Fragman

Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı! (2023)

Eylül 2023 yılında yayın hayatına başlayacak olan, Alparslan: Büyük Selçuklu Yeni Sezon Tanıtım fragmanı yayınlandı! 8 Kasım 2021 tarihinde Alpaslan Büyük Selçuklu adı ile yayın hayatına başlayan, 31 Mayıs 2022 yılında Sezon finali yaparak aramızdan kısa bir süreliğine ayrılan sevilen dizi, Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezon Fragmanı ile dikkatleri üzerine yeniden çekmeyi başardı.

Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezon Fragmanı

8 Kasım 2021 ile 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında toplamda 27 bölüm yayınlanan dizi, yeni sezonda yine iddialı bir giriş yapacak.

Akli film imzalı dizi 2022-2023 yılında kadrosuna yeni isimleri de dahil etmeye başladı. Baş rollerinde Barış Arduç, Fahri Evcen, Mehmet Özgür, Erdinç Gülener ve Barış Bağcı’nın yer aldığı TRT 1 ekranlarında Alparslan Büyük Selçuklu rüzgarı esmeye devam ediyor.

Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezon Fragmanı

Alpaslan dizisi ilk etap da Diriliş ile başlamış, kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Dizinin devamın nitelinde 2021-222 yılında Büyük Selçuklu olarak devam etmiştir. Akli film imzalı dizide yer alan karakterlere yeni sezonda yenileri eklenmeye devam ediyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu