliğiyle dikkat çeken oyuncu hakkında merak edilen detaylar sizlerle!

Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Afşin Alp’in başına gelenler ekran başındakileri üzerken dizide Afşin alp’in partneri olan Aysu Hatun dikkat çekti.

alparslan aysu hatun resmiKaraca bebeğini kaybettiğinde bu gerçeği sır olarak saklaması için Aysu Hatun’a yalvardı. Bakın Alparslan Aysu Hatun kimmiş, hangi dizide de rol almış!

Alparslan Aysu Hatun Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Cansu Tuman Alparslan Aysu Hatun rolüyle ekranlara gelmektedir. Cansu Tuman 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Asıl ismi Cansu Büşra Tuman. İstanbul Kültür Üniversitesi öğrencisi olan güzel oyuncu, Moleküler Biyoloji üzerine eğitim almıştır. cansu tuman resmiOsman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde oyunculuk konusunda eğitim almış olan Tuman 2015 yılında ilk kez kamera karşısına çıkmıştır.

Pek çok oyuncunun rol aldığı Kanal D’nin yıllara meydan okuyan dizisi “Arka Sokaklar” dizisi ile sektöre adım atan oyuncu “Kiralık Aşk” dizisinde de ara rollerden birine hayat vermiştir. Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde Tülin Özen’in canlandırdığı Arzu karakterinin gençliğine hayat verdi. cansu tuman resmiBu rol ile fenomen olan genç oyuncu Fox Tv Öğretmen dizisi ile yeniden ekranlara geldi. Dizide Merve rolüyle de beğeni kazandı.

Cansu Tuman Oynadığı Diziler ve Filmler

  • Alparslan Büyük Selçuklu (Aysu Hatun) – 2022
  • Yemin (Feride) – 2020
  • Öğretmen (Merve) – 2020
  • Ufak Tefek Cinayetler (Arzunun gençliği) – 2017
  • Kiralık Aşk – 2015
  • Arka Sokaklar – 2015

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu