Oyuncu Kadrosu

Arıza Dizisi Ferit Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Arıza Dizisi Ferit kimdir, Arıza Dizisi Ferit gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Show Tv ekranlarının merakla takip edilen dizisi Arıza dizisinde Ferit, Ali Rıza’nın kardeşi Nihan’a aşık olmuştur.ariza dizisi ferit resmi

Beyfendi duruşuyla dikkat çeken Ferit, düğün günü Nihan’ın öldürülmesi sonrasında tramva yaşamıştır. Sevdiği insanı kaybeden Ferit için hayat devam etse de Nihan olmadan ayakta kalması zor olur.

Arıza Dizisi Ferit Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Cankat Aydos Arıza Dizisi Ferit rolüyle ekranlara gelmektedir. “Bizim Hikaye” dizisinde Ersin rolüyle dikkat çeken oyuncu Arıza dizisinde bir alkışı hak etti.cankat aydos resmi

Kasım 1992 yılında Ankara ilimiz de hayata gözlerini açan oyuncu akrep burcudur. Oyunculuk üzerine Konya da bulunan Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü başarı ile tamamlayan Cankat Aydos, 2011 yılında ilk kez kamera karşısına geçmiştir.

En son yer aldığı proje ile adını ülke çapında duyurmayı başaran Cankat Aydos, “Hakan: Muhafız” isimli Netflix dizisinde oynadığı rol ile popüler bir oyuncu haline geldi. Bu zamana kadar 10 ayrı projede yer alma başarısı gösteren 27 yaşındaki oyuncunun projeleri alt kısımda verilmiştir. 

Cankat Aydos Dizileri Ve Filmleri


Yıl İsmi
2018 Hakan: Muhafız
2018 İnsanlık Suçu
2017 Hayati Ve Diğerleri
2017 Bir Deli Sevda
2016 Arkadaşlar İyidir
2015 Maral
2014 Karışık Kaset
2014 Emanet
2011 Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi

Sadece kamera önü değil, tiyatro oyunlarında da oynayan genç oyuncu Arıza dizisi Ferit rolüyle yeni sezonda Show Tv ekranlarında!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu