Oyuncu Kadrosu

Arıza Dizisi Hasan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Arıza Dizisi Hasan Kırbaş karakterine hayat veren oyuncunun kim olduğu daha ilk bölümde nen çok merak edilenler arasına girdi. En Son Bir aile hikayesinde Mahur’un babası Şakir karakteri olarak izlediğimiz usta oyuncu yeni sezonda Hasan Kırbaş karakteri ile kendisini izleyeceğiz.

Q3 Medya,’nın yapımını üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un yazdığı, yönetmenliğini Recai Karagöz’ün yaptığı 13 Eylül 2020 tarihinde ilk bölümü ile Show TV ekranlarında başlayacak olan dizide yer alan oyuncular merak uyandırmaya devam ediyor.

Arıza Hasan Kırbaş; eskilerin mafyası şimdilerin taksi durağında kahyalık yapmaktadır. Zamanında tetikçilik yapmış 16 yıl boyunca çeşitli cezaevlerinde yatmıştır. Bu 16 yıl onu ıslah edeceğine daha da sinirli birisi haline getirmiştir. Ancak yakın zaman da yaşadığı bir olay onu tövbeler bir adam haline getirmiştir.

Arıza Dizisi Hasan
Ali Seçkiner alıcı – Arıza Dizisi Hasan Resmi

Arıza dizisi Hasan Kırbaş, Ali Rıza’nın mafya ile girdiği savaş da en yakın destekçisi olacak. Zira güçlü mafyayı tek başına karşısına alan Ali Rıza’nın dikkat etmesi gereken noktaları tek tek söylen kişi Hasan Kırbaş’tır. Hasan Kırbaş kendisini şu sözlerle anlatmaktadır.

Adım Hasan, Kara Hasan… Bugünü aydınlatmaya, geçmişin karası gerekir bazen, o da bizde var! Arıza dizisi Hasan

Sözleri ile eski tetikçi, şimdilerde taksi durağının kahyasını bizlere tanıtmaktadır. Gelin şimdi bu karaktere hayat veren oyuncunun gerçek bilgilerinden bahsedelim.

Arıza Dizisi Hasan Kimdi?

Show TV’nin 2020-2021 sezonu için en güvendiği dizler arasına giren ve 13 Eylül Pazar günü yayın hayatına başlayan yeni dizide Arıza dizisi Hasan Kırbaş karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi Ali Şeçkiner Alıcı’dır.

Arıza dizisi Hasan Kırbaş kimdir resmi (Arıza Hasan)
Ali Seçkinler (Arıza Hasan) Resmi

En Son bir aile hikayesinde Mahur’un babası müzisyen Şakir karakterine hayat vermesi ile yıldızı parlayan Ali Seçkiner alıcı 1965 yılında Kars ilimizde hayata gözlerini açmıştır. Şu an 55 yaşındadır.

 Ali Seçkiner lisans eğitimini “Gazi Üniversitesi Müzik” bölümünü tamamlamıştır. Beş yıl boyunca müzikle ilgilenen Ali Seçkiner, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünde ses öğretmenliği yapmıştır. 

Oyuncu olmak isteyen binlerce öğrenciye verdiği müzik eğitiminden sonra kendisi de oyunculuğa merak salmıştır. Bir aile hikayesinde canlandırdı karakterle sektöre adım atmıştır. Bu dizideki karakter sayesinde kısa sürede ülke çapında tanına bir oyuncu olmuştur.Bir Aile Hikayesi Şakir (Ali Seçkiner Alıcı)

Arıza dizisi Hasan karakteri ile bu sezon karşımıza olacak olan Ali Seçkiner Alıcı’nın mafya tiplemeleri şimdiden sosyal medyanın gündemine oturdu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu