Oyuncu Kadrosu

Arıza Dizisi İhtiyar Kimdir? Avlu Dizisinin Kudret’i Arıza Kadrosunda!

Arıza Dizisi İhtiyar kim? Hangi oyuncu Arıza İhtiyar karakterini canlandırıyor? Show TV’nin popüler dizisine Avlu dizsinden bomba bir transfer oldu. Bu yazımınızda dizinin gidişatını %100 değişecek olan İhtiyar karakteri ve bu karaktere hayatının veren oyuncunun bilgilerini açıklayacağız.

Arıza dizisi Oyuncuları arasında yeni bir oyuncu dahil oldu. 14 Şubat Pazar günü ekrana gelecek olan 22. bölüm de dizinin kadrosuna katılması beklenen Arıza ihtiyar karakteri Ali Rıza2nın baş düşmanı olacak. Ali Rıza Halide’ye ilanı aşk ederken şer odakları da boş durmuyor.

Halide alıp başının gitmek istese de Ali Rıza “Ömür boyu yanında olmak istiyorum” sözleri ile Halide’ye evlenme teklifi edecek. Halide ise Ali Rıza2nın evlenme teklifini arabanın içerisinde kabul edecek.

Arıza İhtiyar kim (Nurse Köse) Resmi
Arıza İhtiyar Resmi

Gelecek bölümler de İhtiyar karakteri Ali Rıza ile Halide2ni düğününü kana bulaması beklenirken buna karşı Ali Rıza2nın ne yapacağı nasıl tepki vereceği ise şimdiden merak konusu oldu..

Avlu dizisinde Kudret olarak yıldızı parlayan usta oyuncu Arıza dizisinin kadrosuna çok ama çok önemli bir karakter ile katıldı.

Arıza Dizisi İhtiyar Kimdir

Show TV’nin sevilen ve ilgi ile izlenen baş rollerin de Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığı Arıza dizisine yeni gelen ve dizide İhtiyar karakterine hayat verecek oyuncunun gerçek adı Nursel Köse’dir.

Arıza dizisi İhtiyar kimdir (Nurse Köse) Resmi
Arıza dizisi İhtiyar Resmi

En son Star TV ekranlarında Güvercin dizisinde Kevsa karakterini başarı ile canlandıran Nurse Köse Arıza dizisinin kadrosuna katıldı.

Nurse Köse Kimdir

Ocak 1961 yılında Malatyalı ilinde dünyaya gelmiştir. Mühendislik ve Mimarlık Fakültesinden mezun olmuştur. Ulrich Mertin ile evlenmiştir. Üniversiteyi yurt dışında Almanya’da okumuştur. Almanya da üniversite okurken yazarlık ve senaryo ile ilgilenirken pek çok tiyatro oyununda oyuncu olarka da görev almıştır.

Nurse Köse yönetmenlik ve söz yazarlığı da yapmış olan yetenekli oyuncu 2009 yılında Türkiye’ye döndükten sonra sanatla ilgi ve alakasının kesmemiştir. Kamera karşısına geçtiği ilk yapım “Yasemin” adlı sinema filmi olan oyuncu daha önce “Anam”, “Kebap Connection”, “40 Sokaklar”, “Aile Avukatı”, “Yaşamın Kıyısında” adlı yapımlarda yer almıştır. “Yaşamın Kıyısında” adlı yapımda canlandırdığı Yeter karakteri ile ödüle layık görülen oyuncu Almanya’da rol aldığı bir filmdeki başarısından ötürü Oscar’a aday gösterilmiştir.

En son Güvercin dizisinde kötü bir karakter olan Kevsa Rolünü canlandıran Nurse Köse 1,75 boyunca ve 63 kilo ağırlığındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu