Oyuncu Kadrosu

Arıza Dizisi Füsun Kimdir? Ali Rıza’nın Avukatı

Arıza Dizisi Füsun, Ali Rıza ile aynı mahallede yaşamaktadır. Ali Rıza’nın avukatı olan Arıza Dizisi Füsun bakın kim!

Show Tv ekranlarının yeni dizilerinden biri olan Arıza dizisi ilk bölümüyle yarın akşam ekranlara gelecek. Dizinin en önemli karakterlerinden biri de Avukat Füsun.

Ali Rıza’ya uzun süredir aşık olan Füsun ona bu duygularını açmasa da belli etmiştir. Ali Rıza’nın ablası Emine bunu fark etmiştir ancak Ali Rıza Füsun’a aynı duyguları beslememektedir. ariza dizisi fusun resmi

Ali Rıza’nın yaşadığı olaylar sonrasında onun avukatı da olan Füsun, Burak’ın suçlu olmasına rağmen çıkarılması sonrasında üzülür. Ancak Ali Rıza’nın  yaşadığı olaylar sonrasında karşılaştığı Burak’ın abisi Murat ile aşık olurlar. Bu aşk Füsun’u çok değiştirecektir.

Arıza Dizisi Füsun Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Dilara Aksüyek İzmir Karşıyaka doğumludur. 24 Temmuz 1987 tarihinde dünyaya gelen oyuncu, 2012 yılından beri ekranlardadır.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, “Evlerden Biri” adlı dizi ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Dizide Filiz karakterine hayat veren Aksüyek, 2013 yılında “Merhamet” dizisinde Şadiye rolüyle dizide yer almıştır. dilara aksuyek kimdir resmi

“Kadim Dostum” dizisinde Deniz karakterine hayat veren oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın başrolünde yer aldığı “Muhteşem Yüzyıl: Kösem” dizisinde Mahfiruze Sultan karakteriyle büyük beğeni almıştır.

Son rol aldığı yapım ise “İstanbullu Gelin” dizisi olmuştur. Dizide Esma Sultan’ın gelini İpek rolüyle hafızalara kazınmıştır.

Dilara Aksüyek Dizileri ve Filmleri

  • Arıza – 2020
  • İstanbullu Gelin (İpek) – 2017 / 2019
  • Mahrumlar (Tanem) – 2016
  • Muhteşem Yüzyıl Kösem (Mahfiruze Sultan) – 2015 / 2016
  • Adı Mutluluk (Dolunay) – 2015
  • Kadim dostum (Deniz) – 2014
  • Merhamet (Sadiye) – 2013 / 2014
  • Evlerden Biri (Filiz) – 2012

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu