Oyuncu Kadrosu

Alparslan Gevher Hatun Kim? Yaşı Dizileri

Alparslan Gevher Hatun bakın kim! TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Alparslan’ın kardeşi Gevher Hatun rolüne bakın kim hayat veriyor!

Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Gevher hatun, Alparslan’ın kız kardeşidir. Güzelliğiyle dikkat çeken Gevher Hatun, Karaca Hatun’la çok iyi anlaşır.

alparslan gevher hatun kim resmi Akça Hatun konusunda dikkatli olmalıyız düşüncesine sahip olan Gevher Hatun, bazen Karaca hatun ile onun izini de sürer.

Alparslan Gevher Hatun Gerçek Adı Dizileri

Esila Umut Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde gevher hatun rolüne hayat vermektedir. Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Akrep” dizisinde İpek karakterine hayat vermiştir. 2001 yılında İzmir’de dünyaya gelen güzel oyuncu, 168 cm boyunda 54 kg ağırlığındadır.esila umut resmi

İzmir’de yaşayan oyuncu çekimler için İstanbul’a gelmektedir. Daha önce “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde rol almış olan oyuncu yeni sezonda Akrep dizisinde rol almaktadır.

Kadrosunda Elçin Sangu ve Ozan Doğulu’nun yer aldığı “Sevdam Alabora” dizisiyle dizi sektörüne adım atan genç oyuncu, “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde Pelin’in gençliğine hayat vermiştir.

Yeni sezonda 1441 Productions yapımı Akrep dizisinde İpek rolüyle ekranlara gelmektedir.  TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Payitaht Abdülhamid” dizisinde rol almış olan oyuncu Alparslan Gevher Hatun rolüyle kariyerine devam etmektedir.

Esila Umut Dizileri ve Filmleri (Alparslan Gevher Hatun)

  • Alparslan Büyük Selçuklu (Gevher Hatun) – 2021
  • Akrep (İpek) – 2020
  • Payitaht Abdülhamid – 2019 / 2020
  • Kin – 2019
  • Ufak Tefek Cinayetler (Pelin) – 2017 / 2018
  • Kardeşim Benim – 2016
  • Sevdam Alabora – 2015

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu