Oyuncu Kadrosu

Alparslan Büyük Selçuklu Romen Diyojen Kim? Bilgileri

Alparslan Büyük Selçuklu Romen Diyojen dizinin en önemli karakterlerinden bir tanesi. Bakın Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Romen Diyojen kim!

8 Kasım Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Romen Diyojen dizinin kötü karakterlerinin başında yer alıyor.

“Zeki, stratejist ve çok iyi bir savaşçı olan Romen Diyojen soylu bir aileye mensup değildir. Tüm çabasıyla soyluların sahip olduğu makamlara ulaşmaya çalışır. Amacı yükselerek bir gün imparator olmaktır!”

alparslan buyuk selcuklu romen diyojen resmiHırslı bir karakter olan Romen Diyojen, imparator olmak için tüm engelleri aşmaya kararlıdır.

Alparslan Büyük Selçuklu Romen Diyojen Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Sarp Levendoğlu Alparslan Büyük Selçuklu Romen Diyojen rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak “Son Yaz” dizisine Cihan rolüyle katılacağı konuşulan oyuncu anlaşma sağlanamayınca dizide yer almamıştı. Savaşçı” dizisinde Haydar rolüyle hafızalara yer eden oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

39 yaşında olan başarılı oyuncu Sarp Levendoğlu Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ekstrem sporlara oldukça ilgili olan oyuncu, liseye geçtiğinde İstanbul’a taşınmıştır. Kültür Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Levendoğlu, başarılı yönetmen Mustafa Altınoklar’ın yeğenidir. Bu nedenledir ki kamera karşısına daha çok küçük yaşlarda geçmiştir.sarp levendoglu resmi

TRT ekranlarında çocukken rol alan oyuncu, dayısının yönetmenliğini yaptığı “O Şimdi Asker” dizisinde de adını duyurmuştur. Ardından “Lise Defteri” adlı yapımda rol alan oyuncu, “Emret Komutanım” adlı dizide Levent Üstteğmen rolü ile büyük beğeni almıştır. 

Oyunculuk dışında yönetmenlik de yapmış olan oyuncu “Gece Gündüz” adlı yapımın yönetmenliğini üstlenmiştir. Daha önce “Çınaraltı”, “Zeliha’nın Gözleri”, “Altın Kızlar”, “Kirli Beyaz”, “Mor Menekşeler”, “Böyle Bitmesin”, “Küçük Ağa”, “Ne Münasebet” adlı yapımlarda rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu